Announcement

Collapse
No announcement yet.

modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

    Ja sam za, tocno cu ti znati reci slj. Tjedan.
    Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

    "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

    https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

    Comment


    • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

      snimio sam kicmu jucer:

      izgleda da nemam herniu, fizikalne pocinju u ponedeljak pa cu i znati vise
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

        Nesto novo ili si tek sada dosa na red za onu staru ozljedu?

        Comment


        • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

          Originally posted by Maximus1950 View Post
          Nesto novo ili si tek sada dosa na red za onu staru ozljedu?
          išias - bar sam tako opisao simptome


          jucer sam otisao doktoru i odmah dosao na red, malo napravio frku ali nisam bio previse nekulturan - uglavnom, u zadnjih par dana su mi se pogorsali simptomi išiasa koje sam poceo imati vec jedno mjesec dana nakon sto sam prvi put izjavio da sam sredio ''onu povredu'' - eh sad jel to povezano ili ne, ne znam, vidjecemo...jos s doktorom nisam popricao, imam samo dijagnozu na papiru iz koje sam zakljucio da su diskovi na mjestu (nadam se)
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

            Originally posted by TripleZ View Post
            snimio sam kicmu jucer:

            izgleda da nemam herniu, fizikalne pocinju u ponedeljak pa cu i znati vise
            jesi radio rtg ili MRI? Što je pisalo u nalazu?
            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

            Comment


            • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

              Originally posted by TripleZ View Post
              snimio sam kicmu jucer:

              izgleda da nemam herniu, fizikalne pocinju u ponedeljak pa cu i znati vise
              Ako snimaš na rentgenu, tu se ništa i ne vidi, samo se džaba zračiš...

              E, kod nas ne daju više one slike, nego ti narežu na disk...

              Ja svoje sad na desktopu čuvam...

              kičma (2).jpgkičma.jpg
              Last edited by Dača; 13-01-15, 17:16.
              Pivo za masu, rakija za defku...

              Comment


              • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                Originally posted by hardstyle91 View Post
                jesi radio rtg ili MRI? Što je pisalo u nalazu?
                Nije MRI, znaci vjerovatno rtg ?

                ...u polzaju dextrokonveksne skolioze i izravne fizioloske lordose sa superpozicijom crijevnog sadrzaja (wtf?), ocuvane visine trupova kraljezaka i v.prostora sa pravilno i ostro ocrtanim pokrovnim plohama


                edit: ^^ja to nista nisam dobio, samo papir gdje pise dijagnoza...i znam da nije to to
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                  Superpozicija crijevnog sadrzaja...zvuci mi ko hernia...kad crjevca nemaju kamo pa probe neki drugi put haha
                  Mozda sam u zabludi.. )
                  Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                  progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                  kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                  Youtube:

                  Primjer treninga snage/hipertrofije
                  Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                  Sve o prehrani
                  Sve o treningu

                  Comment


                  • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                    Originally posted by staragarda View Post
                    Superpozicija crijevnog sadrzaja...zvuci mi ko hernia...kad crjevca nemaju kamo pa probe neki drugi put haha
                    Mozda sam u zabludi.. )
                    Crijevni sadržaj su govna.

                    Comment


                    • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                      E onda kara )
                      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                      Youtube:

                      Primjer treninga snage/hipertrofije
                      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                      Sve o prehrani
                      Sve o treningu

                      Comment


                      • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                        Dobar si onda, ako budeš nastavljao imati gadne simptome išijasa svakako odi na MRI, ovako se može samo blefirati šta da radiš kada ne znaš izvor uzroka, ja cu u petak na fizikalnu terapiju kod bivše profesorice u njen studio pa javim dojmove jel pomaže šta pa dam ovdje pokoji savjet. Generalno istezanje iliopsoasa i jačanje gluteusa uz jačanje core-a pomaže ublažiti situaciju. Istezanje vanjskih rotatora kukova također, no istezanje lože nisam primjetio da mi je išta pomoglo.

                        Strana koja pokazuje simptome okreni prema zidu, meni je dosta pomoglo, možda i tebi https://www.youtube.com/watch?v=-bBWwW6t6vc
                        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                        Comment


                        • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                          Benč trening

                          BenŠ
                          warm-up
                          55kg x3
                          60kg x3
                          67.5 x2 lol

                          DB BP
                          24kg x2 lol x2
                          18kg x8 x2
                          18kg x6 x2
                          18kg x4 x2

                          Peck flys
                          12kg x8
                          14kg x8
                          16kg x5

                          dips BW x4 lol x3
                          close grip BP x2 lol x4
                          i tu sam se pokupio.

                          komentar: nakon dobrih treninga, došao je jedan ovakav. ne znam. hrane sam imao i više nego dovoljno u danu, glava je bila na mjestu, ali ruke i prsa jednostavno nisu gurali. jučer sam imao onaj teži trening i nisam dobro spavao, i danas sam u školi svu nastavu prespavao pa je to vjerojatno utjecalo na ovaj trening, jer mi je već u drugoj seriji BP-a bilo teško za popi.z.diti i jedva sam podigao i to.. ali ajde, valjda kada bude 1+ će biti bolje, samo da uhvatim ritam ponovno.
                          No.2 došli mi wrapsi za zglobove, pa se moram i naviknuti na to lol
                          No.3 trenutno radim sve vježbe po jednom tjedno i to mi super paše za čučanj i mrtvo, ali BP i OHP mislim da ću početi raditi 2x tjedno, samo ne znam kako? trnutno mi je SQ - BP - Back - DL - OHP - free - free eh sada, bi li bilo previše staviti još jedan BP i OHP u subotu? ili kako? i kako ga uklopiti u program? da npr taj drugi BP i OHP trening počnem sa nekom XX težinom i radim sa većim volumenom, i kada odradim zadane/određene težine u određenom broju ponavljanja dižem kilažu za 5/2.5kg (ovisno o tome kako se osjećam nakon što to odradim)?
                          Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                          "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                          https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                          Comment


                          • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                            ili odraditi koji smolov za benš?
                            Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                            "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                            https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                            Comment


                            • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                              Originally posted by hardstyle91 View Post
                              Dobar si onda, ako budeš nastavljao imati gadne simptome išijasa svakako odi na MRI, ovako se može samo blefirati šta da radiš kada ne znaš izvor uzroka, ja cu u petak na fizikalnu terapiju kod bivše profesorice u njen studio pa javim dojmove jel pomaže šta pa dam ovdje pokoji savjet. Generalno istezanje iliopsoasa i jačanje gluteusa uz jačanje core-a pomaže ublažiti situaciju. Istezanje vanjskih rotatora kukova također, no istezanje lože nisam primjetio da mi je išta pomoglo.

                              Strana koja pokazuje simptome okreni prema zidu, meni je dosta pomoglo, možda i tebi https://www.youtube.com/watch?v=-bBWwW6t6vc
                              Ja sam mu već opisivao, šta sam ja radio kao terapiju. "Mišelove vežbe" koje se rade u svakoj ustanovi koja ima salu za kineziterapiju, ultrazvučna masaža i interferentne struje. Ima valjda i da se izgugla, koga interesuje...
                              Pivo za masu, rakija za defku...

                              Comment


                              • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                                13.1. BENŠ c8w1


                                warmup
                                84 x5
                                94 x5
                                106.5 x7 (+1 spoter malo dirao) (prošli ciklus sam maxirao na 5+ dayu, pa nemam usporedbu)

                                paused
                                104 x5, 5, 3

                                dips
                                +35kg x9, 7, 6

                                kosi potisak bučicama
                                27.5 x11, 8, 8, 8

                                razvlačenje sajlama
                                3 serije po oko 15 pon


                                biceps
                                ez 4 serije
                                bučice 3 serije
                                obrnuti hvat ez 3 serije


                                #mislim da je ovo mali pad, al nisam se ni osjećao skroz spreman za benčanje danas.
                                dosta teško išlo zagrijavanje.
                                erektori i podlaktice (od jučer) me zatezale.

                                paused sam već dosta dugo na 104 kg, i nikako da zadnju seriju napravim 5 ponavljanja.
                                The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                                Fak me, right?

                                Comment

                                Working...
                                X