Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pocetnik i novi clan... :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Pocetnik i novi clan...

    odličan, vidi se napredak u ramenima i gornjem dijelu leđa samo rokaj
    Blood never lies!

    Comment


    • Re: Pocetnik i novi clan...

      Iggy odlična leđa, poslje defke to će bit vrh.

      Ajde napiši koju rič o treningu ramena, rekla mi je jedna teta da su ramena fino počela rast.
      ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

      Comment


      • Re: Pocetnik i novi clan...

        Originally posted by IgyBoy
        Originally posted by pro_beginer
        cini mi se dosta sirok struk...ali leda jos sira to uzivo negdje izgleda masivno u pm
        Hehe...struk je 86cm i to mi je slaba strana vec duuuugo vremena...sala ima poprilicno na donjim ledjima i donjem djelu trbuha.Ramena sam prosirio na 128cm,pa donekle to prikriva,ali ocekujem na defki to rijesiti - valjda.
        Svaka čast, stvarno odlično odrađena masa, nisi se baš zamastio jer se vide detalji na leđima Defka će ići dosta jednostavno.

        Nego, na slici mi se činiš puno širi u ramenima, jesi mjerio možda ostale dijelove tijela, nadlakticu, podlakticu, butinu etc?
        Chill bro

        Comment


        • Re: Pocetnik i novi clan...

          Igy postao si zvijer.

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • Re: Pocetnik i novi clan...

            Odlicno, jako masivno izgleda kolega
            Stavi slike i ostalih dijelova..
            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

            Comment


            • Re: Pocetnik i novi clan...

              Odlična leđa ali ona su uvijek bila tvoj najveći adut. Daj koju sliku sprijeda.
              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

              I know it's hard to keep an open heart
              When even friends seem out to harm you
              But if you could heal a broken heart
              Wouldn't time be out to charm you

              November Rain, Guns and Roses

              Comment


              • Re: Pocetnik i novi clan...

                Wow! Sve veći i veći! Sorry, nema konstruktivne kritike jer mi je prvo palo na pamet jbt. kol'ki si!
                Dosta sala? Pa uopće se ne kuži, a koliko vidim po avataru, vide se i trbušni, žile po rukama, a kao što Soner kaže i detalji po leđima. Kad se "odereš", bude vrhunski izgledalo. Misliš na "polaganu i sigurnu" defku? Bajdvej, je'l još experimntiraš s unosom P, ili si podigao količinu?
                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment


                • Re: Pocetnik i novi clan...

                  odlicna ledja i ramena! daj malo slike sprijeda, pa svi imamo malo salceta na masi
                  Originally posted by Jurica
                  ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                  Comment


                  • Re: Pocetnik i novi clan...

                    Originally posted by stampedo
                    odličan, vidi se napredak u ramenima i gornjem dijelu leđa samo rokaj
                    Tnx - rokanje se nastavlja...


                    Originally posted by sthooligan
                    Iggy odlična leđa, poslje defke to će bit vrh.

                    Ajde napiši koju rič o treningu ramena, rekla mi je jedna teta da su ramena fino počela rast.
                    Tnx,ramena treniram dva puta tjedno(srednje i zadnje - prednje ne radim ciljano).
                    Jedan trening ramena radim u low-rep shemi(4-6),a drugi u mid-high(10-12).
                    Kada radim low-rep,imam dvije vjezbe za svaku od glava i po 4 radne serije,dok kod mid-high imam tri radne serije.

                    Trening je slican ovome:

                    Trening 14 x 4-6)

                    Zadnje rame:
                    A)Lezece odrucenje za zadnju glavu:
                    ( )
                    B)Sjedece odrucenje u pretklonu:
                    ( )

                    Srednje rame:
                    C)Stojece odrucenje

                    D)Gironda lateral swing



                    Trening 2:
                    Samo jedna od gornjih vjezbi po glavi i rep range je 10-12 u 3 serije.

                    Nista komplicirano,ali idem do maximalnog burna-outa u ramenima.Dok mogu podici casu da popijem vodu,to nije jos to...



                    Originally posted by Soner
                    Originally posted by IgyBoy
                    Hehe...struk je 86cm i to mi je slaba strana vec duuuugo vremena...sala ima poprilicno na donjim ledjima i donjem djelu trbuha.Ramena sam prosirio na 128cm,pa donekle to prikriva,ali ocekujem na defki to rijesiti - valjda.
                    Svaka čast, stvarno odlično odrađena masa, nisi se baš zamastio jer se vide detalji na leđima Defka će ići dosta jednostavno.

                    Nego, na slici mi se činiš puno širi u ramenima, jesi mjerio možda ostale dijelove tijela, nadlakticu, podlakticu, butinu etc?

                    Tnx kolega.
                    Nego,gornji dio ledja i ruke su mi UVIJEK skoro bez masti,cak i sada je zila na bicepsu i koza izrazito tanka.Ali donji dio ledja i donji dio trbuha su katastrofa po tom pitanju.Nikako skinuti...
                    Nadam se ove godine to skinuti,jer konacno ima malo vise misicne mase,pa ce valjda salo lakse dolje.

                    Sirina ramena je ovdje dosta sira,jer je bilo slikano nakon treninga,ali nisam pisao tu sirinu,vec na hladno.Nakon treninga je to 133-135.

                    Evo mjere kad si vec potegao to pitanje:
                    Struk: 85-86cm.
                    Butina: 67cm.
                    List: 39,5cm(cak 0.5cm sam ga dobio)
                    Nadlaktica: 45cm
                    Ramena(pump): 133-135cm
                    Prsa: 122cm
                    Podlakticu nisam mjerio,ali nije bas impresivna.
                    bokove isto nisam mjerio.

                    Originally posted by kelly
                    Igy postao si zvijer.

                    Kelly,hvala. Jos uvijek mislim da nisam bas kako bi moglo,pogotovo kad vidim ekipu s foruma kako napreduje,pa mi je i to motivacija.

                    Originally posted by hardstyle91
                    Odlicno, jako masivno izgleda kolega
                    Stavi slike i ostalih dijelova..
                    Originally posted by Dalibor
                    Odlična leđa ali ona su uvijek bila tvoj najveći adut. Daj koju sliku sprijeda.
                    Hvala obojici.
                    Da,ledja su mi uvijek bila bolja skupina.
                    Slike sprijeda nisam stavljao jer ima dosta sala,ali valjda je to normalno na masi,pa hajde...evo,danas ili sutra kad dodjem doma uslikam i postam.


                    Originally posted by PatrickStar
                    Wow! Sve veći i veći! Sorry, nema konstruktivne kritike jer mi je prvo palo na pamet jbt. kol'ki si!
                    Dosta sala? Pa uopće se ne kuži, a koliko vidim po avataru, vide se i trbušni, žile po rukama, a kao što Soner kaže i detalji po leđima. Kad se "odereš", bude vrhunski izgledalo. Misliš na "polaganu i sigurnu" defku? Bajdvej, je'l još experimntiraš s unosom P, ili si podigao količinu?
                    Hvala drugar.
                    Da,ne kuzi se salo,ali vjeruj mi ima ga.
                    Genetika mi je takva da mi gornji dio bude jako dugo lean,ruke narocito.
                    Oko struka je totalno druga prica - tu koliko god da sam "lean",nikako skinuti.
                    Noge takodjer stalno vodene.

                    Inace radim cikliranje UH-a u zadnje vrijeme,pa tome pripisujem cinjenicu da nema previse sala na kraju mase,jer sam dan ili dva u tjednu vrlo nisko sa UH-om i gledam da popalim sto vise sala tim danima.
                    Proteine isto cikliram - od mizernih 70gr do 250gr. Zavrsio sam svega jedan ciklus,jer sam pocetno spustanje do 70gr radio dosta dugo zbog ipak male skepticnosti prema tako niskom unosu P-a.Pokazalo se kao dobra stvar.Ne revolucionarna,ali mislim da dobro radi. S tim da, danima kad je energija(UH,M) nisko,P drzim visoko.

                    Defka ce biti lagana.Necu ici extremno nisko s BF-om,ali spustiti se tek toliko da unistim salo na bokovima i ledjima - do tada bi sve ostalo trebalo vec solidno isplivati.
                    Ali evo,slike ostatka tjela cu postati danas ili sutra,kad uhvatim malo vremena.
                    Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                    Comment


                    • Re: Pocetnik i novi clan...

                      Hvala Iggy :handgestures-thumbupleft:
                      ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                      Comment


                      • Re: Pocetnik i novi clan...

                        Originally posted by giusseppe7777
                        odlicna ledja i ramena! daj malo slike sprijeda, pa svi imamo malo salceta na masi
                        Tnx.
                        Heh....znam ja to,salo je na meni vec uobicajeno...ono jadnih defki koje sam i odradio niti jedna nije bila kako "spada".
                        budem stavio slike da ne ispadnem sissy.
                        Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                        Comment


                        • Re: Pocetnik i novi clan...

                          Originally posted by IgyBoy
                          Originally posted by giusseppe7777
                          odlicna ledja i ramena! daj malo slike sprijeda, pa svi imamo malo salceta na masi
                          Tnx.
                          Heh....znam ja to,salo je na meni vec uobicajeno...ono jadnih defki koje sam i odradio niti jedna nije bila kako "spada".
                          budem stavio slike da ne ispadnem sissy.
                          nisi valjda endo kao ja
                          Originally posted by Jurica
                          ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                          Comment


                          • Re: Pocetnik i novi clan...

                            Originally posted by giusseppe7777
                            Originally posted by IgyBoy
                            Originally posted by giusseppe7777
                            odlicna ledja i ramena! daj malo slike sprijeda, pa svi imamo malo salceta na masi
                            Tnx.
                            Heh....znam ja to,salo je na meni vec uobicajeno...ono jadnih defki koje sam i odradio niti jedna nije bila kako "spada".
                            budem stavio slike da ne ispadnem sissy.
                            nisi valjda endo kao ja
                            Neznam ni sam sto sam.Nesto izmedju tuljana i rekreativnog BB-a.
                            Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                            Comment


                            • Re: Pocetnik i novi clan...

                              Originally posted by IgyBoy
                              Originally posted by giusseppe7777
                              Originally posted by IgyBoy
                              Originally posted by giusseppe7777
                              odlicna ledja i ramena! daj malo slike sprijeda, pa svi imamo malo salceta na masi
                              Tnx.
                              Heh....znam ja to,salo je na meni vec uobicajeno...ono jadnih defki koje sam i odradio niti jedna nije bila kako "spada".
                              budem stavio slike da ne ispadnem sissy.
                              nisi valjda endo kao ja
                              Neznam ni sam sto sam.Nesto izmedju tuljana i rekreativnog BB-a.
                              ma s obzirom da smo oba informaticari ostali su samo tuljani tako da...
                              Originally posted by Jurica
                              ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                              Comment


                              • Re: Pocetnik i novi clan...

                                Originally posted by giusseppe7777
                                Originally posted by IgyBoy

                                Neznam ni sam sto sam.Nesto izmedju tuljana i rekreativnog BB-a.
                                ma s obzirom da smo oba informaticari ostali su samo tuljani tako da...

                                Ova konstatacija ti je na mjestu.90% ljudi iz struke ne mari bas previse za svoj izgled i zdravlje - nazalost.Kao ni 90% populacije opcenito.
                                Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                                Comment

                                Working...
                                X