Announcement

Collapse
No announcement yet.

Megara training log

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Builty
    replied
    Re: CHAT

    Vide se dobri rezultati , samo ostani na tom putu, nemoj postati jedna od onih "bilderica" , ostani fitness komad

    Leave a comment:


  • Emil
    replied
    Re: CHAT

    Svaka cast, super napredak, mogu se mnoge zene ugledati na tebe

    Leave a comment:


  • Svitogor
    replied
    Re: Megara training log

    Ne pratim bas osobne napretke ljudi na forumu pa tako ni tvoj, a kamoli ove zenske rasprave i price oko IIFYM, al ovako na prvi pogled mogu rec, konkretno prva slika drugi kvadrat, odnosno desni jelte, izgled = pobjeda. Apsolutno lean, a opet kvad je lipo izrazen vidi se da liftas, odnosno skvatas. Bez nekog laznog podilazenja, izgled za zensku sta se mene osobno tice, taman. BF ne triba spustat, a ni izrazeniji trbusni zid nije prioritet. Eventualno dobit jos ciste misicne mase u kvad/gluteus na trenutnu tjelesnu konstituciju i case closed. Naravno, tvoje tilo, tvoji izbori i preferencije. Pozdrav i samo naprid.

    Leave a comment:


  • Bruno7i
    replied
    Re: Megara training log

    Svaka cast Meg

    Leave a comment:


  • George St-Pierre
    replied
    Re: CHAT

    Noge su ti top! Gornji dio je dobar i glut isto
    I kakvo salo? Koliko slike govore,nemas sala bas,normalan je izgled to

    Leave a comment:


  • Dača
    replied
    Re: CHAT

    Sad kad si objavila fotke, mož' te udajemo...

    Ima ti nađemo nekog dečkića ovde sa foruma...

    Leave a comment:


  • Premium.Better
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by Megara View Post
    Pa i nisam, ja sam Hulkica



    Homemade, samo da ti kazem da ja ufitavam i jedem coksu svaki svaki dan
    Čoksa svaki dan Nema stotke na čučnju dok si pod čoksom

    Leave a comment:


  • Dača
    replied
    Re: Megara training log

    Mnogo lažeš u zadnje vreme... Porašće ti

    Leave a comment:


  • Megara
    replied
    Re: Megara training log

    joj WTF pravi si drama queen pa normalno da ne ufitavam svaki dan coksu od 500kcal, a ukupan unos mi 1500kcal nego malo se zezam sa Homemadeom, on ne voli ufitavanje pa zato.

    a IIFYM > clean bro foods , naravno.

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by gavranka View Post
    Ne može se to njoj objasniti..sjećaš se mene, isti problem sam imala..tek kad sam krenula na pravu defku sam to shvatila..i upravo to joj pokušavam objasniti u zadnje vrijeme jer ju želim pripremiti na to, a sve je rezultiralo time da su moji postovi dobili ton..treba se psihički pripremati na to i polagano smanjivati kcal i sve više izbacivati čoksu i ostalo odnosno treba sve manje ufitavati..na malo kalorija jednostavno ne možeš ništa ufitati, ništa ne pomaže u tom stanju..a ako želi 6 pack morati će ići nisko sa kalorijama, to je isto činjenica, a još uzmi u obzir da smo mi ženske i trošimo puno manje kcal..pa ti vidi..rekla sam da mislim da će odustati i upravo se to dogodilo..10 dana junkanja i ne odlasci u teretanu..što krivo govorim,neka me netko ispravi ako misli da nisam u pravu?
    Kako ti onda nisi shvacala tako ona sad ne shvaca. Pa onog dana kad stvarno bude htjela TOP formu onda ce tvoji postovi njoj biti manje smijesni.

    Inace necu se previse mjesati, jer savjeti su besplatni ovdje od svakoga a ako netko zadrto drzi svoj put onda me boli qrac otprilike i ne zamaram se.
    Ja zelim sve naj svima koji se trude i rade na sebi, kako tebi tako i Megari.
    U konacnici svi shvate kako stvari funkcioniraju, netko prije a netko kasnije.
    Sto prije to bolje po rezultat.
    Zato sam sretan sto sam odmah uzeo trenere i spasio se lutanja.

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by staragarda View Post
    znaci potvrđuješ IIFTYM

    uz uvjet da ne zrtvujemo proteine i ne gladujemo, mozemo junkati!

    pogotovo kad nam je kcal unos iznad 2000 kcal.
    Uvjet je da ne zrtvujes proteine a ne glad.
    Generalno pri 2k kcal cak i ima lufta za ufitati neko sranje ali pitanje je isplativosti pojesti neznam snickers od 500 kcal ili 150g rize ( 480kcal) pa se najesti kao covjek.
    Ali svakom na izbor.
    Ali kad se kcal spuste na cca 1500 kcal ili kod zena 1100 kcal ( karikiram) onda jednostavno nema mjesta smecu bogatom kcal i bezvrijednih mikronutrijenata.

    Uzmi npr moju najnizu tocku na defki:
    P: 250
    UH: 120
    M: 20

    To je 1000+ 480+ 180
    = 1660 kcal
    Na to ide 3 sata cardia na dan + treninzi. Ako pojedem cokoladu od 500 kcal ostane mi 1160 kcal, na proteine mi ode 1000 i ostane mi 160 kcal.
    Sto da cijeli dan jedem proteine i snickers? Nebi rekao da je tako jednostavno.
    Ali ok, onaj tko se zeli tjesiti da moze ufitavati cokolade i dovesti se u pravi red a ne polured neka sanja i dalje, moj savjet je dobronamjeran.

    Leave a comment:


  • Megara
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by gavranka View Post
    ..rekla sam da mislim da će odustati i upravo se to dogodilo..10 dana junkanja i ne odlasci u teretanu..što krivo govorim,neka me netko ispravi ako misli da nisam u pravu?
    oo Zevse... nisam 'odustala' kao prvo, presmijesno, kao drugo, nije dijeta (/izgladnjivanje, cravingsi, pms, kriza u svijetu) bili razlog trenutnog prekida dijete i neodlaska u gym, nego nesto sasvim drugo, privatni zivot. zavrsili smo sa tom temom, cao.

    Leave a comment:


  • gavranka
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by WTF View Post
    Sve dobro i sve super i onda ponosno zasere sa čoksom pokraj cilja six packa... E Megara...
    Mozes ti fitati čoksu do najnizeg BF-a ali ces se istovremeno morati odreci nekog macrosa u dobrom dijelu, bude li to protein izdefkati ces se ti ali pod cijenu misicne mase koju mukotrpno ganjas.
    A budu li to UH ili M onda ces abnormalno gladovati. Trece nema.
    Ne može se to njoj objasniti..sjećaš se mene, isti problem sam imala..tek kad sam krenula na pravu defku sam to shvatila..i upravo to joj pokušavam objasniti u zadnje vrijeme jer ju želim pripremiti na to, a sve je rezultiralo time da su moji postovi dobili ton..treba se psihički pripremati na to i polagano smanjivati kcal i sve više izbacivati čoksu i ostalo odnosno treba sve manje ufitavati..na malo kalorija jednostavno ne možeš ništa ufitati, ništa ne pomaže u tom stanju..a ako želi 6 pack morati će ići nisko sa kalorijama, to je isto činjenica, a još uzmi u obzir da smo mi ženske i trošimo puno manje kcal..pa ti vidi..rekla sam da mislim da će odustati i upravo se to dogodilo..10 dana junkanja i ne odlasci u teretanu..što krivo govorim,neka me netko ispravi ako misli da nisam u pravu?

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by WTF View Post
    Sve dobro i sve super i onda ponosno zasere sa čoksom pokraj cilja six packa... E Megara...
    Mozes ti fitati čoksu do najnizeg BF-a ali ces se istovremeno morati odreci nekog macrosa u dobrom dijelu, bude li to protein izdefkati ces se ti ali pod cijenu misicne mase koju mukotrpno ganjas.
    A budu li to UH ili M onda ces abnormalno gladovati. Trece nema.
    znaci potvrđuješ IIFTYM

    uz uvjet da ne zrtvujemo proteine i ne gladujemo, mozemo junkati!

    pogotovo kad nam je kcal unos iznad 2000 kcal.

    Leave a comment:


  • DARICA
    replied
    Re: CHAT

    zgodnica si !! noge su ti bas buknule, sretno s ciljevima !!!!

    Leave a comment:

Working...
X