Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: simptomi ketoze

    Originally posted by Weedeemer View Post
    Oho, netko nije napravio domacu zadacu. He he
    uh malo sam prestar za domace zadace....morao sam ih radit u poslom tisucnjecu ali ako mislis da psih problemi i problemi oko bodyfata i mrsavljenja imaju veze sa epilepsijom onda ok......
    This is your life and it’s ending one minute at a time

    Comment


    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

      http://www.epilepsyqueensland.com.au...ketogenic-diet
      Black leather, knee-hole pants

      Comment


      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

        aaaaa....ok hvala na pojasnjenju....
        This is your life and it’s ending one minute at a time

        Comment


        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

          iskoritsti ketogenu za debljanje,
          ne znaci da ti moras biti u minusu sa kalorijama

          Comment


          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

            tako je, evo tu dobrog primjera menija za udebljati se keto prehranom: http://www.building-body.com/forum/t...l=1#post943702
            Znoj štedi krv

            Comment


            • Re: simptomi ketoze

              Originally posted by Weedeemer View Post
              pretpostavite da bolujem od epilepsije

              vrlo rado bih htio popit kavu s nekim od vas da me motivira na pravi način i da me usmjeri, a ne da se samo sprdate.

              imam feeling da vas ionako baš briga... ali zašto onda ne želite pomoći, pa makar u, kako vi kažete, negativnom smjeru... kad vas ionako baš boli karabundeva
              Nije li već jedan forumaš bio s tobom na kavi ako se dobro sjećam? Jesi li primijenio koji od njegovih savjeta?

              Odakle si uopće?

              I, nitko se ne sprda s tobom već smo shvatili da ćemo ti mi teško pomoći kad se vidi da si sam ne želiš pomoći..a to je prvi uvjet da se nekome pomogne--želja za prihvaćanjem pomoći..a toga kod tebe nema, već sasvim suprotno..kao da ne dolaziš ovdje po pomoć već samo radi jadanja i sažaljevanja..
              Last edited by gavranka; 10-11-13, 12:08.
              Simplify.

              There are no shortcuts to any place worth going.

              ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
              HARDER.


              Comment


              • Re: simptomi ketoze

                Evo de otvoreno mi erci sta zelis postici imas 55 kg tj jedno 20-tak ti treba da izgledaas onako ne mršavo nego standardno... a ti ides u deficit ? sto to ? kad mi objasnis sto ides dalje onda cu i ja tebi sta je keto

                Comment


                • Re: simptomi ketoze

                  Originally posted by Viper View Post
                  Evo de otvoreno mi erci sta zelis postici imas 55 kg tj jedno 20-tak ti treba da izgledaas onako ne mršavo nego standardno... a ti ides u deficit ? sto to ? kad mi objasnis sto ides dalje onda cu i ja tebi sta je keto
                  masa koju nabacujem je salo.
                  pa kako god oblikovao prehranu i trening

                  ...a kako imam problema sa odgođenim pražnjenjem želuca
                  (i preko 12h mi komadi hrane stoje u želucu....
                  znam i drugi dan popodne izrigati komade hrane od večere prethodnog dana)

                  keto mi odgovara jer imam konstantno energije tj nema pada šećera ili cravingsa...
                  ...dok bi na UH prehrani trebao ćešće ubacivati hranu... za koje u mom slučaju nema mjesta u želucu...

                  moja ideja je raditi short bulkove i short cuttove... i tako for life...
                  Black leather, knee-hole pants

                  Comment


                  • Re: simptomi ketoze

                    sjebata situacija..

                    NO, kako ti izgleda trening? od ponavljanja do ponavljanja napisi... i u gram sto pojedes...pa cemo ti reci kolko grama cega da jos pojacas...sto ti najlakse pada?? si istrazivao sto "najmanje ostaje u zeludcu" ??

                    odogovori temetljito! mozda ti poboljsamo zivot do kraja zivota..

                    takoder, odgovori gdje zivis..ako budes tvrdoglav i nebudes htio slusati da se nademo uzivo, bolje ces slusat siguran sam...


                    sam osobno bi se volio potruditi oko tebe, jer odavno sam prestao odgovarati na pitanja novajlija, tipa koji whey..kolko glukoze...bla bla.. ovo je nesto gdje se moze promjeniti nesto...nadam se..

                    takoder, koliko godina imas?? financijsko stanje??

                    konzumiras li psijium husk? ili par avokada dnevno? neki multiviatim?

                    sta je to sto ti je doktor prepisao?
                    Last edited by staragarda; 10-11-13, 14:37.
                    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                    Youtube:

                    Primjer treninga snage/hipertrofije
                    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                    Sve o prehrani
                    Sve o treningu

                    Comment


                    • Re: simptomi ketoze

                      takoder, trebao bis kod doktora da ti napise uputnicu za vadenje krvi,da vidimo tvoju hormonalnu sliku...ponajvise stanje testosterona..

                      kako stojis s psihiloske strane? jesi jako sjebat? tj ciljam na to dali te kortizol jede ubitacno, pa niti tih 100g masti ne pomogne za derivaciju testosterona...

                      molim te lijepo da odogovirs na svako od pitanja iscrpno..mozes i svoju temu otovoriti ali oke je ako ostanemo u ovoj...ako ne odgovoris na svako pitanje necu ti pomoći, a molim i druge forumaše da te ignoriraju, ili jos bolje da te stave na ignor ako ne odogovoriš.. iz jednog jedinog razloga sto cu vidjeti da ti nije stalo do samoga sebe i uzalud je+bes sve oko sebe...

                      a sad na posao, i nadam se da ces se potruditi da ti pomognemo, i ja cu se onda potruditi da ti pomognem! sretno!
                      http://www.valetudo-drroso.com/site/...-kiselina.html probaj nabaviti tu knjigu..
                      Last edited by staragarda; 10-11-13, 14:53.
                      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                      Youtube:

                      Primjer treninga snage/hipertrofije
                      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                      Sve o prehrani
                      Sve o treningu

                      Comment


                      • Re: simptomi ketoze

                        takoder gogolaj "weak gastric acid" .. mozes dodati i dokotor OZ
                        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                        Youtube:

                        Primjer treninga snage/hipertrofije
                        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                        Sve o prehrani
                        Sve o treningu

                        Comment


                        • Re: simptomi ketoze

                          sada baš istražujem, ovo je dovosjekli mač..

                          epilepsija i ketogena, sa gastroparesis... ALI SVE SE MOZE..samo treba iskombinirati dobro..

                          http://gastroparesis.webs.com/whatfoodstochoose.htm
                          http://www.medicine.virginia.edu/cli...RT%2010-10.pdf

                          i dalje stoji da moras odogovriti na sva ona pitanja..

                          tvoje tjelo ce se preporoditi kada sve budmeo posložili kako treba..ima da rastes kilogram misica po mjesecu, linearno sljedecih par godina haha
                          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                          Youtube:

                          Primjer treninga snage/hipertrofije
                          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                          Sve o prehrani
                          Sve o treningu

                          Comment


                          • Re: simptomi ketoze

                            ja mislim da je njemu cak i zdravije da krene sa 500mg Vitaminom T jedno 10 sedmica, jos se sigurno voli bocati, hem mu nista ne znaci jel natty ili nije


                            svakako ima samo malo manje misica nego sto je zyzz imao kad je krenuo
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • Re: simptomi ketoze

                              Originally posted by TripleZ View Post
                              ja mislim da je njemu cak i zdravije da krene sa 500mg Vitaminom T jedno 10 sedmica, jos se sigurno voli bocati, hem mu nista ne znaci jel natty ili nije


                              svakako ima samo malo manje misica nego sto je zyzz imao kad je krenuo


                              Vitamin T i U

                              Ovi vitamini nisu pravi vitamini jer su ih izmislili marketinški stručnjaci.
                              Vitamin T
                              Vitamin U

                              "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                              Comment


                              • Re: simptomi ketoze

                                budem odgovorio sve u detalje i iscrpno samo sam nedavno saznao da imam sutra neki ispitic pa trebam malo prouciti literaturu,

                                sad sam u stisci s vremenom.

                                imam 18x vitamina t od galenike i 50x vitamina t3
                                ===

                                prosle godine sam radio hormonalni status, testosteron je bio ispod svih granica a kortizol u nebesima, iznad svega...

                                takodjer, tada mi je dijagnosticirana hiperprolaktinemija... makar ne kuzim zasto ni kako... al ok.. prolaktin je bio, ne u nebesima nego .... vise tisuca puta od gornje granice...

                                kak sam zauzet s faksom, ne stignem ni obican blood work obavit... budem ovaj (nadolazeci tjedan ziher)
                                ....zanima me reakcija dr kad padne sa stolca kad vidi kolicinu ketona u krvi & urinu (due to heavy coconut oil consumption),
                                takodjer ... kad joj se zamanta od kolesterola (due to heavy egg & pork fat consumption)
                                Last edited by Weedeemer; 10-11-13, 21:41.
                                Black leather, knee-hole pants

                                Comment

                                Working...
                                X