Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biseri iz GYM-a

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Biseri iz GYM-a

    Originally posted by Šimun
    ne pijem whey u skoli, nema potrebe, imam krute obroke...
    a i nije da mi itko ima kaj komentirat, prosjecna tezina muzjaka, ako ih tako opce mogu nazvati jest 60kg... fascinantno, svi su oko moje visine pak...
    koje krute obroke jedes u sk?
    i kolko imas kg

    Comment


    • Re: Biseri iz GYM-a

      180cm i 88kg
      250g posnog i malo badema mi je u 9:55
      onda u 12:20 obicno meso neko i UH
      te oko 16:00 140g tune
      Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

      Comment


      • Re: Biseri iz GYM-a

        Originally posted by Šimun
        180cm i 88kg
        250g posnog i malo badema mi je u 9:55
        onda u 12:20 obicno meso neko i UH
        te oko 16:00 140g tune

        u cem nosis tu hranu

        i meni je mal glupo pit proteine u sk... popio par puta, al ono beze su me svi gledali... ko da sam narkoman

        Comment


        • Re: Biseri iz GYM-a

          tupperware normalno
          nekidan na poso ujutro, u tramvaju do tamo popio zob+whey, pa na poslu još pola kg posnog i kikiriki.

          btw šimun brijo sam da si viši, uživo si mi bio dosta viši od mene ;/ a ja bi ka trebo imat 181 il tak neš...

          Comment


          • Re: Biseri iz GYM-a

            To s nošenjem klope me opče ne hebe,gulim jaja na poslu,čupam konzerve,mješam šejkove i kad počnu kaj njatke samo pitam oče ko samnom na livadu da rješimo s malo hrvanja neke stvari
            Pritužbe netragom nestaju uz moje glasno(namjerno)mljackanje

            Comment


            • Re: Biseri iz GYM-a

              Ja na posao redovno nosim shaker, nekada posni sa vodom u njemu, nekada whey i zobene, nekada kazein u vodi i par kapsula ribljeg ulja itd.
              Nosim i plastičnu bocu punu zelenog čaja, svaki sat vremena idem u wc.
              Komentari su razni ali ljudi su navikli na mene...

              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • Re: smiješne nezgode u bodybuilding-u xD

                Radio sam sleganje bučicama za trapezus i uzeo bučice od po 40kg. Odradio sam seriju i vratio jednu bučicu te krenuo ostaviti i drugo na malo me povukla naprjed pri čemu je međumožje stalo izmeđi one prve spuštene i ove drugo koji kad sam spustio te dalje znate kako je bilo, nesvjestica itd itd, hvala bogu danas je sve u redu samo što još nisam probao napraviti djecu, živi bili pa vidjeli.
                haha. zabolilo me samo od čitanja

                Comment


                • Re: smiješne nezgode u bodybuilding-u xD

                  inace ne radim bench sa sipkom, ali sam iso malo da razbijem rutinu... i sad stavim 80kg i dizem, i na jedno 5-6 ponavljanju mi uleti sestra u sobu i nes provali...ja se krenuo smijat ko kreten i nisam imo snage dic sa prsa vise
                  i onda baba mala, oce mi skidat otege samo s jedne strane sipke, pa da me ubije jos
                  sretno sam se izvuko ipak ^^
                  Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                  Comment


                  • Re: smiješne nezgode u bodybuilding-u xD

                    Danas sam radio čučanj sa 120 kg+šipka,da malo vidim kolko ide i napravim jedno,ok,krenem drugo i pri povratku gore me zanese(radio sam bez pomagača).Jedva sam uspio na imrovizirani stalak šipku spustit,a da ne velim poglede iza mene,2 trebe se ukopale,mislile da će me poklopit.Treba pazit deca!

                    Comment


                    • Re: Biseri iz GYM-a

                      sjetih se ove teme danas kada sam trenirao xD... nego.. danas u teretani fino bilo malo guzva i sve ravne sipke bile zauzete osim jedne koja je malo deblja i nema bas puno utega za nju.. i vidim fino 2 kromirana od 10 kila, taman se fino sjaje cekaju da budu ubrani i stavljeni na sipku stavim prvi... fala bogu stane (nakon mnogo pokusaja drugih utega kojima je promjer rupe manji od debljine sipke) i krenem stavljat drugi.. kad ono premala rupa... psujem u sebi sve zivo i gledam i vidim 4 utega od 2.5kg i gle cuda sva 4 stanu... i tako sam ja fino radio sa ravnom sipkom koja na desnoj strani ima uteg od 10kg a na lijevoj 4 po 2.5
                      Masa je mama a definicija je baba!

                      Comment


                      • Re: Biseri iz GYM-a

                        neznam kolko je to dobro... meni se cini da nije isto opterecenje na obje strane... tak da...
                        Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                        Comment


                        • Re: Biseri iz GYM-a

                          naravno da nije isto opterećenje, to se uči u srednjoj iz fizike efet poluge, ugl arhimed je reko ukoliko mi date dovoljno dugu polugu podignut ću zemlju tako da mi je mjesec oslonac...ugl. neda mi se sad objašnjavat stvar je u tome da 10kg na 10cm od hvata i na 30cm od hvata nije jednako teško

                          Comment


                          • Re: Biseri iz GYM-a

                            a i ja sam to mislio... al kad sam uhvatio nisam osjetio bas neku razliku...
                            Masa je mama a definicija je baba!

                            Comment


                            • Re: Biseri iz GYM-a

                              pa nezz sta vas ima biti bed npr jesti na poslu ili skoli, dok sam iso u skolu tam sam roko proteine sa zobenima tunu i to, malo su me zajebavali inace me zovu baja pa one fore baja biceps i takve spike ali sve zajebancija, bio sam najveci u razredu sto se tice mase i izgleda dok sam imao 98kg, znali su da se bavim time i da volim tak da me nitko nije gledo cudno i ogovarao

                              Comment


                              • Re: Biseri iz GYM-a

                                mene su prije zezali... vise ne, pogotovo sak sam u bezrukavnoj ^^
                                ima ovo svojih prednosti nema sta
                                a vec su se navikli na miris tune i jaja, sta im ja mogu
                                i profesori znaju da jedem pa me puste haha
                                Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                                Comment

                                Working...
                                X