Announcement

Collapse
No announcement yet.

Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

    koliko glukoze da stavim uz mjericu wheya poslije treninga?

    Comment


    • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

      Originally posted by kf96 View Post
      koliko glukoze da stavim uz mjericu wheya poslije treninga?
      mozes od 20 do 50g, ovisi koliko ti je naporan trening bio, ja stavljam 30ak grama!

      Comment


      • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

        armbar ti je dobro rekao zavisi koliko dugo i kolikim intenzitetom si trening odradio,nekad ce ti trebati vise glukoze a nekad manje sto znaci sa po osjecaju vidis koliko si se razvalio i onda po tome si odprilike stavis

        Comment


        • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

          Pošto nemam whey mogu li ja promiješat sirove bjelanjke, vodu i glukozu?? I koliko bi bjelanjaka i glukoze triba stavit na moju težinu od 73 kila ?

          Comment


          • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

            Originally posted by Dujewii View Post
            Pošto nemam whey mogu li ja promiješat sirove bjelanjke, vodu i glukozu?? I koliko bi bjelanjaka i glukoze triba stavit na moju težinu od 73 kila ?
            ne sirove bjelanjke (ili jaja) jest, radije skuhaj pa pojedi

            sa sirovima riskiraš bolest, a i nisu iskoristivi kao kuhani
            The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

            Fak me, right?

            Comment


            • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

              Ahaa, fala. Znači skuham jaje i to sa glukozom i vodom izmiksam u blenderu? Sad me zanima koliko mi bjelanjak i glukoze triba?

              Comment


              • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                Originally posted by Dujewii View Post
                Ahaa, fala. Znači skuham jaje i to sa glukozom i vodom izmiksam u blenderu? Sad me zanima koliko mi bjelanjak i glukoze triba?
                a nebi bilo lakse skuhati jaja odvojiti zumanjke i pustiti ih za obrok prije spavanja, a bjelanjke samo pojest a ne izmiksat?
                jer to vjeruj mi ne moze biti ukusno, a glukozu popijes sa vodom nakon sto pojedes bjelanjke
                I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                Comment


                • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                  Ja prvo pojedem bjelanjke, a zatim popijem glukozu.

                  Comment


                  • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                    Fala dečki, al mi niste na drugo pitanje odgovorili. Koliko glukoze trebam popit i koliko bjelanjaka pojest?

                    Comment


                    • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                      Originally posted by Dujewii View Post
                      Fala dečki, al mi niste na drugo pitanje odgovorili. Koliko glukoze trebam popit i koliko bjelanjaka pojest?
                      a racunaj mjerica wheya ti ima 24g P
                      bjelanjak na 100g ima 54kcal i 11g P (barem tako pise na stranici)

                      uzmes 2-3 bjelanjka i 30g glukoze (to ovisi o treningu)
                      Al naravno mozes ti i vise bjelanjaka...
                      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                      Comment


                      • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                        Fala puno. A znaš li možda imali glukoze uzet u konzuma jer je dm udaljen 50 km od mene

                        Comment


                        • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                          ako ne možeš doći do glukoze... uzmeš grožđice, 15-20ak min prije wheya... isti klinac.
                          I know i can be what i wanna be,
                          if i work hard at it,
                          i'll be where i wanna be
                          i know i can, i know i can <3

                          Comment


                          • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                            Pozdrav ljudi posto je maltodextrin slozeni ugljikohidrat , a ja sa ekto i kuci mi ne daju kupit gainer ili protein a maltodextrin daju , ne znaju da u gainer ima maltodextrina, da li ga mogu koristiti u toku dana kada nemam trening da dopunim kalorije , tj kao obrok da ga koristim?

                            Comment


                            • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                              Originally posted by didza View Post
                              Pozdrav ljudi posto je maltodextrin slozeni ugljikohidrat , a ja sa ekto i kuci mi ne daju kupit gainer ili protein a maltodextrin daju , ne znaju da u gainer ima maltodextrina, da li ga mogu koristiti u toku dana kada nemam trening da dopunim kalorije , tj kao obrok da ga koristim?
                              mislim da to nema smisla

                              radije pojedi nešto konkretno
                              The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                              Fak me, right?

                              Comment


                              • Re: Glukoza = dekstroza = grožđani šećer = traubenzucker

                                Ok je to nego sam mislio da dopunim ugljeni hidratima jer ne mogu svaki dan pojest onolio koliko mi je potrebno a bas sam
                                dosta mrsav

                                Comment

                                Working...
                                X