Announcement

Collapse
No announcement yet.

Marko Barić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: MarkoPolo

    Originally posted by Vendetha View Post
    haos prijatelju, haos,..
    ne mogud a vjerujem koju si masurinu napokovao..
    Evo od danas, konačno neka prava poza.

    393097_10150686418158561_814013560_9238768_1597693284_n.jpg
    "Your body is your biggest artwork."

    DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
    DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
    BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

    SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

    https://www.facebook.com/MBbodybuilding

    Comment


    • Re: MarkoPolo

      Ovo je pre*****o...

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • Re: MarkoPolo

        svaka cast...forma za 10....

        Comment


        • Re: MarkoPolo

          marko spreman za takmičenje!
          “Age is a question of mind over matter. If you don’t
          mind, it doesn’t matter.”

          Comment


          • Re: MarkoPolo

            Treba sada stisnuti zube do kraja, jos se malo "oguliti", samo pažljivo da ne zeznem formu pred takmičenje, izbaciti vodu i to je onda to.
            "Your body is your biggest artwork."

            DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
            DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
            BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

            SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

            https://www.facebook.com/MBbodybuilding

            Comment


            • Re: MarkoPolo

              Originally posted by MarkoPolo View Post
              Treba sada stisnuti zube do kraja, jos se malo "oguliti", samo pažljivo da ne zeznem formu pred takmičenje, izbaciti vodu i to je onda to.
              Već i sada dosta suho izgledaš, tak' da s te strane neće biti posla previše. Inače, hvala k... da si pravu sliku konačno stavio. Nema mane iz side poze. Bravo Markec, veliki respect za trud i rezultat. Najjača mi je prva strana tvoje teme i ona prva slika, a kraj njih sadašnji avatar!
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • Re: MarkoPolo

                Originally posted by PatrickStar View Post
                Već i sada dosta suho izgledaš, tak' da s te strane neće biti posla previše. Inače, hvala k... da si pravu sliku konačno stavio. Nema mane iz side poze. Bravo Markec, veliki respect za trud i rezultat. Najjača mi je prva strana tvoje teme i ona prva slika, a kraj njih sadašnji avatar!
                Još kada vidim koliko je zapravo malo vremena prošlo od te prve slike i sadašnjeg avatara.. Ono, nema veće motivacije od toga.

                Hvala Patriče.
                "Your body is your biggest artwork."

                DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                Comment


                • Re: MarkoPolo

                  marko svaka čast..naklon do poda.. forma je več sad vrhunska.. sretno na natjecanju..
                  Originally posted by darios
                  pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                  Comment


                  • Re: MarkoPolo

                    Originally posted by Trace_4 View Post
                    marko svaka čast..naklon do poda.. forma je več sad vrhunska.. sretno na natjecanju..
                    Hvala kolega.
                    "Your body is your biggest artwork."

                    DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                    DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                    BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                    SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                    https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                    Comment


                    • Re: MarkoPolo

                      Evo pošto sam uhvatio vremena napraviti ću neki kratko osvrt na cijelu sadašnju situaciju i na tijek dosadašnje faze priprema.

                      Što se tiče psihe, sve je na mjestu, nedostatak ugljića se naravno osjeti, glad je postala već sastavni dio dana, ali uživam u defki, kuhanju, namirnice su iste naravno, ali uvijek dolaze u različitim kombinacijama tako da mi ne bude sve jednolično. Treninzi su i dalje teški, visoki intenzitet i moram priznati da već sada malo teže pratim taj tempo nego li do prije par tjedana jer tijelo naravno nema onaj višak energije. Kilaže su i dalje visoke, no lagano je već sve počelo padati i iskreno jedva čekam da od 4. mj krenem opet sa malo drugačijim splitom misicnih skupina i drugacijim, "laksim" treninzima. Kilaža se trenutno vrti oko 93-94, ispod još nije išlo, sve ovisi o danu i ostalim faktorima koji utječu na to. Cardio nije toliko zamoran, dobro mi iskreno dode da se onako oznojim kao svinja i "izbacim sve iz sebe" kako bi se reklo.

                      Uglavnom sada sam stisnuo jače nego ikada i zbilja uživam u tome da mi je tijelo iz dana u dan drugačije i bolje, mjere ruku, nogu, ramena i svega ostalo je skoro isto kao i na masi, jedino je struk drastično pao, a s time sam i više nego zadovoljan, sve do sada je bilo bolje od očekivanog. Vaskularnost je odlična, još je ostalo malo one masti na guzici, a cilj je doći do "izripane" guzice iliti gluteusa.
                      Neće biti lako, sada se ulazi u onu "najgoru" fazu, ali motivacija je na 160% jer znam da mogu postići rezultat s kojim će se sve ovo isplatiti, zato iz tjedna u tjedan grizem sve jače.

                      Nadam se da necu razocarati sve one koji su takoder puno truda i vremena ulozili u moju "karijeru". Sve moje ambicije stoje, ne mogu reci da nemam nikakvih velikih ambicija, da nema njih ne bi dogurao do ovdje gdje sam sada.

                      Toliko od mene trenutno, nadam se da se vidimo na državnom.
                      "Your body is your biggest artwork."

                      DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                      DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                      BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                      SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                      https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                      Comment


                      • Re: MarkoPolo

                        Marko svaka čast, tvoji rezultati su odlični, za ovo je potrebno momački liti krv, znoj i suze.
                        Ne sumnjam da će se sve ovo isplatiti na državnom i da ćeš uzeti medalju.

                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • Re: MarkoPolo

                          idi u krc
                          pre*****o prijatelju,..ja sma impresioniran..
                          sta vise reci, svaka cast, stisni jos malko,..favorit si definitivno
                          "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                          Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                          https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                          http://www.staying-fit.net/

                          Comment


                          • Re: MarkoPolo

                            Koju vrstu cardia radiš? Kad? daj neke detalje :P

                            Comment


                            • Re: MarkoPolo

                              Originally posted by MarkoPolo View Post
                              Naravno da nije tajna, ključ je u tome što sam ja uspio tempirati savršeno sve ono kako meni osobno odgovara.

                              Jelovnik:

                              1. obrok: Oko 6 bjelanjaka, 1-2 žumanjka, malo badema ili kikirikija, shake, c vitamin
                              2. obrok: 200g piletine, povrće, 60g tijesta sa posnim
                              3. obrok: -//-
                              4. 200g piletine, posni, povrće
                              5. 500g posnog sa 2 mjerice wheya, riblje ulje, c vitamin

                              Prije treninga popijem whey sa bcaa i glukozom, nakon treninga whey+bcaa

                              Svaki drugi dan kardio 45 min trenutno.

                              Trenira se 6 puta tjedno, split radim po osjecaju kako mi paše i koliko je pojedina skupina odmorna, 2-3 grupe po treningu, trbuh svaki drugi dan, intenzitet trenutno visok, volumen visok, velike težine do 10 ponavljanja, s obzirom da sam na malo UH, treninzi su ubitačni i tako radim cijeli 3 mj sto se treninga tice.

                              Jel toliko tesko prevrtiti par stranica unazad?
                              Originally posted by Songoku
                              najbolji pwm je burek

                              Comment


                              • Re: MarkoPolo

                                i dalje ne vidim odgovor u tome.. da li trči, hoda, vozi bicikl ili neš četvrto, ujutro natašte, poslije treninga? pratim i vidio sam to -.-

                                Comment

                                Working...
                                X