Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Sickzz View Post
    Ja na kreatinu monohidratu 2dana + whey 100% , dobio vec 3kg , mogu li ocekivat jos ili ?
    malo si vodice dobio hehe

    Comment


    • Re: CHAT

      čega još??
      Znoj štedi krv

      Comment


      • Re: CHAT

        dobri ste, ali niste u pravu ni jedan ni drugi
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by Viper View Post
          malo si vodice dobio hehe
          Hahah ma nekaa je bitno je da ima baren necega sad
          IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by Sickzz View Post
            Hahah ma nekaa je bitno je da ima baren necega sad
            tako je jesi ko zivotinja pij minimalno 5 litara vode da vidis kako radi ja kolko vodu pijem to nije normalno..samo u periodu oko treninga nekih 3 sata popijem oko 4 litra vode...

            Comment


            • Re: CHAT

              Imam i ja sad 93 kg, a sutra ću imati 91. Mislim daj uključi logiku, jbt...

              Comment


              • Re: CHAT

                Lijeva strana ide gore po nekoj logici na brzinu, desna strana se spusta.
                MYPROTEIN

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by Corry View Post
                  Lijeva strana ide gore po nekoj logici na brzinu, desna strana se spusta.
                  obrnuto, desna kuglica je pricvrscena izvan vage

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    jeste culi da uz Herbalife shake i pravilnu prehranu mišići dolaze sami od sebe BEZ VJEŽBANJA!,pa ja sam zadivljen *__*

                    KAKO IH NIJE SRAM??

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by Armani View Post
                      jeste culi da uz Herbalife shake i pravilnu prehranu mišići dolaze sami od sebe BEZ VJEŽBANJA!,pa ja sam zadivljen *__*

                      KAKO IH NIJE SRAM??
                      mislis kako nije sram misice da dolaze sami bez vjezbanja???? cuo sam i ja za to....mislim da cu odj...at teretanu i prec na herbalife....
                      This is your life and it’s ending one minute at a time

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        problem sa tim herbalife metodom je sto misici dolaze prebrzo i onda ostatak tijela ne moze pratiti tako nagli razvoj misicine mase
                        zato je puno bolje ici u teretanu gdje misici puno sporije napreduju, pa e ostatak tijela (kosti i živčani sustav) stigne prilagoditit

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by Armani View Post
                          jeste culi da uz Herbalife shake i pravilnu prehranu mišići dolaze sami od sebe BEZ VJEŽBANJA!,pa ja sam zadivljen *__*

                          KAKO IH NIJE SRAM??
                          Hocemo se vratiti na ono " pa to je marketing oni se bore za sebe i boli ih k... ze tebe"?
                          Sad pomalo ako hoces, shvacas zasto su neki ljudi ludi na Mr.Marketinga

                          Kako je herbalife i njihov moto za budale tako je i moto budi velik na low carbu uz T-100 i redweiller za budale

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            kad WTF zagrize za nesto taj ne pušta hahaha al makar se nasmijem njegovim postovima..

                            neka neka treba neko i oprat takve
                            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                            Youtube:

                            Primjer treninga snage/hipertrofije
                            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                            Sve o prehrani
                            Sve o treningu

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by WTF View Post
                              Hocemo se vratiti na ono " pa to je marketing oni se bore za sebe i boli ih k... ze tebe"?
                              Sad pomalo ako hoces, shvacas zasto su neki ljudi ludi na Mr.Marketinga

                              Kako je herbalife i njihov moto za budale tako je i moto budi velik na low carbu uz T-100 i redweiller za budale
                              aa ovoga na koga se to odnosi???
                              This is your life and it’s ending one minute at a time

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                @ staragarda

                                Odniti ce i mene skupa sa 100kg teskim suncobranima ( nosac-99kg)
                                Sve kao lagano lagano i odjednom "bum" sve odnese.
                                Prosle godine sam fiksirao suncobrane pa ih je bura rasparala u komadice. Sad radije neka ih baci ( po mogucnosti na neku seljacinu ).

                                Svi smo mi pikice van gyma hehe, ja kad idem u ducan jedva vrecicu od 5-6 kg donesem doma, uspusem se kao svinja i tesko mi je

                                Comment

                                Working...
                                X