Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vege - slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Vege - slike

    Vidi ti njega! icon_cool.gif
    Odlično vege!

    "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

    Comment


    • Re: Vege - slike

      Ooooooo lega, pa di si ti?

      Odlično zgledaš (brada malo podsječa na Onur-a xD)

      Stvarno ti ne mogu naći neku konkretnu kritiku jer još nisi došao do svog finalnog stadija, no jedan prijedlog bi bio snižavanje BF-a, vidiš da imaš malo nakupine kod prsa i pupka. No zanemarivo, ajde pratim te!

      P.S

      Daj nam listove pokaži
      Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

      http://www.facebook.com/adoni.costo
      http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
      http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

      Comment


      • Re: Vege - slike

        Scuder, lega, vidjet ćemo tebe za 20 godina da nam flashas listove

        "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

        Comment


        • Re: Vege - slike

          Originally posted by vege View Post
          evo, uz pravo osvetljenje i malo boje sa plaže, vege ispade kao da je na definiciji)) a nije... jede banane kanarske bez pardona!
          Pitanje koliko dugo: http://www.index.hr/apetit/zanimljiv...-jesti-banane/

          Inače,šalu na stranu, na fotkama odličan!

          Comment


          • Re: Vege - slike

            Originally posted by vea View Post
            Scuder, lega, vidjet ćemo tebe za 20 godina da nam flashas listove
            Čuj ti nju. Come at me brah!

            Nego, čika Vege i ja smo se već davno našli u dobokoj (nadasve duševnoj) boli slabih listova

            Točnije ne znam za njega, ali kod mene se sva masnoća nakuplja na nogama... strašno

            Budem vam pokazao, sve bu vam jasno. No još me nekak malo sram
            Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

            http://www.facebook.com/adoni.costo
            http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
            http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

            Comment


            • Re: Vege - slike

              Originally posted by simba1 View Post
              Pitanje koliko dugo: http://www.index.hr/apetit/zanimljiv...-jesti-banane/

              Inače,šalu na stranu, na fotkama odličan!
              Hvala! A ovo za banane... nisam ja fanatik... svestan sam toga da već i sam život u civilizaciji ubija na stotine životinsjkih vrsta. Šta je sa transportom banana, koliko se tu zagađenja pravi, a od kojeg opet indirektno stradaju životinje (i biljke). Nema tu zavaravanja... a sad banane što će da prskaju rakovima i školjkama me najmanje brine Više me brinu banane i baš sam razmišljao da prestanem da jedem svo južno voće upravo zbog tog transportovanja, ali NE MOGU! Banane su moj život))) Mogu da smanjim, OK

              VEA, hvala! Trudim se da ne zarđam

              ScuderiaBull: čuj, na listovima tek treba da radim... iskreno, daj da ja sredim ovo što se može srediti, pa ću onda da pređem na Sizifov posao... Ko još napne list kad treba da se pohvali mišićima?! Daj da ja razbucam bidžu, tridžu i grudi prvo! Za masnoću na grudima i stomaku: jeste, ima još, ali se topi polako... Mada, ima tu i dosta kože... bilo salo, pa ostala koža, a nemam godinica 20, što reče Vea

              Evo danas friška jedna... IPAK SE TOPI! ... da parafraziram Galileja)))
              1.jpg
              “Age is a question of mind over matter. If you don’t
              mind, it doesn’t matter.”

              Comment


              • Re: Vege - slike

                IMG_7439.jpgevo jedna nova
                “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                mind, it doesn’t matter.”

                Comment


                • Re: Vege - slike

                  Odlican, mogu reci da si popravio prsa, ali nabaci nam ti par rijeci sta si popravio, cime si zadovoljan, di si šta si i jel je.be to šta?
                  KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                  Comment


                  • Re: Vege - slike

                    vežba se redovno, ali ne previše! obično uletim u teretanu na 20-30 minuta, malo jači intenzitet primenjujem... mada NEMA više mrtvog dizanja, štedim srce, hoće da mi iskoči od toga, pa sam izbacio to... i šta još...? a da, JEDEM MESO
                    kilaža ista, malo definisaniji... status kvo!
                    Originally posted by hardstyle91 View Post
                    Odlican, mogu reci da si popravio prsa, ali nabaci nam ti par rijeci sta si popravio, cime si zadovoljan, di si šta si i jel je.be to šta?
                    “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                    mind, it doesn’t matter.”

                    Comment


                    • Re: Vege - slike

                      Originally posted by vege View Post
                      vežba se redovno, ali ne previše! obično uletim u teretanu na 20-30 minuta, malo jači intenzitet primenjujem... mada NEMA više mrtvog dizanja, štedim srce, hoće da mi iskoči od toga, pa sam izbacio to... i šta još...? a da, JEDEM MESO
                      kilaža ista, malo definisaniji... status kvo!
                      Pa di si vege prijatelju, mi mislili ti se oženio.
                      Ako imaš problema sa srcem nemoj ni puno seksati, hehe...
                      I šta bi da si počeo jesti meso? Evo neki dan slušam Željka Mavrovića, i on jede sve, više ne brije na makrobiotiku. Rekao sam vam ja da bez mesa nema mesa.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • Re: Vege - slike

                        nema seksa, hehehhe))))
                        što se tiče mesa... šta da kažem, čitao sam puno na temu i konačno došao do zaključka da ću jesti meso. Ne jedem đubre iz supermarketa uglavnom...samo matore pevce i koke, imam jednog jarca u zamrzivaču, sve domaće Jedem dosta masno, dakle ne samo krtina.I klopam ćaletovu divljač što ulovi. A i ja se spremam da krenem u lov, samo da ispolažem sve šta treba
                        žitarice i mahunarke sam smanjio (veoma retko, uglavnom leblebije), od UH gulim krompir (1 kg dnevno, skoro svaki dan) i tone voća kao pre
                        jedem i jaja oko 4 do 5 dnevno celih, takođe domaća uglavnom
                        sardine, skuša ponekad
                        i da, što se tiče vežbanja, sada radim 4 puta nedeljno jogu, kao instruktor u jednom fitnes klubu
                        Originally posted by kelly View Post
                        Pa di si vege prijatelju, mi mislili ti se oženio.
                        Ako imaš problema sa srcem nemoj ni puno seksati, hehe...
                        I šta bi da si počeo jesti meso? Evo neki dan slušam Željka Mavrovića, i on jede sve, više ne brije na makrobiotiku. Rekao sam vam ja da bez mesa nema mesa.
                        “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                        mind, it doesn’t matter.”

                        Comment


                        • Re: Vege - slike

                          Sad bi mogao i nešto mišića dobiti kad jedeš sve. Ajde debljaj se i stavi slike.

                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • Re: Vege - slike

                            bogami, nesto nece da ide kilaza gore (vrti se oko 73-75kg), a jedem ko lud... već me zezaju da imam gliste... mada, dobro je meni i ovako, vise kila mi ne treba, nemam ja sad neke ludačke ciljeve... eto, samo da mi se salce zameni suvim mišićima i ništa više)))...
                            Originally posted by kelly View Post
                            Sad bi mogao i nešto mišića dobiti kad jedeš sve. Ajde debljaj se i stavi slike.

                            “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                            mind, it doesn’t matter.”

                            Comment


                            • Re: Vege - slike

                              bravo vege

                              Comment


                              • Re: Vege - slike

                                Treba i poticaj mišićima da rastu, sa utezima naravno.
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X