Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Boks

    Jbg,al po svemo,i meni je osobno drazi Vladimir,ali bolji je Vitali,...bolje podnosi udarce,jaci je,bolji tehnicki,...

    Comment


    • Re: Boks

      Rezultati njihovih natjecanja.

      Vitalij:
      41 meč, 39 pobjeda (37 nokautom) i 2 poraza
      Svjetski prvak po WBC verziji

      Vladimir:
      56 meča, od čega ima 53 pobjeda (47 nokautom) i 3 poraza.
      svjetski prvak po IBF , WBO i IBO verziji, zlatna medalja na Olimpijskim igrama u Atlanti 1996. godine.
      Takodjer je proglasen najboljim boksacem na svijetu u superteskoj kategoriji od strane Ring Magazine-a.

      Tko je kome tu vise prirastao srcu je jedna stvar, a tko je sto postigao je druga. Kaj se tehnicke strane tice, nikako se ne bih slozio da je Vitalij tu bolji, cak niti na kondicijskoj pripremi nije bolji od mladjeg brata. Udarce podnosi bolje, barem one u bradu, ali to je stvar koja se ne moze utrenirati jer je urodjena ili genetski uvjetovana.
      Gore sam naveo neke zadnje rezultate koje sam pronasao i jedino po cemu jeVitalij bolji je omjer pobjeda nokautom i normalnih pobjeda izrazeno u postocima.

      A lijepo za gledat, meni osobno, nije niti jednog.

      Comment


      • Re: Boks

        Vitalij ni jednom knock-outiran nije bio,i to mu daje prednost veliku,dok je Wladimir gubio knock-uotom od ne tako dobrih boraca :/,a to za gledanje njihovih meceva si u pravu,ali ja mogu pogledati Wladimirov mec,a vec gledanje Vitalijevog meca je patnja :/

        Comment


        • Re: Boks

          http://sport.dnevnik.hr/clanak/rubri...-stoljeca.html

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • Re: Boks

            Ovo je postalo već pomalo isprazno,ok jedanput,2 puta se vratit ali dokle ovo...već vidim meč njega i Holyfielda sa 7 banki na grbi

            Comment


            • Re: Boks

              Sumljam da se vraca !

              Comment


              • Re: Boks

                Sutra poslastica:

                http://sport.dnevnik.hr/clanak/rubri...chambersa.html

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • Re: Boks

                  bit če zanimljivo i krvavo
                  IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                  Comment


                  • Re: Boks

                    ste gledali meč sinoć?
                    baš su bili dosadni.. chambers je samo bježao.. ko fol "respect" i to.. maa... mogo mu je zavalit tu i tamo koji direkt a ne samo uzmicat. bzvze..
                    ne znam šta vi mislite o tome, al njih dvoje mi nisu baš par za odradit meč. znam da je Chambers sredio onog gorilu, al.. jbte pa Kličko ga je veći za glavu, ima ruku dužu pol metra od ovog i kad ju ispruži, mali ne može se ni približit jer bi dobio desnu u glavu.. a tako je i bilo svaki put.
                    ..još je dobro i izdržao do kraja..
                    Kličku je ovo došlo ko dobro plaćeni trening sa lošim sparing partnerom..
                    Get fit or die trying!

                    Comment


                    • Re: Boks

                      Igra mačke i miša, i na kraju ga je baš lijepo ocrnio nokautom. Pijetraj malo iritira s komentarima...ali ima i gorih, strupar recimo.
                      1 i 1 nisu 2 već 11

                      Comment


                      • Re: Boks

                        kad bi se on vratio bio bi vrh.pobijedio bi onog klicka bez problema.
                        Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

                        Comment


                        • Re: Boks

                          Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

                          Comment


                          • Re: Boks

                            Originally posted by whitetiger
                            Jbg,al po svemo,i meni je osobno drazi Vladimir,ali bolji je Vitali,...bolje podnosi udarce,jaci je,bolji tehnicki,...
                            wladimir je bolji boksac.bolji rad nogu,brzi,jace udara,bolje koordiniran..jedina stvar koju vitali ima bolje je brada.

                            Comment


                            • Re: Boks

                              Da da

                              Comment


                              • Re: Boks

                                http://sport.dnevnik.hr/clanak/rubrika/ ... ruiza.html
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X