Announcement

Collapse
No announcement yet.

Deni098

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: deni098

    Super si Deni, malo ekstenzije, hacka ili sissya da naglasiš vastus medialis.
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #47
      Re: deni098

      Originally posted by PatrickStar View Post
      Super si Deni, malo ekstenzije, hacka ili sissya da naglasiš vastus medialis.
      uhh, jel bi moglo pojasnjenje? :/
      hvala

      Comment


      • #48
        Re: deni098

        Super, poradi na nogama.
        "Your body is your biggest artwork."

        DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
        DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
        BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

        SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

        https://www.facebook.com/MBbodybuilding

        Comment


        • #49
          Re: deni098

          Vastu medialis - suzoliki mišić kod koljena - čini se da bi mogao biti malo veći, a njega ćeš najbolje pogoditi nožnom ekstenzijom, sissy squatom i užim hack squatom!
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • #50
            Re: deni098

            Hvala Patrick
            Marko znam da mi noge zaostaju, zaostaju jer ih radim oko 3 mjeseca

            Comment


            • #51
              Re: deni098

              koliko si mora pauzirat kad si skida madez posto ja sad isto iden pa me zanima?

              Comment


              • #52
                Re: deni098

                Originally posted by FEARiTseLF View Post
                koliko si mora pauzirat kad si skida madez posto ja sad isto iden pa me zanima?
                Doktor mi je rekao 10-ak dana, no ja sam nakon 3-4 dana bio kao nov, nisam mogao raditi bas sve vjezbe jer su mi smetali konci kad naslonim na klupicu no nesto sam mogao radit, biceps, ramena, noge, triceps...
                Konce sam izvadio nakon 8 dana pa sam onda radio punom parom
                Inace, konce sam mogao izvaditi nakon 6 dana, no doktor(poznam ga privatno)mi je rekao kao savjet da bolje konci ostanu jos 2 dana jer zna da cu vjezbat pa bolje da ostanu i da budemo sigurni da je rana oke.
                Last edited by Deni098; 22-10-11, 00:19.

                Comment


                • #53
                  Re: deni098

                  Originally posted by FEARiTseLF View Post
                  koliko si mora pauzirat kad si skida madez posto ja sad isto iden pa me zanima?
                  Fear, ja kad sam maknio madež promjera 2-3 mm, nosio sam one zavoje 6 mjeseci..
                  Prvo su ga rezali, pa su onda palili, pa 3 puta su ga morali okružiti.. Strašno je bilo, zakompliciralo se, nosio sam cijelu školsku godinu neke namote po licu zbog toga.. + 3 mjeseca nakon što su mi rekli da ne moram na kontrole i da je sve ok, bilo je nateknuto mjesto i crvenilo se jako, o boli da ne pričam -.-

                  Da sam bilo šta drugo operirao bolje bi prošao, nema zajebancije s njima valjda tvoj nije toliko opasan, al ja znam da sam zbog svog se vozao 60 km svaka 3 dana na kontrolu -.- i tako 6 mjeseci

                  Comment


                  • #54
                    Re: deni098

                    Pavlek, tebi se ona to *****o zakompliciralo, ja sam nakon 8 dana sve radio kao da nista nije bilo, a po papirima madez je bio velicine 1 cm x 1.5 cm, sto je dosta vece od tvog :/

                    Comment


                    • #55
                      Re: deni098

                      Ja sam taj imao od rođenja, no jedne godine na moru mi se izljuštio od soli, narastao za milimetar, izbočio se i promijenio boju...

                      E tada su nastali problemi

                      Comment


                      • #56
                        Re: deni098

                        bitno da je sada sve u redu

                        Comment


                        • #57
                          Re: deni098

                          tnx na info deni, da te jos pitan jel boli to ? mene ce pod lokalnon operirat
                          pavlek to su neke komplikacije bile, nadan se da meni nece bit nista takvo
                          btw na iston je mistu ko i tebi, skoro, malo ispod @deni

                          Comment


                          • #58
                            Re: deni098

                            BF prilično dobar. Skladno je sve, noge ipak lagano zaostaju. Očekujem od tebe još bolji napredak u skoroj budućnosti.
                            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                            I know it's hard to keep an open heart
                            When even friends seem out to harm you
                            But if you could heal a broken heart
                            Wouldn't time be out to charm you

                            November Rain, Guns and Roses

                            Comment


                            • #59
                              Re: deni098

                              Meni su 2 inekcije uboli, morao sam zato što je bilo na glavi, pa je opasno.
                              Inače nisam za to, ali ako se mora mora jbg

                              Comment


                              • #60
                                Re: deni098

                                Originally posted by Dalibor View Post
                                BF prilično dobar. Skladno je sve, noge ipak lagano zaostaju. Očekujem od tebe još bolji napredak u skoroj budućnosti.
                                hvala Dalibore, potrudit cu se da te ne iznevjerim

                                Comment

                                Working...
                                X