Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Boks

    Dečki moji Krga je boksački trener, zato poslušajte šta vam kaže...

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • Re: Boks

      Ne razumijem da vreča puno znači za boks!?
      Razumijem da znači ali kao sparing partner, to mi nekako čudno...
      IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

      Comment


      • Re: Boks

        Vreca i sparing partner nisu isto. Boks je kompleksan sport i sastoji se od vise elemenata treninga, svi oni zajedno cine boksacki trening i svi su jednako vazni za napredak i ucenje.
        Volumen i intenzitet rada na pojedinom elementu se izmjenjuju i mjenjaju ovisno o napretku subjekta.
        Kako sam vec prije napisao, ako netko ima zelju samo izivit se i nesto izudarat onda uzmi vrecu i mlati po njoj rukama nogama koliko mozes, ali ako zelis nauciti boksati, onda je to sasvim neka druga stvar.

        Comment


        • Re: Boks

          Originally posted by kelly
          Dečki moji Krga je boksački trener, zato poslušajte šta vam kaže...

          THNX Kelly!
          U 9-om mjesecu mi je promocija diplome!

          Comment


          • Re: Boks

            krga jedno pitanje...treniram boks ali zadnjih 15 dana i narednih 20 necu moci ici na treninge jer radim i poslje posla sam u auto skoli....kada nadem nekog vremena kakav trening da odradim....neko trcanje??sklekove doma???

            Comment


            • Re: Boks

              Zavisi u kakvom si teningu do sad, mozes iskoristiti 15ak dana za odmor od treninga, a mozes odraditi i trening sa vlastitom tezinom u kruznom tipu rada.
              Zagrijes se vijacom ili trcanjem i pumpaj.

              Comment


              • Re: Boks

                Ovako napamet je tesko predlagati treninge, ali meni su se kruzni treninzi sa vlastitom tezinom pokazali odlicni, ljepa kombinacija aerobno/anaerobnog rada, vrjeme oporavka je oko 12 do 24 sati, tako da ih mozes raditi svaki dan.
                Odredis si 5 do 7 vjezbi, odradis u 5 krugova (ili vise) sa po 15 do 20 ponavljanja po vjezbi.
                Ubacics shadow boxing na par minuta nakon zagrijavanja i prije vjezbi sa nekim osnovnim pokretima i eto ti trening.

                Comment


                • Re: Boks

                  http://gol.hr/clanak/rubrika/ostali_spo ... -ring.html

                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • Re: Boks

                    Car Nek mu je sa srećom :P

                    Comment


                    • Re: Boks

                      Sad će početi boks...

                      http://gol.hr/rubrika/ufc/uzivo

                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • Re: Boks

                        Odličan meč...

                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • Re: Boks

                          Rijec nepobjedljiv je nemoguca,ali ova rijec sve vise i vise ide uz bracu Klicko !!!!!

                          Comment


                          • Re: Boks

                            Treniram boks i slazem se da je jedan od na*****ijih borilačkih sportova.
                            A i odlican je ako imate visak masnih naslaga , ili hocete vidjeti svje plocice bez da se napinjete , kad krenete na boks , pozdravite se sa salom

                            Comment


                            • Re: Boks

                              Originally posted by Peja
                              Treniram boks i slazem se da je jedan od na*****ijih borilačkih sportova.
                              A i odlican je ako imate visak masnih naslaga , ili hocete vidjeti svje plocice bez da se napinjete , kad krenete na boks , pozdravite se sa salom
                              Kad krenete na boks,pozdravite se sa salom ?Ne pricaj gluposti !

                              Comment


                              • Re: Boks

                                http://gol.hr/clanak/rubrika/ostali_spo ... ol-hr.html

                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X