Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTF - Slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: WTF - Slike

    Originally posted by KLEME View Post
    što ćeš jest sutra?
    jos sutra i prekosutra cu odraditi kvalitetno punjenje, dosta rize i krumpira i cesto...
    a onda 2-3 dana po masnim burecima, jumbo pizzama, cokoladama, pudinzima... tocnije svega zivoga....da umirim cns

    Comment


    • Re: WTF - Slike

      bojim se da ti ne naškodi... ha ha, ja sam jedva dočekala dan punjenja mislila da ću moć jest svašta... ha ha kad ono riža, kumpir... nisam ni osjetila da mi je u tijelu išta poskočilo od uh...

      Comment


      • Re: WTF - Slike

        Originally posted by KLEME View Post
        bojim se da ti ne naškodi... ha ha, ja sam jedva dočekala dan punjenja mislila da ću moć jest svašta... ha ha kad ono riža, kumpir... nisam ni osjetila da mi je u tijelu išta poskočilo od uh...
        hehe, totalno te kuzim, jedino sto sam osjetio poslije punjenja jest nabreklost žiletina
        Pa naškoditi ce mi vjerovatno, i nije me briga... trpat cu dok ne povratim... zasluzio sam, i ti ces

        Comment


        • Re: WTF - Slike

          uf, dug je put, žene su prirodno salastije, al spremna sam psihički, na koncu ja sam čovjek vjere i vjerujem da je moguće napravit transformaciju poput one što je vendeta napravio s onim momkom...
          na jednoj večeri imali smo zubaca i jastoga u medu i vinu... nisam jastoga ni pomirisala, sniženje snickersa bio je u tomi dučanu 3 kn... odlučno ne... da ne spominjem sladoled... ufff

          Comment


          • Re: WTF - Slike

            hehe, ja nisam imao problema s bili/nebi... , ali sam redovito kad bih isao u krevet spavati maštao o recimo čokoladi, pizzi, bureku...ufffff... doduse i sad slinim, ali strpit cu se, isplatilo se na kraju...
            Nedaj se i izdrži, nemoj pokleknuti, težak je to put, tko nije probao nezna... samo naprijed i zelim ti srecu

            Comment


            • Re: WTF - Slike

              Originally posted by WTF View Post
              hehe, ja nisam imao problema s bili/nebi... , ali sam redovito kad bih isao u krevet spavati maštao o recimo čokoladi, pizzi, bureku...ufffff... doduse i sad slinim, ali strpit cu se, isplatilo se na kraju...
              Nedaj se i izdrži, nemoj pokleknuti, težak je to put, tko nije probao nezna... samo naprijed i zelim ti srecu
              Preporucujem ti da ides do kraja s Markom! Tacnije do bine! Ne zelim cuti "nije mi to cilj", " nisam ja za toga i sl" Ne mora biti ove godine, ali eto bar sljedece. Ide to odlicno sa 31 godinom, nema smisla odustati nakon "prvog" zadovoljstva

              Comment


              • Re: WTF - Slike

                Originally posted by bullx View Post
                Preporucujem ti da ides do kraja s Markom! Tacnije do bine! Ne zelim cuti "nije mi to cilj", " nisam ja za toga i sl" Ne mora biti ove godine, ali eto bar sljedece. Ide to odlicno sa 31 godinom, nema smisla odustati nakon "prvog" zadovoljstva
                I ako bih, bio bi to classic bodybuilding, cuj, nikad se nezna...ali sumnjam
                Ja sam zadovoljan defkom, sad ide masa... Vidjet cemo kako ce ispasti...
                I hvala ti

                Comment


                • Re: WTF - Slike

                  Originally posted by bullx View Post
                  Preporucujem ti da ides do kraja s Markom! Tacnije do bine! Ne zelim cuti "nije mi to cilj", " nisam ja za toga i sl" Ne mora biti ove godine, ali eto bar sljedece. Ide to odlicno sa 31 godinom, nema smisla odustati nakon "prvog" zadovoljstva
                  Yup

                  Samo ne daj vise da te susi...
                  Sad ocekujemo zversku masu, mada si po meni imao ok bf i sa 100kg, nisam verovao da ces toliko skinuti....
                  Igla je tvoj prijatelj

                  Comment


                  • Re: WTF - Slike

                    Originally posted by Timar View Post
                    Yup

                    Samo ne daj vise da te susi...
                    Sad ocekujemo zversku masu, mada si po meni imao ok bf i sa 100kg, nisam verovao da ces toliko skinuti....
                    Nema nedaj Ja Marku vjerujem od prvog dana, da kaze jos 7 dana defke, bilo bi jos 7...
                    Iskreno, nisam ni ja vjerovao da cu toliko u kilazi pasti, 86.6 kg jutros... Mislim da je to to... Jer defka je gotova

                    Comment


                    • Re: WTF - Slike

                      ja sam se odvikla te hrane, ponekad mi fali šećera, al preživim... mislim da baš nema smisla udrit po glupostima nakon mjesec dana defke, BB je stil života, promjena načina prehrane, životnog stila... ne kažem da se po nekad kad se čovjek dovede u red ne može opustit, počastit nekad s nečim... ali wtf razmisli bullix ti dobro kaže...

                      Comment


                      • Re: WTF - Slike

                        WTF ,mogo bi ti na kuru ,mislim da biti dobro sjela poslije ove defke!
                        slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                        Comment


                        • Re: WTF - Slike

                          Originally posted by KLEME View Post
                          ja sam se odvikla te hrane, ponekad mi fali šećera, al preživim... mislim da baš nema smisla udrit po glupostima nakon mjesec dana defke, BB je stil života, promjena načina prehrane, životnog stila... ne kažem da se po nekad kad se čovjek dovede u red ne može opustit, počastit nekad s nečim... ali wtf razmisli bullix ti dobro kaže...
                          Pa necu junkati mjesec dana vec 2 dana
                          Sad sam u hiperpotrosnji, zasto ne iskoristiti ? A i da se smirim, jer ogavno sam nepodnosljiv okolini... Samo šutim i kutrim, a kad zinem onda se obicno derem...

                          Comment


                          • Re: WTF - Slike

                            Originally posted by stipedinamit View Post
                            WTF ,mogo bi ti na kuru ,mislim da biti dobro sjela poslije ove defke!
                            E to ne... Tko voli neka izvoli...

                            Comment


                            • Re: WTF - Slike

                              hi hi... ja sam super volje... vidim velike promjene i zadovoljna sam... naškodit će ti, prisjest ta dva dana...

                              Comment


                              • Re: WTF - Slike

                                Originally posted by WTF View Post
                                Hvala kolega Zadnji dan!!!!
                                Sutra klopaaaaaaa, necu oka sklopiti od uzbuđenja
                                to je to kolega,,ja na masu tek u 9...samo cu ja preskociti pizz i junk ostali :P..jedva cekan puna mi je kapa defke

                                Comment

                                Working...
                                X