Announcement

Collapse
No announcement yet.

Armwrestling

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Armwrestling

    Mislim da je to prije vezano uz fiziku nego uz opcu kulturu, ali drago mi je da si htio ispasti pametan a pokazao si da si upravo suprotno. Vise bi cijenio da si se pohvalio da mozes sevit 3 sata u komadu nego sa nekom banalnom formulom iz fizike koja vecini ljudi nikada nece zatrebati
    A da imas spoznaje o opcoj kulturi znao bi da kur***e po definiciji uopce ne spada u kulturu a pogotovo ne u opcu. Zivio
    Zene meni kazu Rambo ti si Car

    Comment


    • #32
      Re: Armwrestling

      Originally posted by Mackiel
      Jebo vas fizičari...hahahahahah....pa to je opća kultura za Boga miloga...
      Kad se već pozivaš na Boga onda ne bi trebao psovati ni Božije ime uzalud spominjati.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #33
        Re: Armwrestling

        Ako nastavite ode pod ključ.
        The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

        Comment


        • #34
          Re: Armwrestling Muscle

          a je ga i dobijo u pm...cijelom težinom lego mu na ruku...
          IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

          Comment


          • #35
            Re: Armwrestling Muscle

            Originally posted by igor
            a je ga i dobijo u pm...cijelom težinom lego mu na ruku...
            Pravila mu to dopuštaju.
            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

            I know it's hard to keep an open heart
            When even friends seem out to harm you
            But if you could heal a broken heart
            Wouldn't time be out to charm you

            November Rain, Guns and Roses

            Comment


            • #36
              Re: Armwrestling Muscle

              Originally posted by Dalibor
              Originally posted by igor
              a je ga i dobijo u pm...cijelom težinom lego mu na ruku...
              Pravila mu to dopuštaju.
              baš glupavo...
              IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

              Comment


              • #37
                Re: ŠAKANJE ILI TI NA RUKU

                zanimljiva tema,dosta sam se bavio tim obaranjem ruku,zna bit fora u birtijama

                hmm covjek 170cm i 88 kg je vecinom debeo,pogotovo ti na bausteli,dobro sad je pitanje kolko misica ima ispod al ja jos nisam nikog na bausteli upoznao da bi mene pobijedio.najveci do sada je bio oko 196 cm i 110 kg,decko jak ali ne dovoljno,mogu jedino reci da oni *****i cigani su zilavi neki ko *****,bio sam radio na bausteli vani i ono nemas ga sta vidjeti ,pol metra decko ali ziiilav

                Comment


                • #38
                  Re: ŠAKANJE ILI TI NA RUKU

                  to ''sakanje'' je odlicna disciplina za sjebat lakat i onesposobiti se za bilo kakav rad rukom na duzi vremenski period...to znam iz iskustva, prije godinu dana sam bezveze iz dosade, s jednim kolegom htio da mjerimo snagu...ruka onako ne zagrijana, snaga odprilike podjednaka..navalio on navalio ja...ja 2 ipo mjeseca nisam mogao da treniram, on je malo bolje proso (mjesec dana)...

                  al eto kad ste vec kod toga..mislim da misici nemaju tu neku prednost,..presudna je tehnika, zilvost (izdrzljivost)..i naravno sama velicina ''šape'' (saka i duzina podlaktice)..ako ti je sitna saka i kratka podlaktica tako da ti ''visi'' ruka, nemas sanse...
                  "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                  Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                  https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                  http://www.staying-fit.net/

                  Comment


                  • #39
                    Re: ŠAKANJE ILI TI NA RUKU

                    Najvažnija je snaga ručnog zgloba i veličina šake. Uzalud ti snaga u mišićima ruke ako tu snagu ne možeš prenijet na te mišiće.
                    Ali naravno sve treba trenirati posebno pa tako i za ovu disciplinu. Hoću reći da ako radiš dvoručni pregib sa šipkom sa 60 ili više kilograma to nije uvjet da ćeš biti dobar u obaranju ruke.
                    Za mene osobno je to jedna jako glupa disciplina koja nema veze sa pravom snagom.
                    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                    I know it's hard to keep an open heart
                    When even friends seem out to harm you
                    But if you could heal a broken heart
                    Wouldn't time be out to charm you

                    November Rain, Guns and Roses

                    Comment


                    • #40
                      Re: Ruka na ruku - koje vježbe su za te mišiće

                      al eto kad ste vec kod toga..mislim da misici nemaju tu neku prednost,..presudna je tehnika, zilvost (izdrzljivost)..i naravno sama velicina ''šape'' (saka i duzina podlaktice)..ako ti je sitna saka i kratka podlaktica tako da ti ''visi'' ruka, nemas sanse...
                      velicina sake totalno krivo,covjece od mene su tih par imali jedanput vece sake,ko medvjedi,al sta mu to znaci kad cim ga primem vec osjetim slabost u njegovoj ruci i znam da je gotov

                      i razmisli si,dal je lakse svinut duzu granu ili kratku,pa duzu i zato je to i minus ako ima duze ruke,podlaktice,on ce ruku morat rastegnut jer je tvoja kraca a s tim je on vec oslabio,pa neces valjda ti svoj lakat u zraku drzat

                      stvar ti je i puno u tehnici isto ko i u olimpijskom dizanju utega,ako nije napravio sve kako treba bogme nece dignut

                      i dobro je sve ukombinirat u covjeka,ne samo snagu,sta ce ti opet velika snaga kad te u prvoj birtiji prebije neki zgoljavac,jos ce se smijat,toliki bilder a ni ruke ne moze pomaknut

                      Comment


                      • #41
                        Re: ŠAKANJE ILI TI NA RUKU

                        Originally posted by Dalibor
                        Za mene osobno je to jedna jako glupa disciplina
                        Naravno.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #42
                          Re: Ruka na ruku - koje vježbe su za te mišiće

                          i dobro je sve ukombinirat u covjeka,ne samo snagu,sta ce ti opet velika snaga kad te u prvoj birtiji prebije neki zgoljavac,jos ce se smijat,toliki bilder a ni ruke ne moze pomaknut
                          Pa bit bodybuildinga nije da bi se s nekim potukao u birtiji!!!
                          http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                          I know it's hard to keep an open heart
                          When even friends seem out to harm you
                          But if you could heal a broken heart
                          Wouldn't time be out to charm you

                          November Rain, Guns and Roses

                          Comment


                          • #43
                            Re: Ruka na ruku - koje vježbe su za te mišiće

                            dobro znam da nije,al ono slucajno da ti treba,malo glupo ono neko tak jak izgleda a ni babu staru ne moze namlatit

                            Comment


                            • #44
                              Re: Ruka na ruku - koje vježbe su za te mišiće

                              Originally posted by dante
                              dobro znam da nije,al ono slucajno da ti treba,malo glupo ono neko tak jak izgleda a ni babu staru ne moze namlatit
                              Ti me svaki dan iznenađuješ sa sve većim glupostima.

                              Odkud ti sada da jednog bildera može namlatiti neki žgoljavac u birtiji (koji se osušio od alkohola i cigareta?) i gdje si čuo da bilder nije jači od babe?

                              Ti stvarno misliš da su bilderi napuhani baloni koji gube snagu od vježbanja sa utezima ili šta????

                              Očito si pun nekih glupih predrasuda o bilderima koje ja slušam duže nego što ti živiš pa mi je muka kad tako nešto pročitam i ovdje.

                              Daj nemoj više šopati gluposti, čitaj šta drugi pišu ali nemoj ništa pisati.
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • #45
                                Re: Ruka na ruku - koje vježbe su za te mišiće

                                Obožavam ovakve kriple koji povezuju vježbanje u teretani sa šoranjem po birtijama itd.Pa ko normalan ide u teretanu da bi tuko ljude okolo...kakav intelektualni liliputanac

                                Comment

                                Working...
                                X