Announcement

Collapse
No announcement yet.

Megara training log

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Megara
    replied
    Megara training log

    evo tema, kad krenem sa nekim programom, najvjerovatnije 5/3/1, pisacu...

    Leave a comment:


  • WTF
    replied
    Re: CHAT

    Sve dobro i sve super i onda ponosno zasere sa čoksom pokraj cilja six packa... E Megara...
    Mozes ti fitati čoksu do najnizeg BF-a ali ces se istovremeno morati odreci nekog macrosa u dobrom dijelu, bude li to protein izdefkati ces se ti ali pod cijenu misicne mase koju mukotrpno ganjas.
    A budu li to UH ili M onda ces abnormalno gladovati. Trece nema.

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by Megara View Post
    jako sam zadovoljna NAPRETKOM,
    Megi, sunce moje, i mi smo, ali zašto ne otvoriš svoju temu, ovo je CHAT.

    Leave a comment:


  • Homemade
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by Megara View Post
    Pa i nisam, ja sam Hulkica



    Homemade, samo da ti kazem da ja ufitavam i jedem coksu svaki svaki dan
    Samo ti ufitavaj hehe, kad budes htjela nizak bf da se vide trbusni onda cemo pricat o ufitavanju cokse i slicnih stvari svaki dan hehe.

    Leave a comment:


  • Megara
    replied
    Re: CHAT

    Pa i nisam, ja sam Hulkica

    Originally posted by Homemade View Post
    Ovo je vrhunski napredak i izgledas 5 puta bolje nego na prvim slikama pogotovo donji dio tijela i pusti ove sto pricaju da je prije bilo bolje jer bez uvrede al ono prije je izgladnjivanje ako se mene pita, a misica ni oblika nigdje , a ovo je sexy
    Homemade, samo da ti kazem da ja ufitavam i jedem coksu svaki svaki dan

    Leave a comment:


  • kingpin
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by Gogeta View Post
    Ovo što je Megara ostvarila, svaka čast.

    I ako netko može davati savjete ženskoj populaciji u vezi izgradnje tijela i snage, to je na ovom forumu ona.
    a po čemu se to savjeti ženskoj populaciji razlikuju od muške? po toj teoriji bi žene bile treneri svim ženskim momčadima...

    i je se nabacujete s komentarima olako... to što imamo 2 i pol žene na forumu i što je jedna stavila sliku ne znaći da je ženski Hulk.

    Leave a comment:


  • domagoj
    replied
    Re: CHAT

    megara, daj se potrudi malo, stisni malo jače, pa kad opet staviš slike da svi ostanu paf, a ne samo ovi što se ulizuju. možeš ti to.

    mejbi srs, mejbi not

    Leave a comment:


  • Dača
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by Megara View Post

    4) @daca napravicu training log, kad krenem sa 5/3/1



    Ti si pukla, ali najozbiljnije...

    Leave a comment:


  • Megara
    replied
    Re: CHAT

    ajd ovako, malo poduzi post, tl;dr

    1)prvo, ljudi stvarno hvala vam ogromno na komentarima !! nisam ovo ocekivala nikako !!! stvarno me sramota, jer ovo je meni nista posebno, ne znam mozda sam ja previse samokriticna ili imam visoke ciljeve il sta vec..zadovoljna sam ja napretkom..ali ja sam htjela da napravim ono sto sam zamislila i onda da to bacim ovdje..ovako stalno imam osjecaj da sam ni tamo ni ovamo, a postavila slike

    2) ciljevi: plan je bio izdefkati se maksimalno do ljeta, tj 'visible 6 pack' uz odrzavanje intenziteta treninga, tj da ne padam u liftovima..kao sto rekoh, napravila sam belaj u ovih 10ak dana i haos mi je sve trenutno, bukvalno nisam isla ni u gym nit sam pazila niti ista, tako da fakticki krecem ispocetka.

    3) @fcb, tacno je to da bi bilo dobro da se slikam u jednakim uslovima, potrudicu se da to bude bolje. npr slikam se isti dan u razlicitim bikinijima, skroz drukcije izgleda

    4) @daca napravicu training log, kad krenem sa 5/3/1

    5) 5 zgibica i dipsa, kao i uslov za 4.tu su ciljevi do ljeta, kao i aktivirati se u trcanju(sprint), zanemarite ovo 100m 20sec dok istrcim, pa cemo vidjeti koliki je cilj. jako sam spora (i slaba. i debela. )
    61kg i visible 6 pack je bio cilj do ljeta, kao sto rekoh, i dalje sam na defki, ugl opusten pristup... aj don ker enimor :/
    100kg SQ i DL su malo dugorocniji ciljevi, mislim da mogu cucnuti 90kg trenutno, samo da imam squat rack. ako mogu 80kg dvaput sa onog sto ste vidjeli, ''preci pola gyma'' , mogu valjda i 90ku sa optimalnim uslovima.


    BITAN EDIT: na onoj dole slici u cvenim helankama izgleda kao da mi je to jedna noga, nije ima i druga iza, morate otvoriti pa vidjeti kako sam stala
    Last edited by dub43; 24-03-14, 13:05.

    Leave a comment:


  • gavranka
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by Maximus1950 View Post
    Najlakse maksimusa okrivit!



    Originally posted by Maximus1950 View Post
    BTW, rok za sve ciljeve nas zanima.
    Da, iako tebe više zanima rok za ovaj cilj za snagu, a mene za izgled

    Leave a comment:


  • Homemade
    replied
    Re: CHAT

    Ovo je vrhunski napredak i izgledas 5 puta bolje nego na prvim slikama pogotovo donji dio tijela i pusti ove sto pricaju da je prije bilo bolje jer bez uvrede al ono prije je izgladnjivanje ako se mene pita, a misica ni oblika nigdje , a ovo je sexy

    Leave a comment:


  • Gogeta
    replied
    Re: CHAT

    Ovo što je Megara ostvarila, svaka čast.

    I ako netko može davati savjete ženskoj populaciji u vezi izgradnje tijela i snage, to je na ovom forumu ona.

    Leave a comment:


  • Maximus1950
    replied
    Re: CHAT

    Najlakse maksimusa okrivit!


    BTW, rok za sve ciljeve nas zanima.

    Leave a comment:


  • gavranka
    replied
    Re: CHAT

    Originally posted by Megara View Post
    da se osvrnem:
    1- ne svidja mi se gavrankin ton u postovima prema meni vec duze vrijeme, to sto ti napises 'nemoj me pogresno shvatiti' ne umanjuje vrijednost tvog posta, tj ne ponistava overall sliku i ton posta

    2- sto se tice mojih ciljeva, da planiram ih sutra napraviti. da.
    kad sam cucnula 80kg, logicno da cu promijeniti potpis. kad sam napravila 1 zgib, opet promjena. kad cucnem stoju, stavicu da mi je cilj 110. . . .








    eloel, gdje sam rekla da nisam zadovoljna rezultatima? naprotiv, jako sam zadovoljna NAPRETKOM, druga stvar je sto nisam zadovoljna u poredjenju sa drugima, npr kad dodje cura koja tega nije vidjela u zivotu i povuce 64kg x10, e onda sam malo mirin & jelly, malkice

    treca stvar, ili cetvrta, ne znam, stalno ta prica da nemam misica?! zadovoljna sam i ovdje sta sam napravila ove zime uz 5x5 i suficit i mnogo junka, normalno da uvijek moze bolje, ali sjetimo se da je meni prvenstveno cilj bila S.N.A.G.A. i onih famoznih 70kg na cucnju..pa sad koliko meso prati 5x5

    [ATTACH=CONFIG]17442[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]17443[/ATTACH]

    ne znam otkad su ove prve, kraj ljeta-jesen negdje cini mi se, ima u inboxu slala sam gavranki. i vidi se napredak, zao mi je sto mi je mob jbni potato kvalitet, ali sta bih sad. zadovoljna sam nogama koje su buknule (iako na prvoj slici vidi se kako sam stala, tj malo okrenula koljena pa ispalo vece hihi ) na drugoj vidi se napredak u tricepsu i gluticu, glut se poboljsao dosta od squatsa ... tako da moj problem nije nedostatak misica, nego skinuti salo.

    ne moze se bas preko ovih slika vidjeti napredak i ta neka `tvrdoca` ali ima je, I swear !! znam kako mi je ranije stajalo kad obucem sorts/uski jeans, i sad

    [ATTACH=CONFIG]17444[/ATTACH]
    mirin bajseps and forearm?
    Sve ok, pokušala sam pomoći, no mislim da me se krivo shvatilo. Ipak, ispričat ću se i reći da ne trebaš tako shvaćati moje postove jer mi to definitivno nije cilj.

    Nisam vidjela ove slike, pa nisam znala trenutno stanje..ja sam se ravnala po prošlim slikama..napredak je očigledan i sve što mogu reći je !

    Sama znaš svoje ciljeve najbolje pa onda radi prema tome..nemam pojma kako smo se uopće u sve ovo upleli, tj. znam..maximus je sve zakuhao..i daj, razjasni meni i njemu na koji rok si mislila kad si napisala "visible 6 pack"..?

    Leave a comment:


  • FcB
    replied
    Re: CHAT

    trebas se slikati u jednakim uvjetima
    ovjde se ne vidi jasno koliki je napredak zbog osvjetljenja, koliko zbog same transformacije

    Leave a comment:

Working...
X