Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Toorop View Post
    Carl Wind anybody?
    Eee, samo da znaš, koliko su me u bližoj i široj okolini ismejali i popljuvali što upšte idem u teretanu u 43. godini...

    Znači nema ko mi nije rekao "i told you so" sa širokim osmehom od uva do uva... Prosto, ljudi kao da su jedva čekali...

    Alli ja odgovaram u stilu karla winda....


    Stand for what you believe, even if that means standing alone!!!

    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • Re: CHAT

      @Dača sad kad se vratis treninzima,ovo za nabrijavanje

      http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
      BB AND THIS !

      Comment


      • Re: CHAT

        Aha, gledao sam to... Ali ipak ću mrtvo izbegavati za dugo vreme...

        Ima drugih vežbi za leđa... Forsiraću lat mašinu i sl. vežbe...

        A za donji deo leđa i zadnju ložu hip thrust, hiperekstenziju, sa eventualno malim opterećenjem i fleksiju na leg curlu....

        Problem kod većine nas amatera je što želimo da treniramo kao profesionalci, a da budemo amateri rekreativci...
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by Dača View Post
          Ma kakva fobija, pa nisam ja klinac... Jedva čekam da se oporavim, da krenem ponovo...

          Mene je u stvari syebalo mrtvo dizanje, koje uošte ne bi trebao da radim...
          ALi sam krajem avgusta, pre odlaska na more, krenuo da radim izmenjen način treniranja. Radio sam splet lifterskih vežbi u superseriji, sa 80 posto snage, 4 puta sedmično...

          Išao sam bez pauze 60 kg mrtvo, 60 kg benč, 60 kg čučanj *15 puta. Pa onda nakon pauze to isto sa 70 * 10 puta, pa 80*10, pa 90*10, pa 100*10, pa ponovim sa 100, ako imam snage...

          Međutim u zadnjim serijama mi je posustajala koncentracija (zbog snage pre svega), tako da mi je položaj tela na čučnju bio tako tako, a na mrtvom katastrofa... Ladno sam mogao snimiti klip "OVAKO SE NE RADI MRTVO!!!"...
          I još tada sam osetio u zadnjoj seriji bol u leđima, ali računao sam ko ga yebe, idem za par dana na more, pa ću se tamo odmoriti...

          Međutim, odbojka, tenis na pesku, skakanja u vodu, plivanje i ronjenje, čak sam i udarao kožnu krušku i neko kladivo, malj, šta li je, u lunaparku , su učinili da sam jedno jutro jedva ustao...

          Posle dolaska sa mora opet sam izmenio način treniranja, jer sam odlučio da se više posvetim nogama, koje mi zaostaju i počeo da ih radim dva puta sedmično... I to me je dotuklo...



          dača poceo kopirati treinge od jose ahahaha

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by jozo13 View Post
            dača poceo kopirati treinge od jose ahahaha
            Jbg, mene nije sramota da priznam. Odgledao sam većinu njegovih klipova... Momak je jak, nema šta i dobro izgleda za jednog rekrativca... Vidi se da dugo trenira.... Nikad nisam isključiv po pitanju treniranja...

            Naravno, Jozi zavidim pre svega na vremenu koje može odvojiti za treninge, hrani i suplimentaciji (standardu) i na godinama....
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment


            • Re: CHAT

              nema ti on nikakvu suplementaciju... al zato pojede za dvojicu (7 twikseva za dorucak)

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by Dača View Post
                Problem kod većine nas amatera je što želimo da treniramo kao profesionalci, a da budemo amateri rekreativci...
                Ja bi to rekao ovako, krenemo u teretanu sa ciljem da poboljšamo izgled a onda zbog ega ganjamo težine.

                Po meni je ključan trenutak kada bi rekreativac trebao odlučiti što zapravo želi i tome se posvetiti.

                Ali to kao i sve ostalo dolazi sa iskustvom.. U mom slučaju vrijedi ona "manje je više"
                Znoj štedi krv

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by Dača View Post
                  Eee, samo da znaš, koliko su me u bližoj i široj okolini ismejali i popljuvali što upšte idem u teretanu u 43. godini...

                  Znači nema ko mi nije rekao "i told you so" sa širokim osmehom od uva do uva... Prosto, ljudi kao da su jedva čekali...

                  Alli ja odgovaram u stilu karla winda....


                  Stand for what you believe, even if that means standing alone!!!

                  body_builder_21sfw.gif


                  samo Carl Lewis
                  Last edited by Carl Wind; 23-10-14, 16:04.

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by kingpin View Post
                    Ja bi to rekao ovako, krenemo u teretanu sa ciljem da poboljšamo izgled a onda zbog ega ganjamo težine.

                    Po meni je ključan trenutak kada bi rekreativac trebao odlučiti što zapravo želi i tome se posvetiti.

                    Ali to kao i sve ostalo dolazi sa iskustvom.. U mom slučaju vrijedi ona "manje je više"
                    Kako stojiš sa kilama kakv je ukupan rez bio nakon godišnjeg ???
                    Ja nikako da objavim slike i sve sa keto, kod mene bilo uspješno ali nisam zadovoljan pristupom koji sam odradio.
                    Last edited by kelly; 23-10-14, 17:18.
                    "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Daca pun ti je inbox!

                      Ekipa iz srbije, di kupujete posni, koji proizvodjac je najbolji i kako se krecu cijene?

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by Maximus1950 View Post
                        Daca pun ti je inbox!

                        Ekipa iz srbije, di kupujete posni, koji proizvodjac je najbolji i kako se krecu cijene?
                        Kako pun? Meni niko ne piše?...
                        Pivo za masu, rakija za defku...

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          i poslano i primljeno izbrisi =) SVE AAA SVE
                          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                          Youtube:

                          Primjer treninga snage/hipertrofije
                          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                          Sve o prehrani
                          Sve o treningu

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by Maximus1950 View Post
                            Daca pun ti je inbox!

                            Ekipa iz srbije, di kupujete posni, koji proizvodjac je najbolji i kako se krecu cijene?
                            Meglle i Ella





                            svezi-sir-meggle.jpg

                            S tim što ti je Ella malo kiselija, tj neukusnija, ali ima 450 g i 0 mm...

                            Meglle je odličan, ali je 400 g i 0,5 mm...

                            Oba koštaju oko 180 din, što ti je oko 1,5€ a ti pretvori u kune.... Verujem da je jeftino za vas.... Ima u svim maloprodajnim lancima IDEA ili Tempo Maxi marketi, kao i svim bolje opremljenim dućanima... NIje problem za to....


                            Postoji i neki prezident , ali on samo u slučaju, ako nema ovo dva... ALi on ti nije skroz posan, spada u malomasne, mlade sireve....

                            president-mladi-sir_d9a3bd.jpg

                            President ti je oko 1€... Njega imaš baš svuda...

                            I da, občno niko po prodavnicam ne poznaje termin "posni" sir, to je ipak bilderski sleng.... POd posni sir ljudi naajćešče misle na one biljne sireve... Gledaj gde piše sveži sir...
                            Last edited by Dača; 23-10-14, 17:19.
                            Pivo za masu, rakija za defku...

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Mleko 2 l ti je od 1 - 1,5€.... Imaš da biraš firme i %mm...
                              Tune se kreću od 1€ na akciji, pa do 2€ najskuplje... 160, 170 g zavisi....

                              Ma nije ništa skupo...

                              Vodi računa po kafanama i kafićima, taxijima, tu mogu da te oderu čim te provale da si turist...

                              ALi ti dolaziš iz turističkog mesta, pa sam siguran da ti te fore nisu nepoznate...
                              Pivo za masu, rakija za defku...

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Generalno Splicane ne kradu nego caste, al bit cu pazljiv. Dok ne popijen.

                                Comment

                                Working...
                                X