Announcement

Collapse
No announcement yet.

Glikemijski index

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Glikemijski index

    ni mene...uvijek je bilo da su vegetarijanci oni koji jedu sve normalno samo bez svih vrsta mesa, a vegani koji ne jedu uopce zivotinjske proizvode
    Sastavljam povoljno plan prehrane i treninga. DETALJNIJE

    Comment


    • #77
      Re: Glikemijski index

      Originally posted by kelly
      Aj nemojte lupati nego pročitajte:

      http://hr.wikipedia.org/wiki/Vegetarijanska_prehrana

      Citat:
      "Vegetarijanska prehrana je prehrana bez mesa, odnosno životinjskih proizvoda, kao što je teletina, svinjetina, piletina, riba, jaja i mlijeko."
      Kelly, kao da si citirao Einsteina.

      Comment


      • #78
        Re: Glikemijski index

        samo neka oni deru bez mesa...
        Originally posted by Jurica
        ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

        Comment


        • #79
          Re: Glikemijski index

          Prema linku s wikipedije niti ne postoji izraz "vegetarijanac" nego semivegetarijanac, vegan, blabla

          Uostalom nek jedu šta oće, čovjek je svežder, ja sam čovjek, pa sam i ja svežder

          Comment


          • #80
            Re: Glikemijski index

            vegetarijanci ne jedu meso ali jedu ono sto dodje od zivotinja
            a vegani ne jedu nista zivotinjskog porijekla ,zato i jesu u takvoj banani ,briju da su krave
            TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
            Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

            Comment


            • #81
              Re: Glikemijski index

              Originally posted by mali priest
              vegetarijanci ne jedu meso ali jedu ono sto dodje od zivotinja
              a vegani ne jedu nista zivotinjskog porijekla ,zato i jesu u takvoj banani ,briju da su krave
              hahahahaha

              Comment


              • #82
                Re: Glikemijski index

                Bolje gledajte GL negoli GI.

                Comment


                • #83
                  Re: Popis namirnica s visokim, srednjim i niskim GI

                  meni nije jasno kak riža (parboiled rice ili riža dugih zrna) može imati tako veliki GI. pa jedva da ima šečera u sebi. ne kužim od čega se diže inzulin?
                  i gdje se može nabaviti slatki krumpir? pošto ovaj obični isto ima veliki GI , a k tome ima jako malo kalorija što nije dobro jesti prije gyma. isto piranje i za integralnu tjesteninu? u konzumu i intersparu (gdje večinom kupujem) nema. to mi nije jasno zar je takav problem staviti 10 vrečica tjestenine.

                  Comment


                  • #84
                    Re: Popis namirnica s visokim, srednjim i niskim GI

                    Originally posted by Skums
                    meni nije jasno kak riža (parboiled rice ili riža dugih zrna) može imati tako veliki GI. pa jedva da ima šečera u sebi. ne kužim od čega se diže inzulin?
                    i gdje se može nabaviti slatki krumpir? pošto ovaj obični isto ima veliki GI , a k tome ima jako malo kalorija što nije dobro jesti prije gyma. isto piranje i za integralnu tjesteninu? u konzumu i intersparu (gdje večinom kupujem) nema. to mi nije jasno zar je takav problem staviti 10 vrečica tjestenine.
                    Slatki krumpir ili batat ti uglavnom bude u svim većim trg.centrima, i duplo je skuplji od običnog krumpira(u principu to su dva potpuno različita povrća).Može se naći i u nekim piljarama.
                    Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                    Comment


                    • #85
                      Re: Glikemijski index

                      Originally posted by Vendetha
                      golemo..nisam znao da bijeli hljeb ima ovako visok GI
                      ja isto

                      Comment


                      • #86
                        Re: Glikemijski index

                        Originally posted by zvijerka
                        Originally posted by Vendetha
                        golemo..nisam znao da bijeli hljeb ima ovako visok GI
                        ja isto
                        bijeli kruh mozes u pwm-u jest
                        http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                        Comment


                        • #87
                          Re: Glikemijski index

                          Originally posted by Joe
                          Originally posted by zvijerka
                          Originally posted by Vendetha
                          golemo..nisam znao da bijeli hljeb ima ovako visok GI
                          ja isto
                          bijeli kruh mozes u pwm-u jest
                          ja sam poceo kriza me uhvatila nemam jedva za vitamine,
                          bijeli kruh koji bjelanjak i tunjevina i 1 gr C vitamina u pwm, i fino mi je bar se najedem
                          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                          Comment


                          • #88
                            Re: Glikemijski index

                            Originally posted by SemaMare
                            Originally posted by Joe
                            Originally posted by zvijerka
                            Originally posted by Vendetha
                            golemo..nisam znao da bijeli hljeb ima ovako visok GI
                            ja isto
                            bijeli kruh mozes u pwm-u jest
                            ja sam poceo kriza me uhvatila nemam jedva za vitamine,
                            bijeli kruh koji bjelanjak i tunjevina i 1 gr C vitamina u pwm, i fino mi je bar se najedem
                            ..nalijetao sma i prije na ovaj c-vitamin..iako ga pijem, zasto u pwm?
                            U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                            sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                            Comment


                            • #89
                              Re: Glikemijski index

                              c vitamin u dozi od 1000mg u pwm-u smaljuje kortizol, hormon koji je krivac za katabolizam i odgovarat ce za to kad tad
                              http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                              Comment


                              • #90
                                Re: Glikemijski index

                                ..e hvala...ima pravde
                                U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                                sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                                Comment

                                Working...
                                X