Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pocetnik i novi clan... :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Pocetnik i novi clan...

    Originally posted by Mir7a


    čekaj, ovo je od onih starih fotki udaljeno 1 kg?

    stari, FANTASTIČNO.
    tako se radi definicija. puno hrane, puno aktivnosti - izgled govori za sebe.
    još jednom - svaka čast. svi bi se trebali ugledati na ovo, to je g-flux i o tome se priča. ja sam zaista fasciniran, izvini na ovolikim pohvalama.

    Stari,neznam sto bih rekao, osim - hvala!
    Sad sam gledao log i ipak nije 1kg, lagao sam - razlika je cca 1.5kg. One prijasnje su bile sa 96kg,na ovima sam(jutros mjereno) 94,5kg.
    Nedostatak auta me natjerao na vise voznje biciklom,ali sam sada zaljubljen u voznju bicom.
    Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

    Comment


    • Re: Pocetnik i novi clan...

      Originally posted by mario91
      Fascinantno.

      Kad to sve stigneš, ti bi morao napisati raspored aktivnosti, usklađenje posla itd
      Tnx. Vjeruj mi da ni ja neznam kada stignem...konstantno sam na putu - u zadnja dva tjedna sam tri puta preskocio trening,a jos i nakon prometne nisam imao ni auto do danas,pa sam vecinu toga obavljao bicom,ali kad imas volje, sve se moze.

      Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

      Comment


      • Re: Pocetnik i novi clan...

        hebote Igy, naježio sam se . Nemrem vjerovati koji potencijal stari moj . Imaš pamet a i tijelo te sluša, fenomenalo . Samo tako naprijed, neznam šta bi drugo napisao .

        Comment


        • Re: Pocetnik i novi clan...

          obavezno kada nađeš vremena opiši promjenu koju si napravio pri prelasku s mase na defku. da ljudi vide kolko je "potrebna" ketoza i takve spike.
          ne repam o politici možda bi trebo,
          politika je mala ljadro još je nisam jebo

          Comment


          • Re: Pocetnik i novi clan...

            Tek sad san vidija ove nove slike stvarno odlično Iggy sad kad pogledam one prve slike čisto ludilo ,odlični tricepsi to sime posluša da si najbolji bija na 5 str,,,sad si najbolji heheh odličan triceps,trbušnjaci napokon tu neman zamjerki bolji si od večine koji treniraju 10 godina......Imas genetiku da ti svi zavide....
            Menky je napisao...
            Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

            Comment


            • Re: Pocetnik i novi clan...

              Jako dobro poglavito leđa. Prsa mi se čini da blago zaostaju.
              Al ovo sa odlaskom na posal mi nije jasno. 13 km u svakom smjeru, šta propješačiš dnevno 26 kilometra?
              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

              I know it's hard to keep an open heart
              When even friends seem out to harm you
              But if you could heal a broken heart
              Wouldn't time be out to charm you

              November Rain, Guns and Roses

              Comment


              • Re: Pocetnik i novi clan...

                Koliko sam ja shvatija ide sa biciklom... Nije valjda toliko puka da će pješačit...
                Menky je napisao...
                Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                Comment


                • Re: Pocetnik i novi clan...

                  Originally posted by AnfrA
                  hebote Igy, naježio sam se . Nemrem vjerovati koji potencijal stari moj . Imaš pamet a i tijelo te sluša, fenomenalo . Samo tako naprijed, neznam šta bi drugo napisao .
                  Frane,tnx. Ne smatram sebe posebnim potencijalom,ali "slusam" svoje tjelo i radim u suradnji s njim i vjerujem da je to ono sto mi pomaze da po malo -ali sigurno - napredujem.Tnx jos jednom.


                  Originally posted by Mir7a
                  obavezno kada nađeš vremena opiši promjenu koju si napravio pri prelasku s mase na defku. da ljudi vide kolko je "potrebna" ketoza i takve spike.
                  Malo me sram pisati(mozda bas nisam idealan primjer za prehranu).
                  Iskreno, otkako sam krenuo na defku imao sam niz (ne)sretnih okolnosti,pa sam tako odmah prvi tjedan defke bio na sluzbenom putu 3 dana, sto je podrazumjevalo odlazak na ruckove i vecere sa poslovnim partnerima i ne bas cistu prehranu. Treninzi su isto tako izostali. Tjedan nakon toga - opet sluzbeni put - ovaj puta 4 dana,ali je bila rijec o konferecniji(Windays - ako netko od tehnicara prati ),pa sam mogao barem kardio ujutro raditi. Prehrana opet neredovita - tri obroka dnevno,ali sam uspio paziti na kolicinu proteina.Treninga nema. Tek nakon toga sam uspio ponovno uci u sablonu...lagano sam smanjio unos UH-a i tako drzao tjedan dana. Drugi tjedan sam jos malo smanjio UH i ukljucio jedan dan kardia(subota - jer tada jedino imam vremena). Tada su nastale one slike sa 8. strane. Nisam se uspjevao pridrzavati ciste prehrane - uvijek je uletilo nesto junka,pa sam odlucio probati drugi pristup i to se pokazalo kao pogodak u sridu
                  Pojacao sam kardio i drzao unos UH-a jos uvijek nisko i nakon 2-3 dana sam vec vidio napredak. Tada sam jos dozivio prometnu,pa sam odlucio umjesto zamjenskog auta voziti biciklu svaki dan na posao - s tim da sam ujutro vozio lagano(LI kardio),a na povratku sam radio nesto slicno HIIT-u. Poceo sam postupno POVECAVATI unos UH-a,jer sam osjetio da sam prvih nekoliko dana bio poprilicno malaksao. Od tada se drzim toga. Danas je opet uletio sladoled.... Iskreno,ako mi dodje zelja da jedem junk - pojedem neku sitnicu, tek toliko da zadovoljim svoj CNS i nastavljam s cistom prehranom.
                  Danas mi je unos UH-a nesto sitno manji nego na masi,ali je kardio i razina aktivnosti poduplana i tako se osjecam najbolje - imam vise energije,vise volje za trening i automatski dolazi ono zadovoljstvo bez kojeg se nemoze.
                  Neznam hoce li kome ovo napisano biti od koristi,ali tako moj organizam najbolje funkcionira.
                  Uh,ako ste ovo procitali do kraja - zasluzujete .


                  Originally posted by robertost
                  Tek sad san vidija ove nove slike stvarno odlično Iggy sad kad pogledam one prve slike čisto ludilo ,odlični tricepsi to sime posluša da si najbolji bija na 5 str,,,sad si najbolji heheh odličan triceps,trbušnjaci napokon tu neman zamjerki bolji si od večine koji treniraju 10 godina......Imas genetiku da ti svi zavide....
                  Hvala kolega - da,nakon one kritike da sam bolji bio na 5. stranici nisam si to mogao dozvoliti,pa sam od onda kao lud i jedem ploce za dorucak.

                  Da,najvise me veseli sto prvi puta u zivotu vidim trbusnjake - iako jos ima za skidati par kila - zadovoljan sam.

                  Originally posted by Dalibor
                  Jako dobro poglavito leđa. Prsa mi se čini da blago zaostaju.
                  Al ovo sa odlaskom na posal mi nije jasno. 13 km u svakom smjeru, šta propješačiš dnevno 26 kilometra?
                  Imas pravo - vise sam se posvetio popravljanju nogu i ramena,pa su prsa malo zaostala - poglavito gornji dio.
                  Nastojim to ispraviti,pa sada vecinom radim guillotine press i incline DB fly-eve.
                  A ovo za posao - dobro je Robertost odgovorio - radi se o bicikli. Mislim da bi mi mozak izgorio kad bi na +35° isao pjeske 26km dnevno.
                  Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                  Comment


                  • Re: Pocetnik i novi clan...

                    kapa do poda, fenomenalno izgledaš i napredak je ogroman

                    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                    Comment


                    • Re: Pocetnik i novi clan...

                      Originally posted by sthooligan
                      kapa do poda, fenomenalno izgledaš i napredak je ogroman

                      Nemojte me toliko hvaliti, uobrazit cu se.
                      Hvala lega.
                      Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                      Comment


                      • Re: Pocetnik i novi clan...

                        Igore... kao i par ljudi s ovog foruma svakako mozes posluzit kao uzor,meni sigurno!!
                        Dont drink, dont smoke just eat and work

                        Comment


                        • Re: Pocetnik i novi clan...

                          Igy care...trebao si ranije slupati auto...

                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • Re: Pocetnik i novi clan...

                            Originally posted by dabek777
                            Igore... kao i par ljudi s ovog foruma svakako mozes posluzit kao uzor,meni sigurno!!
                            Hvala. Uz malo truda i ucenja sve se moze - samo rokaj i mogao bi vrlo brzo biti i sam neciji uzor.


                            Originally posted by kelly
                            Igy care...trebao si ranije slupati auto...


                            Ma auto mi sada postaje samo nuzno zlo - jucer sam ga imao,ali sam odlucio na kupanje ici biciklom, i do trgovine i....sto mi nikada prije nije padalo na pamet. Ja sam bio idealan primjer onoga sto se zove "couch potato".
                            Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                            Comment


                            • Re: Pocetnik i novi clan...

                              svaka cast, odlicno... ne bi rekao da puno zaostaju prsa... ali ruke i ramena su vrh.
                              i stomak si odlicno sredio..samo nastavi..

                              kliko si visok
                              "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                              Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                              https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                              http://www.staying-fit.net/

                              Comment


                              • Re: Pocetnik i novi clan...

                                Originally posted by Vendetha
                                svaka cast, odlicno... ne bi rekao da puno zaostaju prsa... ali ruke i ramena su vrh.
                                i stomak si odlicno sredio..samo nastavi..

                                kliko si visok
                                Hvala kolega. Visok sam izmedju 183 i 185(davno se nisam mjerio).
                                Prsa mozda i ne zaostaju toliko,ali mislim da mi je trapez previse buknuo od puno DL-a,pa se cini kao da je klavikularna glava slabo razvijena.Ali nastojat cu to ispraviti.
                                Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                                Comment

                                Working...
                                X