Announcement

Collapse
No announcement yet.

Deni098

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Deni098

    Odličan Deni.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • Re: Deni098

      Ovo je odlično. Šta koristiš od suplementacije?
      "Nobody ever got strong or got in shape by thinking about it. They did it." Jim Wendler

      Comment


      • Re: Deni098

        Forma odlicna, poradi na listovima, više na medijalnoj glavi tako sto okrenes stopala prema van da dobijes ono fino zaobljenje i nikada dosta zadnjeg ramena, pogledaj si odnos prednjeg i zadnjeg...popravi pozing malo jer u skoro svakoj pozi "gubis" prsa, a ima ih hvala bogu
        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

        Comment


        • Re: Deni098

          deni je super! mlada nada
          “Age is a question of mind over matter. If you don’t
          mind, it doesn’t matter.”

          Comment


          • Re: Deni098

            hvala decki

            Originally posted by hardstyle91 View Post
            Forma odlicna, poradi na listovima, više na medijalnoj glavi tako sto okrenes stopala prema van da dobijes ono fino zaobljenje i nikada dosta zadnjeg ramena, pogledaj si odnos prednjeg i zadnjeg...popravi pozing malo jer u skoro svakoj pozi "gubis" prsa, a ima ih hvala bogu
            Probat u ih raditi na taj nacin, a sad sto se pozinga tice, poziram kako znam, neobazirem se nesto previse na to, zasad mi jos nije potrebno, ali tko zna za nagodinu..

            Originally posted by RockyBalboa View Post
            Ovo je odlično. Šta koristiš od suplementacije?
            samo 100% whey

            Comment


            • Re: Deni098

              Deni i ja smo danas bili na cugi, dolazi studirati u Osijek pa sam ga odveo do teretane i upoznao sa Marijanom i ekipom. Eto drago mi je da ćemo i zajedno trenirati.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • Re: Deni098

                ludi becko hehe.. svaka cast

                Comment


                • Re: Deni098

                  Originally posted by kelly View Post
                  Deni i ja smo danas bili na cugi, dolazi studirati u Osijek pa sam ga odveo do teretane i upoznao sa Marijanom i ekipom. Eto drago mi je da ćemo i zajedno trenirati.
                  Istina, kelly je platio rundu :P
                  Nadam se jos vecem,boljem,kvalitetnijem napretku uz vasu pomoc potkrijepljenju sirokim i kvalitetnim znanjem

                  Comment


                  • Re: Deni098

                    Svaka cast , odlican napredak Samo nastavi gurati i bit ces odlican za binu
                    There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
                    - Aldous Huxley

                    Comment


                    • Re: Deni098

                      Bravo Deni!
                      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                      Comment


                      • Re: Deni098

                        Extra napredak. Spreda si odlican,ramena,grudi,ruke,forma...sa ledjima si "tanak" ,kad to popravis ukupan utisak ce biti nemerljivo bolji. U svakom slucaju bravo!

                        Comment


                        • Re: Deni098

                          Odlična forma Deni samo nastavi tako,ee u koju teretanu ćeš ići u Osijeku? možda se sretnemo
                          Pravilan trening,pravilna prehrana i rezultat neće izostat

                          Comment


                          • Re: Deni098

                            Plavi XXL, tamo sam i ja.
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • Re: Deni098

                              Ahaaa,znam di ste,u plavom XXL-u sam započeo svoju BB avanturu,zatim sam se preselio u drugu teretanu.
                              Pravilan trening,pravilna prehrana i rezultat neće izostat

                              Comment


                              • Re: Deni098

                                Originally posted by 2BIG View Post
                                Extra napredak. Spreda si odlican,ramena,grudi,ruke,forma...sa ledjima si "tanak" ,kad to popravis ukupan utisak ce biti nemerljivo bolji. U svakom slucaju bravo!
                                slazem se u potpunosti, valjda ce se prosiriti dogodine

                                Comment

                                Working...
                                X