Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    haters gonna hate

    image.jpg

    Comment


    • Re: CHAT

      Ima li na ovom forumu neko spiritualnije bice da voli post-rock i druge progresivne zanrove?

      Comment


      • Re: CHAT

        TripleZ, crvena majica, crvena dukserica podvrnutih rukava, farmerke, plave Nike, torba preko ramena i suncane naocale. Locirao sam te u aktu prelazenja ulice na nedozvoljenom mjestu ispred predsjednistva. I ne razumijem kako ti nije bilo vruce.

        Good work.

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by Argentum View Post
          Ima li na ovom forumu neko spiritualnije bice da voli post-rock i druge progresivne zanrove?

          naravno da ima...ja recimo

          This is your life and it’s ending one minute at a time

          Comment


          • Re: CHAT

            Maxi sta je to s Ajdukom ove sezone? Nema lige, nema Europe, nema kupa, nema prvog kluba u gradu, prodaju se talenti...

            Sta kazu splicani? Sazrijelo je vrijeme da se napravi protest na rivi protiv uprave, a ne samo HNSa..
            Originally posted by madmax22
            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
            Originally posted by jocker77
            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
            Originally posted by Hajduk
            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by Argentum View Post
              TripleZ, crvena majica, crvena dukserica podvrnutih rukava, farmerke, plave Nike, torba preko ramena i suncane naocale. Locirao sam te u aktu prelazenja ulice na nedozvoljenom mjestu ispred predsjednistva. I ne razumijem kako ti nije bilo vruce.

              Good work.

              ummm t-t-thanks...
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • Re: CHAT

                Nije lose Dominik. Postavljaj ako imas jos nesto zanimljivo.

                Jos jedna preporuka s moje strane, pogotovo na posljednjim serijama i ponavljanjima. Sentimentalna ekstaza. Pocnes izvlaciti ponavljanja iz nemoguceg.

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by neuk View Post
                  Maxi sta je to s Ajdukom ove sezone? Nema lige, nema Europe, nema kupa, nema prvog kluba u gradu, prodaju se talenti...

                  Sta kazu splicani? Sazrijelo je vrijeme da se napravi protest na rivi protiv uprave, a ne samo HNSa..


                  4. mjesto donosi europu, osim ako Split ne osvoji kup.

                  70% igrača potjerat, taktika bi trebala biti dodaj malom Vlašiću loptu i nek sam igra jer je Ronaldinho za našu ligu, a nema s kime igrati.

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Zasto potjerati igrace?
                    Originally posted by madmax22
                    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                    Originally posted by jocker77
                    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                    Originally posted by Hajduk
                    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by neuk View Post
                      Zasto potjerati igrace?
                      Milewyski- star, motoricki spreman za 4. hnl

                      Mezga- nista posebno, uzima mjesto nekom mladom

                      Caktaš- boji se duela to nigdje u danasnje vrijeme ne prolazi, to je igrac za zadar ili tako nesto

                      jozinovic, Nizic- to necu ni spominjat

                      Sušić- duši loptu, samo koci igru, desna noga mu sluzi samo da uđe u tramvaj

                      ima ih još ja sam samo naveo par primjera...

                      Hajduku treba jedan Simeone, Klopp da digne momcad pobjede 3-4 zaredom, uz malo srece uđu u eurpou stvori se euforija..

                      i uz takvu euforiju tesko bi bilo osvojiti ovu hnl prciju jer kad bi se hajduk koji je 18 puta nekvalitetnija momcad od gnk mamica priblizio dinamu suci bi poceli svirati hajdukovim protivnicima penale iako se faul desio na 25 metara od gola.


                      preuzmi.jpg

                      LOL

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by neuk View Post
                        Zasto potjerati igrace?
                        Jer su bahate budale.

                        Prijatelj mi igra u jednom klubu u 3. ligi, i nedavno su pobijedili Hajduka B. I sad naprimjer Maloku nakon utakmice lud, psuje, zivcan.
                        Na koga je zivcan? Sta su ga amateri pobjedili? Sta ne moze proc tog momka koji nema ni placu ni uvjete za trening? Da se ljuti na drugog jednog protivnickog igraca, baustelca koji igra iz zajebancije i trenira doslovno 3 puta misecno, kad stigne od posla? Tom Malokuu je ispod casti igrat za Hajduk B, jer on kao zasluzuje igrat u Hajduku. A nije u stanju bit bolji od prosjecnog igraca iz trece lige.

                        I sad da ne nabrajan svakog igraca poimence i njihove *****ne ispade, a znan ih poprilicno, jer eto iman nesricu da san u tim krugovima pa cujen i vidin svasta.

                        A da ne prican o strucnom kadru. Znaci, 10000000000% san siguran da bi ja nakon 3 miseca rada s momcadi napravia rezultate ko ovi za 5 godina. Toliko su strucni. Neda mi se uopce vise pisat i razmisljat o tome, toliko san frustriran i ogorcen.

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by Maximus1950 View Post
                          Jer su bahate budale.

                          Prijatelj mi igra u jednom klubu u 3. ligi, i nedavno su pobijedili Hajduka B. I sad naprimjer Maloku nakon utakmice lud, psuje, zivcan.
                          Na koga je zivcan? Sta su ga amateri pobjedili? Sta ne moze proc tog momka koji nema ni placu ni uvjete za trening? Da se ljuti na drugog jednog protivnickog igraca, baustelca koji igra iz zajebancije i trenira doslovno 3 puta misecno, kad stigne od posla? Tom Malokuu je ispod casti igrat za Hajduk B, jer on kao zasluzuje igrat u Hajduku. A nije u stanju bit bolji od prosjecnog igraca iz trece lige.

                          I sad da ne nabrajan svakog igraca poimence i njihove *****ne ispade, a znan ih poprilicno, jer eto iman nesricu da san u tim krugovima pa cujen i vidin svasta.

                          A da ne prican o strucnom kadru. Znaci, 10000000000% san siguran da bi ja nakon 3 miseca rada s momcadi napravia rezultate ko ovi za 5 godina. Toliko su strucni. Neda mi se uopce vise pisat i razmisljat o tome, toliko san frustriran i ogorcen.



                          https://www.facebook.com/dinamo/vide...type=3&theater


                          sad si me podsjetio, vidi ove strucnjake kako treniraju sa utezima LOOOOOOOL kad sam ovo prvi put vidio umra sam...

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Decki slazem se, neke igrace treba potjerati ili nauciti kako je igrati u velikom klubu. Medutim, to nece rjesiti problem. Za takvo stanje je kriva uprava i ljudi koji su placeni da nadju dobre igrace. Temelji se grade u osobama koje imaju znanje, volju i iskustvo da pametnim odlukama ulazu u buducnost... Nisam iz Splita pa nebih znao, kazu da ulica vodi klub.. Zato i pitam kakvo je stanje dole u glavama ljudi koji zive za taj klub. Ne znam jel ikad bilo ovako lose?

                            Ne navijam za Hajduk, ali mi je svejedno zao sto su ovako pali. Koliko ljudi voli otici na stadion i pogledati dobru utakmicu, a nazalost to vise nije moguce..
                            Originally posted by madmax22
                            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                            Originally posted by jocker77
                            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                            Originally posted by Hajduk
                            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by neuk View Post
                              Decki slazem se, neke igrace treba potjerati ili nauciti kako je igrati u velikom klubu. Medutim, to nece rjesiti problem. Za takvo stanje je kriva uprava i ljudi koji su placeni da nadju dobre igrace. Temelji se grade u osobama koje imaju znanje, volju i iskustvo da pametnim odlukama ulazu u buducnost... Nisam iz Splita pa nebih znao, kazu da ulica vodi klub.. Zato i pitam kakvo je stanje dole u glavama ljudi koji zive za taj klub. Ne znam jel ikad bilo ovako lose?

                              Ne navijam za Hajduk, ali mi je svejedno zao sto su ovako pali. Koliko ljudi voli otici na stadion i pogledati dobru utakmicu, a nazalost to vise nije moguce..



                              nije lako nac igraca bez odstete a da je kvalitetan, to ne mogu puno sposobniji ljudi nego ova uprava Hajduka.... nabost ce jednog dobrog od 10 i to je sve npr. Kouassi

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Meni samo nije jasno, kako su oni pali od prošle polu sezone. Dobro prodali su oni milića, bradarića i kvasca. Isto mi nije jasno, kažu da se klub zalaže za mlade igrače, koji su poniknuli u hajduku, i onda te koji su mladi i vrijede nesto, prodaju za kikiriki i to još u klubove s kojima se bore ajmo reć za europu, a dovode neke polu igrače iz zatvora, pijance i sta ti ja znam. Tolko su hvalili onog Milevskog to je strašan igrač, bit će najbolji strijelac, pa taj da i nešto vrijedi nebi igrao za hajduk, nego bi ga vec neko iz neke ozbiljnije lige uzeo. Isto tako mi nije jasno seru po bradariću nevalja, andrijašević isto, a dizali su ih u nebesa dok su zabijali za hajduk. UPRAVA ODLAZI!
                                Last edited by ivan93zg; 24-04-15, 10:54.

                                Comment

                                Working...
                                X