Announcement

Collapse
No announcement yet.

Deni098

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: deni098

    Gle, najvažnije da ti osjetiš da si pogodio mišić kako treba - zato je i najbolje da si sam izabereš vježbe! Ovo moje su prijedlozi da probaš jedan trening ubaciti, jer ako ne probaš, ne možeš niti znati da'l ti odgovara ili ne
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #77
      Re: deni098

      Originally posted by PatrickStar View Post
      Gle, najvažnije da ti osjetiš da si pogodio mišić kako treba - zato je i najbolje da si sam izabereš vježbe! Ovo moje su prijedlozi da probaš jedan trening ubaciti, jer ako ne probaš, ne možeš niti znati da'l ti odgovara ili ne
      U potpunosti se slazem, zato i jesam malo promjenio trening, da isprobam sta mi najbolje pase. Zasad cu raditi na ovaj svoj nacin, eventualno sam razmisljao jos ubavit 2 serije ravna, 2 kosa klupa s bucicama uz to(na kraju, prije leptira), ali ne znam dal ce bit to previse..

      Comment


      • #78
        Re: deni098

        Ovo je super, odlično. Čitao sam postove, ali ne sjećam se da sam negdje pročitao šta si koristio od suplemenata... Pa ako si voljan da to podijeliš sa nama..... =)))
        "Nobody ever got strong or got in shape by thinking about it. They did it." Jim Wendler

        Comment


        • #79
          Re: deni098

          Originally posted by RockyBalboa View Post
          Ovo je super, odlično. Čitao sam postove, ali ne sjećam se da sam negdje pročitao šta si koristio od suplemenata... Pa ako si voljan da to podijeliš sa nama..... =)))
          Ni najmanji problem
          Rijetko tko mi vjeruje kada kazem da ne koristim nista. Naravno, probao jesam whey, attack i multipowerov kreatin, no stvarno nisam osjetio nista posebno pa nisam vise htio bacati novce.
          Uz to i starci mi brane da uzimam ikakve suplemente pa to sve nadomjestim prehranom koju mi oni kupuju umjesto tih, kako bi oni rekli gluposti.
          Ja mislim da se je bolje bazirati na prehranu i dobar trening nego na kemiju.
          Cinjenica je da je posni sir 13 kn(ima i za 10 kn i za 15, ali ovo je neka sredina) sa oko 60 g proteina sto je duplo vise od jedne vrecice wheya koja kosta 10 kn, 3 kn je skuplji posni, a ima duplo vise proteina i bar znas sta si pojeo
          Malo sam skrenio s tvog pitanja ali zanjelo me :P

          Comment


          • #80
            Re: deni098

            Sve to stoji, jeftinije te ispadne ok.. al nemoš u isti koš stavljat posni i whey!
            Zašto misliš da je whey kemija?

            Znači sada ne koristiš ništa od dodataka prehrani?
            Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



            mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

            Comment


            • #81
              Re: deni098

              odlican si! al posto su ti ramena odlicna ja bi na tvom mistu jos forsira ledja da dobijes kompletno na širini gornjeg dijela.

              P.S.slazen se, whey je jedno obicno smece i bacanje para... nema wheya do opanka mesa
              Originally posted by Jurica
              ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

              Comment


              • #82
                Re: deni098

                Originally posted by Vepar24 View Post
                Sve to stoji, jeftinije te ispadne ok.. al nemoš u isti koš stavljat posni i whey!
                Zašto misliš da je whey kemija?

                Znači sada ne koristiš ništa od dodataka prehrani?
                Pa jel nije kemija? Ne mozes usporedjivati pravu hranu i kojekakve prahove, barem je to moje misljenje..
                Da, nisa ne koristim.

                Originally posted by giusseppe7777 View Post
                odlican si! al posto su ti ramena odlicna ja bi na tvom mistu jos forsira ledja da dobijes kompletno na širini gornjeg dijela.

                P.S.slazen se, whey je jedno obicno smece i bacanje para... nema wheya do opanka mesa
                Ledja forsiram redovno i ubijam, samo nikako da znatno napreduju, vise ne znam sta da radim da ih prosirim :/

                Comment


                • #83
                  Re: deni098

                  Originally posted by giusseppe7777 View Post
                  odlican si! al posto su ti ramena odlicna ja bi na tvom mistu jos forsira ledja da dobijes kompletno na širini gornjeg dijela.

                  P.S.slazen se, whey je jedno obicno smece i bacanje para... nema wheya do opanka mesa
                  Oprosti, ali ovo je jako glupo što si rekao. Whey je odličan DODATAK prehrani koji služi da se unese dovoljan unos proteina tokom dana, a on ne služi za to da se netko nabilda ili da dobije ogromne mišiće od njega. Ja dnevno unosim više od 300g i gdje bi bio kada bi to sve bilo putem hrane? Kao prvo bankrotirao bi, kao drugo prejedao bi se, kao treće srao bi ko grlica..
                  "Your body is your biggest artwork."

                  DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                  DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                  BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                  SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                  https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                  Comment


                  • #84
                    Re: deni098

                    kako ti izgleda trening za leda, daj napisi!

                    Comment


                    • #85
                      Re: deni098

                      Originally posted by MarkoPolo View Post
                      Oprosti, ali ovo je jako glupo što si rekao. Whey je odličan DODATAK prehrani koji služi da se unese dovoljan unos proteina tokom dana, a on ne služi za to da se netko nabilda ili da dobije ogromne mišiće od njega. Ja dnevno unosim više od 300g i gdje bi bio kada bi to sve bilo putem hrane? Kao prvo bankrotirao bi, kao drugo prejedao bi se, kao treće srao bi ko grlica..
                      mozda je glupo, al je meni jos gluplje unosit vise od 300g P dnevno kao naturalcu...bar u mom slučaju... meni se praktično whey pokazao kao bacanje novaca. ne koristin ga vec par miseci, a nikad bolje i veće nisan izgleda, a sto je još bolje smanjije san i unos P-a na 150g P i manje dnevno većinu dana u tjednu da proban netjerati tijelo na optimizaciju P-a...i ne bi virova kakvi su rez ! naravno uz HC treninge
                      To je samo moje mišljenje. Na kraju krajeva svako tijelo je posebno i drukčije
                      Originally posted by Jurica
                      ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                      Comment


                      • #86
                        Re: deni098

                        Originally posted by giusseppe7777 View Post
                        mozda je glupo, al je meni jos gluplje unosit vise od 300g P dnevno kao naturalcu...bar u mom slučaju... meni se praktično whey pokazao kao bacanje novaca. ne koristin ga vec par miseci, a nikad bolje i veće nisan izgleda, a sto je još bolje smanjije san i unos P-a na 150g P i manje dnevno većinu dana u tjednu da proban netjerati tijelo na optimizaciju P-a...i ne bi virova kakvi su rez ! naravno uz HC treninge
                        To je samo moje mišljenje. Na kraju krajeva svako tijelo je posebno i drukčije
                        Sigurno ne izgledaš veće jer si izbacio whey, pa nemoj sada biti smiješan..
                        "Your body is your biggest artwork."

                        DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                        DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                        BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                        SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                        https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                        Comment


                        • #87
                          Re: deni098

                          Originally posted by MarkoPolo View Post
                          Sigurno ne izgledaš veće jer si izbacio whey, pa nemoj sada biti smiješan..
                          ja samo kazen da se prehranom bez wheya moze jednako napredovat kao i sa prehranom+whey...a to za mene znaci da ne triban nepotribno trosit lovu na whey jer mi je draze jest nego piti
                          s obzirom da ti imas natjecateljske ambicije normalno je da su tebi i ovakvi detalji bitni, a meni nisu
                          Originally posted by Jurica
                          ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                          Comment


                          • #88
                            Re: deni098

                            Originally posted by FEARiTseLF View Post
                            kako ti izgleda trening za leda, daj napisi!
                            Ovako,
                            mrtvo dizanje 4 serije prema maximumu, 1 maximum, i 3 serije ispod ispumpavanje
                            lat masina 4 serije iza glave od 6 do 10 ponavljanja, zatim ispred glave (isto ponavljanja)
                            sada sam ubacio na lat masini ovakvo povlacenje http://www.coopersguns.com/videos/ex...lat-pull-down/ isto 4 serije
                            i napravim jos veslanje/povlacenje za dubinu ledja 5-6 serija s 10 ponavljanja

                            Comment


                            • #89
                              Re: deni098

                              Whey smeće? Svašta. I kakve veze ima ako je neko naturalac ako unosi 300gr proteina dnevno? Pa pod pojmom 'naturalac' se smatra svaki bodybuilder koji ne korist aas. Svi ostali dodaci prehrani se smatraju naturalnim. To nisu kojekakvi hemijski prahovi. :=)
                              "Nobody ever got strong or got in shape by thinking about it. They did it." Jim Wendler

                              Comment


                              • #90
                                Re: deni098

                                Originally posted by RockyBalboa View Post
                                Whey smeće? Svašta. I kakve veze ima ako je neko naturalac ako unosi 300gr proteina dnevno? Pa pod pojmom 'naturalac' se smatra svaki bodybuilder koji ne korist aas. Svi ostali dodaci prehrani se smatraju naturalnim. To nisu kojekakvi hemijski prahovi. :=)
                                Da se razumijemo, nisam ja rekao da je whey smece.
                                Last edited by Deni098; 03-11-11, 22:50.

                                Comment

                                Working...
                                X