Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: simptomi ketoze

    Originally posted by hardstyle91 View Post
    Evo, ako ce nekome pomoci moj primjer jelovnika, meni je odlicno funkcioniralo, a glad nisam uopce osjecao


    DNEVNIK ISHRANE, KETOGENA:
    14.4.
    -50g whey + 20 badema
    -50g slanine + 5 cijelih jaja + 100g bjelanjaka
    -60g baranjca + 250g pilecih prsa + žlica majoneze + 200g špinata
    -50g whey + 20 badema
    -250g posnog + 20 badema
    225P + 125M + 30UH
    15.4.
    - 50g slanine + 5 cijelih jaja + 140g bjelanjaka + 3 manja krastavca
    - 50g whey + 20 badema
    - 60g baranjca + 250g pilecih prsa + zlica majoneze + 200g matovilca + 10g maslinovog
    - 50g whey + 20 badema + sladilo
    - 160g bjelanjaka + 10 badema + sladilo
    - 250 posnog + 20 badema
    244P + 136M + 25UH
    16.4.
    -50g slanine, 5 cijelih jaja, 140g bjelanjaka, 1 veci i jedan manji krastavac
    -50g whey + 20 badema
    -50g whey+ 20 badema
    -250g piletine + 60g baranjca + zlica majoneze + 200g spinata
    -140g bjelanjaka + 20 badema + 50g whey + sladilo
    -250g posnog + 20 badema
    290P + 125M + 25UH
    17.4.
    -55g slanine, 5 cijelih jaja, 120g bjelanjaka, 1 veci i jedan manji krastavac
    -50g whey + 20 badema
    -250g pilecih prsa + 60g baranjca + zlica majoneze + 200g matovilca + 10g maslinovog
    -150g bjelanjaka + 20 badema + sladilo
    -50g whey + 20 badema + 150g bjelanjaka + 20g kokosovog brasna + sladilo
    -5 cijelih jaja + žlica majoneze + 70g slanine + veći krastavac
    277P 200M 25UH
    18.4.
    -50g slanine + 6 cijelih jaja + žlica majoneze + veliki krastavac
    -50g whey + 20 badema
    -250g pilecih prsa + 40g salame + 60g baranjca + žlica majoneze + 200g kristalke + 10g maslinovog
    -200g bjelanjaka + 10g kokosovog brasna + 20 badema + sladilo
    -200g bjelanjaka + 5 cijelih jaja + 60g slanine + 20 badema + sladilo
    250P 220M 13UH
    19.4.
    - 60g slanine, 6 cijelih jaja, veliki krastavac
    - 50g whey + 20 badema + sladilo
    - 50g whey + 20 badema + sladilo
    -250g pilecih prsa + 60g baranjca + 40g salame + žlica majoneze + 10g maslinovog + 200g kristalke
    -280g pilecih prsa + 60g baranjca + žlica majoneze + 10g maslinovog + 200g kristalke
    -160g bjelanjaka + 20 badema + sladilo
    290P 160M 20UH
    20.4.
    - 7 cijelih jaja + 4 manjih krastavaca + žlica majoneze + 60g slanine + 160g bjelanjaka + 20 badema + sladilo
    - 270g pilecih prsa + žlica majoneze + 10g maslinovog + 200g kristalke + 60g baranjca
    - 50g whey + 20 badema
    - 150g bjelanjaka + 20 badema + sladilo
    - 50g whey + 20 badema
    -250g posni sir + 20 badema

    Daj mi reci s kojim razlogom si povecavao unos iz dana u dan ???

    I ovo si radio do tocke punjenja i onda ispocetka ??
    "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

    Comment


    • Re: simptomi ketoze

      Originally posted by vea View Post
      Zbilja nisam ikad proučavala keto dijetu previše jer mi ne pada na pamet da to radim , ali sigurno ima onih koje se spremaju uz to u nekom periodu. No vjerujem da su onda morale proći procese da im tijelo to prihvati. Tu postoji cijela priča o tome što se događa u organizmu, ali možeš pronaći na netu objašnjenje, znam da sam prije čitala na bodybuilding.com-u.
      Bila sam ja nešto već čitala o tome i sjećam se da nisam baš puno našla cura koje su to radile..osobno, ne bih mogla nikako krenuti u to, pogotovo ne ovako kao što dečki pričaju,a to je da samo odjednom izbace UH..i kad krećem na dijetu i smanjivam UH, počinje me glava boliti i osjećam se koma, pogotovo ako radim i imam puno obveza..jedini put je postupno skidati UH, pa onda pred kraj dijete ubaciti koji dan samo na P i M..ali do toga treba doći, a put do tamo nije nimalo lagan
      Simplify.

      There are no shortcuts to any place worth going.

      ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
      HARDER.


      Comment


      • Re: simptomi ketoze

        pomeni bas sa postupnim smanjivanjem UH ces se izjebat....ako odmah uletis bez UH..cim udes u ketozu dobar si..nema vise *****rija... zato sto brze treba uletit..i to je znanost za sebe =)

        https://www.youtube.com/channel/UCmM...a0SpD9N21OiuXA

        pogledajte ovu ako vam nije antipatična xD
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • Re: simptomi ketoze

          Originally posted by staragarda View Post
          pomeni bas sa postupnim smanjivanjem UH ces se izjebat....ako odmah uletis bez UH..cim udes u ketozu dobar si..nema vise *****rija... zato sto brze treba uletit..i to je znanost za sebe =)

          https://www.youtube.com/channel/UCmM...a0SpD9N21OiuXA

          pogledajte ovu ako vam nije antipatična xD
          Sutra ću malo proučiti tu žensku..

          Za sada sam mišljenja da je ta dijeta vrlo "teška", i da nije "stvorena" za žene

          I da, baš ta ženska što si stavio..pogledaj ju malo bolje..ne sviđa mi se to baš..

          sp.jpg

          Vama dečkima je lakše, "samo" trebate biti što veći i što nižeg bf-a..a kod nas žena, to baš i nije tako..
          Simplify.

          There are no shortcuts to any place worth going.

          ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
          HARDER.


          Comment


          • Re: simptomi ketoze

            Originally posted by gavranka View Post
            [ATTACH=CONFIG]18056[/ATTACH]
            Too much for my taste

            Gornji dio tijela je neusporedivo vise razvijen od donjeg sto je meni odbojno
            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
            ----------------------------------------------------------------
            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

            Comment


            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

              Imala je operaciju koljena i nemoze nis radit... i ima 46 godina...tako da... samo mogu skinut kapu
              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

              Youtube:

              Primjer treninga snage/hipertrofije
              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
              Sve o prehrani
              Sve o treningu

              Comment


              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                Originally posted by staragarda View Post
                Imala je operaciju koljena i nemoze nis radit... i ima 46 godina...tako da... samo mogu skinut kapu
                hebiga, al izgleda dosta mlađe
                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                ----------------------------------------------------------------
                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                Comment


                • Re: simptomi ketoze

                  Originally posted by gavranka View Post
                  Bila sam ja nešto već čitala o tome i sjećam se da nisam baš puno našla cura koje su to radile..osobno, ne bih mogla nikako krenuti u to, pogotovo ne ovako kao što dečki pričaju,a to je da samo odjednom izbace UH..i kad krećem na dijetu i smanjivam UH, počinje me glava boliti i osjećam se koma, pogotovo ako radim i imam puno obveza..jedini put je postupno skidati UH, pa onda pred kraj dijete ubaciti koji dan samo na P i M..ali do toga treba doći, a put do tamo nije nimalo lagan
                  ketonska dijeta je odlična za ljude koji imaju puno obaveza jer u slučaju da iz bilo kojeg razloga obrok dođe u opasnost jednostavno odeš u prvi dućan i kupiš 50 - 80 g orašara u rinfuzi i miran si narednih nekoliko sati da si stigneš isplanirati sljedeći obrok.

                  a ovo o postepenom izbacivanju, to ovisi isključivo o osobi. ja osobno moram odamh prerezat i gotovo. za dva dana sam OK kao što kaže staragarda
                  Znoj štedi krv

                  Comment


                  • Re: simptomi ketoze

                    Treba vas nekoliko stavit u tijelo žene kojih mjesec-dva, obavezno dok počnete bit na dijeti i deficitu žešćem, treningu jakom, onda kretat kroz ovulacije, pms, menstruaciju, pa možda neki od vas ne bi rekli to što su gore rekli

                    "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                    Comment


                    • Re: simptomi ketoze

                      Originally posted by kingpin View Post
                      ketonska dijeta je odlična za ljude koji imaju puno obaveza jer u slučaju da iz bilo kojeg razloga obrok dođe u opasnost jednostavno odeš u prvi dućan i kupiš 50 - 80 g orašara u rinfuzi i miran si narednih nekoliko sati da si stigneš isplanirati sljedeći obrok.
                      Organizacija mi nije nikakav problem..problem mi je što mi taj kikiriki ne rješava "glad za UH"..a kako i bi, očito

                      A što je s kcal na toj dijeti, ako možeš tako jesti masti..nisu toliko bitne? Hm..



                      Originally posted by vea View Post
                      Treba vas nekoliko stavit u tijelo žene kojih mjesec-dva, obavezno dok počnete bit na dijeti i deficitu žešćem, treningu jakom, onda kretat kroz ovulacije, pms, menstruaciju, pa možda neki od vas ne bi rekli to što su gore rekli
                      Eh, vea, kod tebe samo izgovori

                      Šalim se, naravno..već sam to i ja negdje spominjala..baš zbog toga mislim da keto nije baš za žene..kad se sve to što si napisala spoji, mora negdje puknuti..a gdje će puknuti nego po UH
                      Simplify.

                      There are no shortcuts to any place worth going.

                      ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                      HARDER.


                      Comment


                      • Re: simptomi ketoze

                        ha ako ćemo tako meni niti 100 g riže ne riješava glad za UH. ali 50 g čokse je već druga priča

                        ja sam već radnije napisao gore da smatram da ova dijeta nije naj prikladnija za žene.
                        ali ako već netko razmatra pokušavam samo skrenuti pozornost na prednosti i nedostatke.
                        Znoj štedi krv

                        Comment


                        • Re: simptomi ketoze

                          Evo drugi dan na keto i moram priznat da zaista ne trpim neku glad to jest sit sam iako su kolicine hrane podjeljenje u 6 obroka male ali dovoljne.

                          I forsiram ribu nje moras pojesti mnogo da bi unio nekih kalorija a fina je specijalno škarpina

                          Ovako imam problem odlucio sam uzeti kreatin ut toku keto imam 3 *250 gr u zalihi medjutim sa okusom je, pise da ima sucralose jako je slatko, bojim se da me ne izbaci iz ketoze.??????? Znam da bi sucralosa trebala bit umjetno sladilo koje ne bi smjelo izazvat inzulinsku reakciju???

                          Danas vec nakon treninga malo boli glava ali sve super snaga je tu jos je rano zakljucivat stvari. I da kupio sam PSYLLIUM tablete nisu bas jeftine of wealtha ali vec jutros teze na wc ... pa sam odmah isao kupit.
                          "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                          Comment


                          • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                            Kava koju pijem na 100g ima 60g UH. Popijem dnevno oko 30 g otprilike 20g UH.
                            Zanima me dali je unesem te ugljikohidrate, posto radim tursku kavu i ona ostane dole, tj. Ispusti li ona u vodu te UH? Ako da morat cu je prestat piti :/
                            Puno ljudi na keto pije kavu i ne izbacuje ih..

                            I znate li dali napolitanke od krasa za dijabeticare izbacuju iz ketoze?
                            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                            Youtube:

                            Primjer treninga snage/hipertrofije
                            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                            Sve o prehrani
                            Sve o treningu

                            Comment


                            • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                              jesi provjerio ikad kolicinu vlakana u kafi ?

                              ova nes instant ima jedno 3 uh i 30+ vlakana
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment


                              • Re: Visokoefektivne Ketogeničke/Anabolična/Masne/BodyOpus dijete

                                Najslicniju mojoj sto sam bio nasao na nutrition data self je bila s 40g UH i 0 g dietary fibera...to je cini mi se coffee instant raw za 100 g....
                                S time da na mojoj pise 60 g uh -.- e sad dal u ovoj mojoj ima vlakana neznam..

                                Kupit cu nea instant...al to bez secera...iju
                                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                                Youtube:

                                Primjer treninga snage/hipertrofije
                                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                                Sve o prehrani
                                Sve o treningu

                                Comment

                                Working...
                                X