Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Archiv3r
    http://imageshack.us/photo/my-images/18/22631416811413991336310.jpg/
    slikao ispred jednog nocnog kluba kad sam bio vanka
    ovu žličicu si pofurao od doma ili?

    pitam one žene u dioni jel imaju kakvu plastičnu žličicu za prodat da mogu jest posni, vele mi da trebam uzet paket od 10 komada, aha, skinuo sam poklopac s onog dukat zrnatog koji ima žličicu na sebi
    Chill bro

    Comment


    • Re: CHAT

      to ja uvik napravin , zakinen zlicu s zrnatog

      Comment


      • Re: CHAT

        u ovo ljetno doba sto se tice potrosnje na prehranu i pica skuplja voda dode koliko se pije nego piletina.
        uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

        Comment


        • Re: CHAT

          Tebe malo gramatika hebe?

          Comment


          • Re: CHAT

            daj mi keca sine
            uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by Ivan1993
              Tebe malo gramatika hebe?
              +1

              uglavnom, mislim da je htio napisat kako ga ovih dana skuplje izađe voda koliko je pije nego piletina, al da, treba 50x pročitat rečenicu da se odgonetne...
              https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

              Overload Strength team

              Comment


              • Re: CHAT

                vi ste neki zaostali , fear to odma prokuzia

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by FEARiTseLF
                  vi ste neki zaostali , fear to odma prokuzia
                  nije fer, imo si šverc
                  https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                  Overload Strength team

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    nismo na skolskom casu,samo sam izostavio zarez ili dva i sve bi uredno bilo
                    uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by Dehydronator
                      Originally posted by Ivan1993
                      Tebe malo gramatika hebe?
                      +1

                      uglavnom, mislim da je htio napisat kako ga ovih dana skuplje izađe voda koliko je pije nego piletina, al da, treba 50x pročitat rečenicu da se odgonetne...
                      uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Srića da bilderi ne zalaze u Lidl u kojem kupujem!!!

                        Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                        mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          jesi ti to za sobom pokrio kartonom da niko ne vidi taj sir
                          uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by emco
                            jesi ti to za sobom pokrio kartonom da niko ne vidi taj sir
                            Pokupija sve iz kartona i stavija prazni karton na pune..sumnjam da će to koga zavarati al ko zna...inače u tom Lidlu uvijek bude Milbone jer kod mene i nije baš tako izreklamirana...najgore je u Zagrebu tamo se pokupi već do 9 ujutro...Bilderi u redu čekaju da se Lidl otvori
                            Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                            mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Jucer osjetija totalni pad snage, tj prati me to vec nekih par dana. Prvo u nedilju sam triba imat pauzu, al sam ipak odlucija malo trenirat radi dosade i osa ja ispri kuce na sipku. Prvo 10 zgibova i krenija padat pa na kraju radija po 6 - 4, ono gledam wtf jer inace radim po 10 - 20 u serijama. Jucer sam triba na svoj trening BJJ, al me caca nije moga vozit, pa sam na kraju popodne isa na tegove i sad krenija ja radit i gledam benc samo 60 kg x 10 tako nekolko puta i krenija padat na 6 - 4 u seriji. Dipseve koje sam radija po 10 s utegom na sebi sam na 6 - 4 bez utega. Idem kasno spavat, al se znam ranije probudit pa popijem amino i odem opet lec i trudim se odspavat svoji 8 - 10 uri, ali makar da spavam cili dan uvik sam umoran. Neki savjet?

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                kaze ''juhu, ljeto je ,..sad ide kupanje..'' ma goni se u ku..c i ti i ljeto i kupanje,...

                                fuj,...u 13:00h je 38C° u hladu bilo... ja u teretani, i usrane noge radim...aaa fuj...

                                imate li vi problema sa ovom usranom vrucinom...
                                "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                                Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                                https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                                http://www.staying-fit.net/

                                Comment

                                Working...
                                X