Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Boks

    Usprkost uspjesima klička nedopada mi se njegov stil borbe ipak više preferiram brutalne udarače kao što je bio tyson...al jbg takav se rodi 1 put u 100 god pa čekamo novog tyson

    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

    Comment


    • #92
      Re: Boks

      ni meni... klicko mi previse fura na duzinu ruku, drzanje distance i direkte jer je dugacak...
      svaka mi borba onda djeluje robotizirano nekak, bez zara... :\
      Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

      Comment


      • #93
        Re: Boks

        Ruska skola boksa nikada nije niti bila atraktivna, ali kao sto vidimo, ucinkovita je.

        Comment


        • #94
          Re: Boks

          http://www.index.hr/sport/clanak/odl...zu/467325.aspx

          Krga ti bi trebao znati nešto o ovome.

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #95
            Re: Boks

            To su politicka prepucavanja i grabljenje polozaja.
            Naravno da kad se mjenja vlada ili predsjednik, povlaci za sobom i neke ljude koji su dosli na odredjeno mjesto zahvaljujuci vladajucim tjelima. Kao i u svakom sportu, tako je i u boksu.
            Na zalost, u Hrvatskoj, vecina klubova gleda vlastitu dobit i korist, a ne gledaju kako promovirati boks kao sport u cjelini te ga prezentirati i vratiti mu nekadasnje dostojanstvo i popularnost.
            Zbog favoriziranja odredjenih boksaca, pao je i interes za amaterski boks, jer nema smisla natjecati se ako se tvoji rezultati ne priznaju, uspjesi omalovazavaju dok se neke dize u nebesa na racun stare slave (ako je i ima).

            Comment


            • #96
              Re: Boks

              http://www.index.hr/sport/clanak/hay...to/467295.aspx

              I ovaj Haye mi se čini kao brbljivac, ništa nije pokazao protiv Valujeva. Mislim da je pitanje hoće li dobiti Johna Ruiza a Vitalija još teže.

              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #97
                Re: Boks

                http://sport.dnevnik.hr/clanak/rubri...000-ljudi.html

                Mislim da će Holyfield dobiti Bothu...

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #98
                  Re: Boks

                  Haye je bahat, njega su gurnuli iz nize kategorije u supertesku samo da pobjedi Valueva, mislim da on nema neku perspektivu u toj kategoriji. Dosta se brzo krece i eskivira, udarci mu nisu nesto snazni za supertesku kategoriju a to kaj "strucnjaci" pricaju kako nije nista pokazao u borbi protiv Valueva je glupost.
                  Istina da je borba bila nezanimljiva i neatraktivna, ali to je bio jedan od nacina kako maknut onu grdosiju s mjesta pobjednika, taktika boksanja je bila neatraktivna, ali, na kraju, ucinkovita.
                  Haye se disciplinirano drzao zadane taktike i tako pobjedio.
                  Meni se cini da Klichku vise odgovara Haye kao protivnik nego Valuev.

                  A Holyfield, pa ne znam kaj sad vise hoce dokazat, mozda juri za time da bude najstariji osvajac titule prvaka svjeta i time udje u povijest boksa, makar i sad je napravio dosta da ga se pamti duuugo vremena u boksu, a i izvan njega.

                  Comment


                  • #99
                    Re: Boks

                    http://sport.dnevnik.hr/clanak/rubri...enadzenja.html

                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • Re: Boks

                      Boks mi je inace najdrazi sport i razumijem se dobro,vidim pricate o ruskoj skoli,Rusi nikada nisu bili atraktivni za gledat,ali su najbolji ,u zadnje vrijeme profi boks i nije nesto(za gledat),ali zato ima dosta dobrih amaterskih meceva i boksaca

                      Comment


                      • Re: Boks

                        A sto se tice Klicka,on je prepametan,on "glavom" boksa i sam je izjavio dahoce da se moze sluziti glavom i nakon karijere

                        Comment


                        • Re: Boks

                          Vladimir da, ali Vitalij kao da je zaboravio boksat!
                          Par njegovih zadnjih meceva su jad i bjeda s obzirom da bi to trebao biti vrh svjetskog boksa!

                          Comment


                          • Re: Boks

                            Originally posted by Krga
                            Vladimir da, ali Vitalij kao da je zaboravio boksat!
                            Par njegovih zadnjih meceva su jad i bjeda s obzirom da bi to trebao biti vrh svjetskog boksa!
                            Da, u zadnjem meču nije mogao nokautirati onoga jadnika.

                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • Re: Boks

                              Vitalij izgleda usporeno i stvarno nije ga fino za gledati,ali on je bolji od Vladimira !

                              Comment


                              • Re: Boks

                                Originally posted by whitetiger
                                Vitalij izgleda usporeno i stvarno nije ga fino za gledati,ali on je bolji od Vladimira !

                                Po kojem mjerilu je bolji?

                                Comment

                                Working...
                                X