Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evo i mene...Vendetha

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Evo i mene...

    hvala

    sto se UH tice, ja cu prije izbaciti dex u PWM, nego u obroku nakon treninga,..
    jednostavno mrtvo se osjecam bez UH, dalje slab sam, mlitav sam..izdusen sam,..
    a ako je ustvari nebitno dal ce deficit biti na racun UH ili masti..onda cu prije izbaciti masti, ubaciti nesto UH,..
    bitno mi je samo da je onaj kardio koji odradim ujutru svakako na prazan stomak,..
    ali recimo i unos UH kod mene varira,..danas sam na svega 100g UH ,..iako slucajno,..zaboravio staviti dex u PWM hahahaha,..ali svakako bi bilo nize nego inace,..sutra recimo idem opet na nekih 140
    i odna idu dva dana OFF-a od treninga i prvi dan ce biti na nekih 50-ak,..a drugi ili nula,..ili 20-30 samo za dorucak.. uglavnom,..igram se malo,..napretka ima, uvijek mogu nesto promijeniti
    hvala svakako drug,..
    a ta slika je prehebena na avataru.. svaka cast
    "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

    Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
    https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

    http://www.staying-fit.net/

    Comment


    • Re: Evo i mene...

      Odlične fotke!
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • Re: Evo i mene...

        svaka cast
        tjelo pravog muskarca...sa licem djecaka

        Comment


        • Re: Evo i mene...

          Dobro kažeš, uvijek stigneš promijeniti nešto, ionako sada eksperimentiraš pošto ti je ovo prva ozbiljnija dijeta, sretno sa pronalaženjem pravog recepta

          tnx za avatar
          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

          Comment


          • Re: Evo i mene...

            Originally posted by Vendetha
            krenulo me ovo slikanje haha

            al pratim napredak na slikama,...pa se i fotkam cesto,..pa evo da i podijelim s vama

            [attachment=1:33q7l9fy]Image0110_MANJA.jpg[/attachment:33q7l9fy]

            [attachment=0:33q7l9fy]Image0113_.jpg[/attachment:33q7l9fy]

            ne znam zasto, ali imam osjecaj da sam povecanim unosom hidrata, nesto zeznuo
            Bravo stari! MOMČINA!

            Comment


            • Re: Evo i mene...

              nema tu još puno posla, drž se
              http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

              Comment


              • Re: Evo i mene...

                Jesi proba maltodextrin umjesto dexa? Ja sam uzima dex,pa sam se prebacija na maltodex i puno mi je bolji osjećaj. Kako kardio odrađuješ, šetaš, bicikla? Pretpostavljam da ćeš ako budeš iša na neko natjecanje uzet malo jačih vitamina .?
                do or do not,there is no try. Yoda

                Comment


                • Re: Evo i mene...

                  reci mi nisan pratio koliko već vremena provodiš u gym-u
                  nema bildanja do 9 miseca

                  Comment


                  • Re: Evo i mene...

                    thanks vam svima

                    Originally posted by 30solin
                    Jesi proba maltodextrin umjesto dexa? Ja sam uzima dex,pa sam se prebacija na maltodex i puno mi je bolji osjećaj. Kako kardio odrađuješ, šetaš, bicikla? Pretpostavljam da ćeš ako budeš iša na neko natjecanje uzet malo jačih vitamina .?
                    jesam razmisljao
                    mogao bi da isprobam od ultimate nutrition ''pure muscle carbs'' cini mi se odlican, jer sa malto ne mogu naci.

                    Originally posted by dougal
                    reci mi nisan pratio koliko već vremena provodiš u gym-u
                    mislis od kad treniram ?
                    ne znam tacno..ali preletilo je 6 godina davno


                    Originally posted by 30solin
                    Pretpostavljam da ćeš ako budeš iša na neko natjecanje uzet malo jačih vitamina .?
                    evo da ne bude da izbjegavam ova pitanja hehe

                    NE ZNAM,.. i bi, i ne bi.
                    zavisit ce od jako puno faktora, iako bas i ne znam dal sam spreman da idem u te vode.
                    "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                    Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                    https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                    http://www.staying-fit.net/

                    Comment


                    • Re: Evo i mene...

                      Nemaš šta izbjegavati odgovor,nismo djeca. Osobno mislim da je ić na natjecanje bez toga besmisleno, zanositi se nekim natural forama je naivno. Ja sam cili u natural fazonu, znači osim wheya i vitamina ne ***** živu silu za ništa drugo, ali da danas-sutra želim ić na neko natjecanje ne bih se dvoumio ni minut, samo bih normalno probao imati kraj sebe nekoga tko već ima iskustva s tim.
                      do or do not,there is no try. Yoda

                      Comment


                      • Re: Evo i mene...

                        Originally posted by 30solin
                        Nemaš šta izbjegavati odgovor,nismo djeca. Osobno mislim da je ić na natjecanje bez toga besmisleno, zanositi se nekim natural forama je naivno. Ja sam cili u natural fazonu, znači osim wheya i vitamina ne j.... živu silu za ništa drugo, ali da danas-sutra želim ić na neko natjecanje ne bih se dvoumio ni minut, samo bih normalno probao imati kraj sebe nekoga tko već ima iskustva s tim.
                        slazem se u potpunosti da nema smisla, bilo bi gubljenje vremena.
                        zelju za binu i imam, i za hemiju onako kad povrsno razmislim..ZASTO NE,..ali nije to tako jednostavna odluka, a ja iskreno nisam spreman jos za to.
                        Prije svega sve ovo radim sto volim, rekreativac sm,.sada da idem do nekih mjera, da ulazem nesto sto ne mogu,..ne znam koliko smisla ima.

                        I to je jos jedan od faktora - FINANSIJE.
                        "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                        Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                        https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                        http://www.staying-fit.net/

                        Comment


                        • Re: Evo i mene...

                          Treba brate znat kad treba i stat ,po meni ne trebas nabijat vise misicne mase ovo je idealno. A to s malo jacom kemijom ti tijelo naplati kad tad u zivotu pa se ne isplati eksperimentirat.
                          Arena

                          Comment


                          • Re: Evo i mene...

                            Originally posted by 30solin
                            Nemaš šta izbjegavati odgovor,nismo djeca. Osobno mislim da je ić na natjecanje bez toga besmisleno, zanositi se nekim natural forama je naivno.
                            besmisleno...jer? teško da se itko ima kome dokazivat osim sam sebi dolaskom na natjecanje

                            sve je to kul, kemija ovo ono, ali kemija i kad ignoriramo fizičke posljedice koje se mogu izbjeći u većini slučajeva, ipak stvara jednu dozu psihičke ovisnosti koja, IMHO, nije potrebna 2x-godišnjaku u životu...pogotovo ne zbog random natjecanja koje gleda šaka ljudi..
                            ne repam o politici možda bi trebo,
                            politika je mala ljadro još je nisam jebo

                            Comment


                            • Re: Evo i mene...

                              Vendi,tvoje tijelo mi je cilj,evo majke mi.Lijepo izdefiniranih 80 i neke sitno kila,nije mršavo,al nije ni prenabito,nekako taman.Fakat,evo mogu reći da ovako kako izgledaš sad na avataru tak bi ja jednog dana htel izgledati
                              A gde su noge?

                              Comment


                              • Re: Evo i mene...

                                Originally posted by Mir7a
                                Originally posted by 30solin
                                Nemaš šta izbjegavati odgovor,nismo djeca. Osobno mislim da je ić na natjecanje bez toga besmisleno, zanositi se nekim natural forama je naivno.
                                besmisleno...jer? teško da se itko ima kome dokazivat osim sam sebi dolaskom na natjecanje

                                sve je to kul, kemija ovo ono, ali kemija i kad ignoriramo fizičke posljedice koje se mogu izbjeći u većini slučajeva, ipak stvara jednu dozu psihičke ovisnosti koja, IMHO, nije potrebna 2x-godišnjaku u životu...pogotovo ne zbog random natjecanja koje gleda šaka ljudi..
                                Ovo je stvar stava pojedinca, nema DA i NE odgovora, zato sam i reka da je to moj stav. Netko želi sudjelovati, a netko želi sudjelovati i pobijediti ako je moguće ili bar biti među prvima. Mislim da uopće ne možemo staviti u isti kontekst BB s kvalitetno odrađenom kurom i naturalca koji je samo na wheyu, kreatinu i svemu ostalom šta je dozvoljeno, pod pretpostavkom da u svemu ostalome(prehrana,trening,građa) imaju iste uvjete.
                                Uglavnom, da ne idem u offtopic, Vendi je napravio odličan posao i na tome mu kapa dolje.
                                do or do not,there is no try. Yoda

                                Comment

                                Working...
                                X