Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

    kikirki maslac je dovoljno masan...

    btw zasto mislis da te izbacuje iz ketoze? jer na keto sticku pise da nisi? to pise vjerovatno jer nemas viska ketona u mokraci. sto ne znaci da nisi i dalje u stanju ketoze.
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

      Originally posted by staragarda View Post
      kikirki maslac je dovoljno masan...

      btw zasto mislis da te izbacuje iz ketoze? jer na keto sticku pise da nisi? to pise vjerovatno jer nemas viska ketona u mokraci. sto ne znaci da nisi i dalje u stanju ketoze.
      Da, bazirem se zapravo na te trakice... Mozda sam prerigorozan? Kilaze padaju svejedno i po ramenima vidim da se lagano definiraju...

      sent from my nokia 3410
      https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
      http://instagram.com/dinc_94
      http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
      myprotein code: MP24017174

      Comment


      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

        Hehe nemas se sto brinuti.... samo rokaj dalje..
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

          Na ketou san od ponediljka. I malo manje od kilo je otislo u 3 tri dana.
          samo zanima me jeli se smi uzimat kreatin onda. ja uziman.
          tj jel bolji efekt dijete sa kreatinon il bez il nema veze?
          ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

          Comment


          • Re: simptomi ketoze

            keto je super, ja sam jednom bila, i sjećam se da nekako stomak prvi ode (što je moja kritična tačka). smiri se inzulin malo znam da sam se baš otopila i da sam bila onako, zadovoljna, ali poslije toga mi je bilo užas, pukla s glavom skroooz...sanjala sam punjenje, samo daj neke carbse da jedem i onda shiiiiieeetload a i nikako ne volim masnu hranu

            sad sam kontala jedno dvije sedmice low carba ili keto. čisto u cilju povećanja ins osjetljivosti. šta mislite o tom?

            @dinč nemoj se držati fiksno tih trakica, postoje 3 vrste ketona a oni ne mjere sve
            ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

            "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

            Comment


            • Re: simptomi ketoze

              Originally posted by Megara View Post
              keto je super, ja sam jednom bila, i sjećam se da nekako stomak prvi ode (što je moja kritična tačka). smiri se inzulin malo znam da sam se baš otopila i da sam bila onako, zadovoljna, ali poslije toga mi je bilo užas, pukla s glavom skroooz...sanjala sam punjenje, samo daj neke carbse da jedem i onda shiiiiieeetload a i nikako ne volim masnu hranu

              sad sam kontala jedno dvije sedmice low carba ili keto. čisto u cilju povećanja ins osjetljivosti. šta mislite o tom?

              @dinč nemoj se držati fiksno tih trakica, postoje 3 vrste ketona a oni ne mjere sve
              Probaj kako ti najbolje odgovara. Gore si rekla bar par razloga zašto ti keto nije po mjeri, pa testiraj low carb i više aktivnosti.

              "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

              Comment


              • Re: simptomi ketoze

                Originally posted by Megara View Post
                keto je super, ja sam jednom bila, i sjećam se da nekako stomak prvi ode (što je moja kritična tačka). smiri se inzulin malo znam da sam se baš otopila i da sam bila onako, zadovoljna, ali poslije toga mi je bilo užas, pukla s glavom skroooz...sanjala sam punjenje, samo daj neke carbse da jedem i onda shiiiiieeetload a i nikako ne volim masnu hranu

                sad sam kontala jedno dvije sedmice low carba ili keto. čisto u cilju povećanja ins osjetljivosti. šta mislite o tom?

                @dinč nemoj se držati fiksno tih trakica, postoje 3 vrste ketona a oni ne mjere sve
                Imas pravo da, ali volim vidjet da mi se pokazu jer onda znam da sam na pravom putu makar i to sto kazes da ne treba biti mjerilo... Neki aparatici za mjerenje krvi mogu pokazat i koliki su ketoni u krvi, nazalost moj aparatic nema tu mogucnost...

                sent from my nokia 3410
                https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                http://instagram.com/dinc_94
                http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                myprotein code: MP24017174

                Comment


                • Re: simptomi ketoze

                  Originally posted by vea View Post
                  Probaj kako ti najbolje odgovara. Gore si rekla bar par razloga zašto ti keto nije po mjeri, pa testiraj low carb i više aktivnosti.
                  Znaš li možda da li natjecateljice koriste keto dijetu? Koliko sam čitala o njoj, većinom ju rade muškarci, a ne žene..ima li neki konkretan razlog tome ili je do veće "ovisnosti" o carbsima kod žena..?
                  Simplify.

                  There are no shortcuts to any place worth going.

                  ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                  HARDER.


                  Comment


                  • Re: simptomi ketoze

                    Ajde neka.. drago mi je da nisam sam.

                    Originally posted by Dinč View Post
                    Cini mi se da mi smeta posni sir prije spavanja, dali ikome pravi problem?
                    Zašto uopće posni sir? Na ketonskoj dijeti ciljamo na masniju hranu a ti izabereš hranu koja je namjerno lišena sve masti?!
                    Onda bolje obični svježi sir koji je duplo masniji i ukusniji. Ili tvrdi sirevi, tu ima masti na pretek.

                    Originally posted by Bobby Sands View Post
                    samo zanima me jeli se smi uzimat kreatin onda. ja uziman.
                    tj jel bolji efekt dijete sa kreatinon il bez il nema veze?
                    kreatin je više nego poželjan zbog nedostatka glikogena. Umjesto njega zadržava vodu u mišićima i daje malo snage koja je više nego potrebna na dijeti.

                    Originally posted by Megara View Post
                    a i nikako ne volim masnu hranu

                    sad sam kontala jedno dvije sedmice low carba ili keto. čisto u cilju povećanja ins osjetljivosti. šta mislite o tom?
                    20 dana ketoze sa jednim punjenjem u sredini... i gušterača miruje kao rezervni kotač.
                    ja isto ne volim masnu hranu niti ju jedem.
                    osnovni izvori masti bi trebali biti maslinovo i laneno ulje, i orašasti plodovi. Iz mog iskustva kikiriki nije najbolji izbor zbog nešto lošijih macrosa i zato jer je jako teško kontrolirati kojiko ga se pojede.

                    Originally posted by gavranka View Post
                    Znaš li možda da li natjecateljice koriste keto dijetu? Koliko sam čitala o njoj, većinom ju rade muškarci, a ne žene..ima li neki konkretan razlog tome ili je do veće "ovisnosti" o carbsima kod žena..?
                    cura je probala jedan dan izdržati samnom lani na ketonskoj. Do popodne je skoro kolabirala i počela ju je boljeti žuć (tako barem tvrdi)
                    Problem vidim u tome da većina žena uopće nije dovoljno stabilna da provodi bilo kakav režim prehrane. A ovaj je prilično zahtjevan.
                    Ako i uspije u glavi, već će nešto poć po zlu u tijelu. Ili će dobit prišteve od masnije hrane ili već nešto...
                    Znoj štedi krv

                    Comment


                    • Re: simptomi ketoze

                      Originally posted by kingpin View Post
                      Ajde neka.. drago mi je da nisam sam.



                      Zašto uopće posni sir? Na ketonskoj dijeti ciljamo na masniju hranu a ti izabereš hranu koja je namjerno lišena sve masti?!
                      Onda bolje obični svježi sir koji je duplo masniji i ukusniji. Ili tvrdi sirevi, tu ima masti na pretek.
                      Pa zato jer mi je ukusno pojest kao zadnji obrok 250g posnog i 30g kikiriki maslaca... Cisto me zanimalo dali bi me mogao izbacit iz ketoze


                      sent from my nokia 3410
                      https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                      http://instagram.com/dinc_94
                      http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                      myprotein code: MP24017174

                      Comment


                      • Re: simptomi ketoze

                        Originally posted by gavranka View Post
                        Znaš li možda da li natjecateljice koriste keto dijetu? Koliko sam čitala o njoj, većinom ju rade muškarci, a ne žene..ima li neki konkretan razlog tome ili je do veće "ovisnosti" o carbsima kod žena..?
                        Zbilja nisam ikad proučavala keto dijetu previše jer mi ne pada na pamet da to radim , ali sigurno ima onih koje se spremaju uz to u nekom periodu. No vjerujem da su onda morale proći procese da im tijelo to prihvati. Tu postoji cijela priča o tome što se događa u organizmu, ali možeš pronaći na netu objašnjenje, znam da sam prije čitala na bodybuilding.com-u.

                        "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                        Comment


                        • Re: simptomi ketoze

                          A obični svježi sir ti nije ukusan?

                          Mislim da ne shvaćaš poantu mog pitanja ali dobro. Ako ćemo već o tih 250g posnog + kikiriki maslac. Da budeš 100% siguran u bilovkoji obrok izracunaj si koliko kcal dolazi iz M a koliko iz P. Dog god više dolazi z M nemaš brige.
                          Last edited by kingpin; 16-05-14, 09:14.
                          Znoj štedi krv

                          Comment


                          • Re: simptomi ketoze

                            Originally posted by kingpin View Post
                            A obični svježi sir ti nije ukusan?

                            Mislim da ne shvaćaš poantu mog pitanja ali dobro. Ako ćemo već o tih 250g posnog + kikiriki maslac. Da budeš 100% siguran u bilovkoji obrok izracunaj si koliko kcal dolazi iz M a koliko iz P. Dog god više dolazi z M nemaš brige.
                            Naravno da je ali kazem kako sam do sad radio i mozda promjenim taj pristup jer samo iz posnog dobim 7g UH u tom zadnje obroku. Inace kroz cijeli kcal iznos mi jedno 60-65% dolazi iz M.

                            sent from my nokia 3410
                            https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                            http://instagram.com/dinc_94
                            http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                            myprotein code: MP24017174

                            Comment


                            • Re: simptomi ketoze

                              što se zapravo događa kad ispadneš iz ketoze zbog nekoliko g UH više?dali se masti prestaju skidat u nekoj značajnoj mjeri?

                              Comment


                              • Re: simptomi ketoze

                                Originally posted by Dinč View Post
                                Naravno da je ali kazem kako sam do sad radio i mozda promjenim taj pristup jer samo iz posnog dobim 7g UH u tom zadnje obroku. Inace kroz cijeli kcal iznos mi jedno 60-65% dolazi iz M.
                                ne bi problem bio u 7 g uh nego u činjenici da su iz laktoze..

                                Originally posted by Šjor Bepo View Post
                                što se zapravo događa kad ispadneš iz ketoze zbog nekoliko g UH više?dali se masti prestaju skidat u nekoj značajnoj mjeri?
                                pa mislim da je to ovako iz prakse nemoguće znat, jer siguran možeš biti da si u ketozi kada osjetiš simptome. A opet ako ne osjetiš to ne znači da nisi.

                                Za pretpostavit je da tijelo onda koristi glukozu za energiju i tek kada se sve potrošilo opet prelazi na mast. U kojoj mjeri to je opet nemoguće znat, jer je tijelo još uvijek u deficitu znači da ipak mršavi.
                                U principu ja nikada nisam primijetio da me nešto izbacilo iz ketoze ali vjerovatno je.
                                Znoj štedi krv

                                Comment

                                Working...
                                X