Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

    Cisto sumnjam da kava ima toliko puno UH, zapravo kad pijes kavu ne pijes zrna od kave nego tekucinu koju si dobio. Tako da ako i ima nesto UH nevjerujem da ima preko 3g UH u salici kave a cak i manje (govorim za tursku i moku)

    Za instant je vec druga prica jer ima nesto vise UH nego kad se kuha od pravih zrna kave...

    Ja isto pijem puno kave i nezamaram se s time

    peanut butter YOLO
    https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
    http://instagram.com/dinc_94
    http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
    myprotein code: MP24017174

    Comment


    • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

      po meni nema smisla zamarat se svakim gramom UH.čak i ako ispadneš iz ketoze zbog 2 g više,to uopće nema neki bitan utjecaj na skidanje masti.bar meni ne

      Comment


      • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

        dobro...znaci kava ostane dolje..to ne jedem sigurno, te "fundače" (tako mi to zovemo).. a isto tako ne ispusti se u vodu ti UH nego samo koefin i ostalo sta god..
        ili ako se ispusti npr 2g UH to sigurno ne brojim..

        btw dinč, pise na pakiranju 60 g UH..mogu i slikat ako ces =)
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

          To ti je neka instant kava ako se ne varam?

          Edit: " Energetska vrijednost 100 g instant kave u prahu iznosi 241 kcal / 1008 kJ. Od toga sadrži 41,1% ugljikohidrata, 12,2% proteina i 0,5% masti."

          Preuzeto sa jedne stranice. Ugl. Samo instant kave moze imat tako velik sadrzaj UH dok za ovu kavu koju kuhas odnosno napravljenu od mrvljenih zrna kave, ima daleeekoo nizu vrijednost.
          peanut butter YOLO
          Last edited by Dinč; 21-05-14, 10:34.
          https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
          http://instagram.com/dinc_94
          http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
          myprotein code: MP24017174

          Comment


          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

            Pio sam kavu ali kako vidim niš od tog, od sad pijem GREEN TEA
            "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

            Comment


            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

              uploadfromtaptalk1400662386843.jpguploadfromtaptalk1400662403760.jpg
              Eto ... :/
              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

              Youtube:

              Primjer treninga snage/hipertrofije
              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
              Sve o prehrani
              Sve o treningu

              Comment


              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                da to je na 100 grama suve kave. a u kavu stavis cca 10-12 grama (ako i toliko) kad kuvas.

                tako da sve te vridnosti su jako zanemarive. osin ako ne pijes 10 takvih kava na dan.
                ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

                Comment


                • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                  Ako jedes zrna onda racunaj UH ali ako pijes kavu koja je naravno bez zrna iliti tog taloga, onda je to zanemariva kolicina

                  peanut butter YOLO
                  https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                  http://instagram.com/dinc_94
                  http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                  myprotein code: MP24017174

                  Comment


                  • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                    Vagao sam tocno...jedna kava mi je 36 g kave..npr jucer sam dvije popio + u gradu...inace popijem jednu..jedino bitno, dali ispusti taj Uh...ocito ne

                    edit: napolitanke za dijabeticare? s njima bi mogao odgoditi punjenje komotno
                    Last edited by staragarda; 21-05-14, 13:22.
                    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                    Youtube:

                    Primjer treninga snage/hipertrofije
                    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                    Sve o prehrani
                    Sve o treningu

                    Comment


                    • Re: simptomi ketoze

                      nesto kontam... fakticki je dozvoljena dorina sa steviom na keto...? :/ mislim, ako idemo po logici da su to polioli, secerni alkoholi i da se najcesce nalaze u proizvodima za dijabeticare..jedna coksa 100gr ima 50gr secera, ako se ne varam..doduse i nekih 7-10gr vlakana...ali dobro, svejedno kao sto rekoh ti seceri su eritrol isl..

                      naravno ne 100gr u jednom danu..ali red, dva, why not ? ) bas super
                      ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                      "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                      Comment


                      • Re: simptomi ketoze

                        da pitam samo koliko je max unos ug na keto,jer ja npr unosem 20 g ug iz pileće salama?

                        Comment


                        • Re: simptomi ketoze

                          ako uzmemo u obzir da su ovi gore upisi teoretiziranje iz dosade možemo se koncentrirati na ovaj gore konkretan problem.

                          znači tih 20 g uh je šećer koji je dodan koj salami. Znači govno na kvadrat. Ovi gore UH iz npr povrća, orašara ili kave se u principu ne bi trebali niti računati jer su vjerovatno vrlo kompleksni i kao takvi ne dižu naglo inzulin, a drugi dio dolazi iz vlakana koja se uopće ne probavljaju.
                          Uz to svaki obrok treba sadržavati neke masti koje dodatno usporavaju razgradnju.

                          Čitajte deklaracije
                          Znoj štedi krv

                          Comment


                          • Re: simptomi ketoze

                            Salama na keto
                            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                            ----------------------------------------------------------------
                            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                            Comment


                            • Re: simptomi ketoze

                              Originally posted by Premium.Better View Post
                              Salama na keto
                              a sto majke ti ? pileca prsa salama 15p 1uh 1m. keto approved.
                              ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                              "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                              Comment


                              • Re: simptomi ketoze

                                Originally posted by Megara View Post
                                a sto majke ti ? pileca prsa salama 15p 1uh 1m. keto approved.
                                Eo odradit cu i ja defku na salami i ostalim suhomesnatim prizvodima. NOT

                                stock-footage-mixing-meat-and-spices-for-making-hot-dogs-and-sausages-in-a-food-factory.jpg


                                Pileca salama direkt iz FABRIKE
                                DSC_5730_640.jpg

                                DSC_5733_640.jpg
                                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                                ----------------------------------------------------------------
                                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                                Comment

                                Working...
                                X