Announcement

Collapse
No announcement yet.

hardstyle91

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: hardstyle91

    Originally posted by bot1950 View Post
    Ne sviđa mi se avatar, za srednje rame si najviše dera mp ili?
    pošteno, yes homo...ma kakvi, mp nisam radio ne pamtim, niti ga planiram raditi, ne paše mom tijelu nikako, tako da idem okolnim putevima i snalazim se, uz vec navedenu vjezbu od draškovića, radio sam i Jakšićeva odručenja te sve vrste lateralaca i to je to
    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

    Comment


    • Re: hardstyle91

      odlicno

      đćščpšpl
      ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

      Comment


      • Re: hardstyle91

        Ali avatar ti je vrh... ............ Mogao si ladno i patku da pokažeš...
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • Re: hardstyle91

          Originally posted by Bobby Sands View Post
          odlicno

          đćščpšpl
          Hvala, Boby đćš = kgh sibilarizacija
          Originally posted by Dača View Post
          Ali avatar ti je vrh... ............ Mogao si ladno i patku da pokažeš...
          hvala, auto Dacia :P ...samo cura ima pristup, a price o patki cu ostaviti njoj da ogovara okolo
          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

          Comment


          • Re: hardstyle91

            Pošten posao si odradio ..... Svi krenuli na defku jedino ja još nabijam kg ...

            Dobar napredak za motivaciju kad budem na defki otvarat cu ove tvoje slike ..... Osim ove homo slike na avataru ....
            "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

            Comment


            • Re: hardstyle91

              hvala, Draven, no neka te ne zavarava pumpa, sve u svemu ima nekog napredka i zadovoljan sam...nabijaj kile dok je BF dobar, za defku uvijek imas vremena, teže mi je uvijek bilo jesti puno hrane, ovo je piece of cake

              sad ste me ubili u pojam homo slikom hahah, mislim da je kava ipak pristojniji avatar da ne zbunjujem ljude dalje
              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

              Comment


              • Re: hardstyle91

                Gle sad...


                Promenio si avatar?
                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • Re: hardstyle91

                  Dača </3 </3 </3 ;( ;( ;( nece klijentela na to past, prije ce popit kavu samnom
                  KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                  Comment


                  • Re: hardstyle91

                    Originally posted by hardstyle91 View Post
                    da puno ne pricam, keto 2. week, keto pumpa
                    [ATTACH=CONFIG]17505[/ATTACH]
                    Brate, vrijeme je za binu, i za medalju.

                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • Re: hardstyle91

                      Originally posted by hardstyle91 View Post
                      , teže mi je uvijek bilo jesti puno hrane, ovo je piece of cake
                      hahah a jebate ludaka..

                      svaka cast na rezultatima..nisi normalan s tim ramenima =) i ovo je još uvijek natural ili??
                      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                      Youtube:

                      Primjer treninga snage/hipertrofije
                      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                      Sve o prehrani
                      Sve o treningu

                      Comment


                      • Re: hardstyle91

                        Originally posted by hardstyle91 View Post
                        hvala, Draven, no neka te ne zavarava pumpa, sve u svemu ima nekog napredka i zadovoljan sam...nabijaj kile dok je BF dobar, za defku uvijek imas vremena, teže mi je uvijek bilo jesti puno hrane, ovo je piece of cake

                        sad ste me ubili u pojam homo slikom hahah, mislim da je kava ipak pristojniji avatar da ne zbunjujem ljude dalje
                        Sad nije bas da treba kava na slici , ali da onu sliku malo zasjeces u donjem djelu izgledala bi brutalno za avatar. Ja da sam na tvom mjestu pohvalio bi se uspjehom "slikom" ipak radi toga treniramo da bi bili drugačiji od prosječnog.

                        A što se tiče mog BF nije bas za pohvalu sada, ali kako sam skinuo 37 kg sad nemam brigu za ovih 7 kg koje planiram ukinut. Jedino sam u nedoumici da li na keto ili standard cikliranje s tim da sam u minusu 7000 kcal svakih 10 dana. Ili kombinacija cak najvise o tome razmisljam na kraju kad skinem 4-5 kg otić na keto kratko i napravit primjeren BF
                        "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                        Comment


                        • Re: hardstyle91

                          i meni je avatar bio ono... like, wtf? O.o ali dobra je ova 'normalna' slika podsjecas na nuneza da su prsa jos razvijenija, bilo bi vrh !
                          ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                          "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                          Comment


                          • Re: hardstyle91

                            Vi ste svi samo jelly na njegov prosli avatar

                            Sent from my Lumia 920 using Tapatalk
                            Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                            "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                            https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                            Comment


                            • Re: hardstyle91

                              Originally posted by kelly View Post
                              Brate, vrijeme je za binu, i za medalju.

                              Hvala, Dijego, uskoro cemo na kavu, ponesi neku medalju
                              Originally posted by staragarda View Post
                              hahah a jebate ludaka..

                              svaka cast na rezultatima..nisi normalan s tim ramenima =) i ovo je još uvijek natural ili??
                              hvala, staragarda ide to puževim koracima, ali ide, još uvijek natural, želim ipak promovirati natural stranu priče i motivirati sve one koji bježe od igle kao i ja
                              Originally posted by Draven View Post
                              Sad nije bas da treba kava na slici , ali da onu sliku malo zasjeces u donjem djelu izgledala bi brutalno za avatar. Ja da sam na tvom mjestu pohvalio bi se uspjehom "slikom" ipak radi toga treniramo da bi bili drugačiji od prosječnog.

                              A što se tiče mog BF nije bas za pohvalu sada, ali kako sam skinuo 37 kg sad nemam brigu za ovih 7 kg koje planiram ukinut. Jedino sam u nedoumici da li na keto ili standard cikliranje s tim da sam u minusu 7000 kcal svakih 10 dana. Ili kombinacija cak najvise o tome razmisljam na kraju kad skinem 4-5 kg otić na keto kratko i napravit primjeren BF
                              Ja bi svakako dao prednost ketu, ako ga dosad nisi probao, mislim, govorim to jer meni paše, a bio sam i sam prevelik skeptik istog, low carb, cikliranje itd. je sve dobro, samo meni to izaziva prevelike potražnje carbsa tijekom dana i nenormalna kruljenja, keto je za mene spas od velike gladi
                              Originally posted by Megara View Post
                              i meni je avatar bio ono... like, wtf? O.o ali dobra je ova 'normalna' slika podsjecas na nuneza da su prsa jos razvijenija, bilo bi vrh !
                              friški i sjeckani avatar, znam da ti je "smetao" ipak si ti alfa ženka :P ...nunez je onaj prežilavi, ja sam njegova dupla škorpija loša kopija ...ah ta prsa, tek ce doci na svoje, jos nisu isplivala, strpljivo samo
                              Originally posted by Toorop View Post
                              Vi ste svi samo jelly na njegov prosli avatar

                              Sent from my Lumia 920 using Tapatalk
                              Toorop zbog tebe sam i vratio avatar, pošteno si i rekao, no ipak je bilo za koji cm homo
                              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                              Comment


                              • Re: hardstyle91

                                Originally posted by hardstyle91 View Post
                                Toorop zbog tebe sam i vratio avatar, pošteno si i rekao, no ipak je bilo za koji cm homo
                                Pa vidiš im po komentarima svima, kao ono wtf ovo ono, a zapravo svi žele tako nešto (tijelo da se razumijemo) btw Svaka čast
                                Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                                "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                                https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                                Comment

                                Working...
                                X