Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Boks

    http://www.index.hr/sport/clanak/video- ... 34439.aspx
    Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

    Comment


    • Re: Boks

      ..jedan od meni najboljih boxera-Roy Jones jr!
      U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
      sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

      Comment


      • Re: Boks

        Originally posted by Demo
        ..jedan od meni najboljih boxera-Roy Jones jr!
        Iz tvojih usta u Božje uši.

        ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

        Comment


        • Re: Boks

          Originally posted by Demo
          ..jedan od meni najboljih boxera-Roy Jones jr!
          I meni je jedan od najboljih. Pravi je.

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • Re: Boks

            Originally posted by sthooligan
            Originally posted by Demo
            ..jedan od meni najboljih boxera-Roy Jones jr!
            Iz tvojih usta u Božje uši.

            ...4 hooks at one time..najjace nesto sto sam vidio ....visio mi taj video na fb zidu ovih dana
            U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
            sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

            Comment


            • Re: Boks

              ******,jel ovaj ikad izgubio borbu?
              A gde su noge?

              Comment


              • Re: Boks

                Sad će meč uživo na HRT2, Stjepan Božić boksa...

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • Re: Strikeforce

                  Znam da nije tema ali što kažete na Stjepana Božića? Mislite da je odglumio lom ruke?
                  Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                  Comment


                  • Re: Strikeforce

                    Originally posted by VelikiBlek
                    Znam da nije tema ali što kažete na Stjepana Božića? Mislite da je odglumio lom ruke?
                    pa moje misljenje je da nije...misim nije bilo potrebe za tim dobro se drzao u borbi(bio je dosta aktivan)...koliko sam vidio udario je svojim zglobom njemu u lakat...
                    Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                    Comment


                    • Re: Boks

                      Kako možeš procjenit da se dobro držao kad je borba trajala samo minutu, to je uvijek ispitivanje snaga....jedino ako u ringu nije Tyson
                      Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                      Comment


                      • Re: Boks

                        pa nije bozic stjepan drvis pa da je saban, seljak, papak i sramota sporta. ozljede su sastavan dio borilackih sportova i hebaj ga jednostavno se desilo nesto s tetivom. pa ja gotovo da neznam niti jednog boksaca koji se malo duze bavi s time da nije na treningu sjebao ruku s nekim krivim kroseom. desava se bad luck.
                        a sta se tice borbe u tih rundu i pol je izgledao cist ok (bolji nego sta sam ocekivao) napadao je trudio se uputio dobre udarce mozda ih je malo previse primio u tijelo ali bila je zanimljiva borba cak bi mu i dao prvu rundu.
                        nisam bozica previse pratio ali mi se cini ko ok lik.
                        Imam disleksiju

                        Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

                        Comment


                        • Re: Boks

                          Doktori su ustanovili da nije nikakav lom u pitanju.....a za Drviša se slažem da je papčina
                          Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                          Comment


                          • Re: Boks

                            Ne vjerujem da je Stjepan Božić folirao.
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • Re: Boks

                              meni se bozic cini kao dosta ponosan tip kojem je bitno sta ljudi misle o njemu koji bi rade dobio batina pa izgubio, nego fejkao nesto tako lako dokazivo kao strgana ruka pa pobjegao na taj nacin od borbe. mozda nije strgana ruka mozda je neka tetiva ili neko iscasenje. neznam ali vjerojatno ce se znati u narednih par dana.
                              Imam disleksiju

                              Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

                              Comment


                              • Re: Boks

                                Originally posted by VelikiBlek
                                Kako možeš procjenit da se dobro držao kad je borba trajala samo minutu, to je uvijek ispitivanje snaga....jedino ako u ringu nije Tyson

                                rekao sam moje misljenje,iako se radi o ispitivanju snage,mislio sam u smislu da nije bio nadjacan da je on sad morao folirat da bi izbjegao borbu,nezgodno je udario i ozljedio ruku i definitivno dobar razlog za predat borbu,bolje tako nego nanest jos vecu stetu...
                                Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X