Announcement

Collapse
No announcement yet.

TheCroIvPu slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: TheCroIvPu slike

    Probaj dipse i to GIRONDA raditi prve.
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #62
      Re: TheCroIvPu slike

      fin napredak leđa najljepše izgledaju
      "Nobody ever got strong or got in shape by thinking about it. They did it." Jim Wendler

      Comment


      • #63
        Re: TheCroIvPu slike

        Originally posted by PatrickStar View Post
        Probaj dipse i to GIRONDA raditi prve.
        Kada radim prsa prvo radim bench press dali onda d to zamijenim sa gironda dipsima, ako bi smio pitati čemu oni pomognu, koji je njigov učinak boji napram običnog propadanja?
        "Ono što posiješ, to češ i požnjeti"

        Comment


        • #64
          Re: TheCroIvPu slike

          pogode cijelokupna prsa posto se istegnes do kraja

          Comment


          • #65
            Re: TheCroIvPu slike

            Originally posted by FEARiTseLF View Post
            pogode cijelokupna prsa posto se istegnes do kraja
            +1

            Manja aktivacija tricepsa, bolje se pogode prsa. Sadašnja rutina bench - obični dipsi ti očito ne paše, pa čemu je zadržavati? Ako nešto ne štima - mijenjaj! Probaj i Gironda neck press, kontrakosi potisak bučicama, koso razvlačenje...
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment


            • #66
              Re: TheCroIvPu slike

              Originally posted by PatrickStar View Post
              +1

              Manja aktivacija tricepsa, bolje se pogode prsa. Sadašnja rutina bench - obični dipsi ti očito ne paše, pa čemu je zadržavati? Ako nešto ne štima - mijenjaj! Probaj i Gironda neck press, kontrakosi potisak bučicama, koso razvlačenje...
              Do sada mi je prva vježba u treningu prsa/ramena/triceps bench press pa incline BP a potom dipsi.

              Dali da zamijenim obične dipse sa ovima u trečoj vježbi treninga, ili umjesto BP, da prvo radim gironda pa potom BP i IBP.

              Sorry ako je nerazumljivo. Hval an savjetu
              "Ono što posiješ, to češ i požnjeti"

              Comment


              • #67
                Re: TheCroIvPu slike

                Znači ovako:

                Gironda dips - Gironda neck press - kosi potisak bučicama - razvlačenje!
                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment


                • #68
                  Re: TheCroIvPu slike

                  Originally posted by PatrickStar View Post
                  Znači ovako:

                  Gironda dips - Gironda neck press - kosi potisak bučicama - razvlačenje!
                  Dali valja onda da ovaj drugi Gironda neck press palac stavim ispred jer nevolim da se igram, nije mi previše sigurno jer sam vidio kako može da se lako ruka posklizne

                  Do sada sam svaku od ove 3 vježbe radio po 2 serije, dali i da svaku od ovih radim po 2 serije.

                  Želim da li trening netraje duže od 45 min(što i nema potrebe), ovaj sadašnji mi je taman toliko trajao(samo radne serije).

                  treba dosta vremena da se utezi manjeste
                  "Ono što posiješ, to češ i požnjeti"

                  Comment


                  • #69
                    Re: TheCroIvPu slike

                    Možeš staviti palac ispred. Čuj, ja bih stavio barem 9 radnih serija za prsa, ako ne i 12. Očito im ovo do sada nije bilo dovoljno stimulansa. A s trajanjem treninga se ne opterečuj, gledaj da ne pređeš sat i pol', al' do toliko je sve o.k. Znam za utege, također doma vježbam!
                    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                    Comment


                    • #70
                      Re: TheCroIvPu slike

                      ja bih izbacio ravnio bench i kao pocetak ubacio kosi....pa koso razvlacenje bucicama....pa onda sve ostalo....

                      Comment


                      • #71
                        Re: TheCroIvPu slike

                        Originally posted by PatrickStar View Post
                        Možeš staviti palac ispred. Čuj, ja bih stavio barem 9 radnih serija za prsa, ako ne i 12. Očito im ovo do sada nije bilo dovoljno stimulansa. A s trajanjem treninga se ne opterečuj, gledaj da ne pređeš sat i pol', al' do toliko je sve o.k. Znam za utege, također doma vježbam!
                        Do sada sam radio 6, probat ču sa 8 tj od svake po 2. serije, problem je uvjek da nemam vremena, a ovo nekako odvučem, trening mi treje uvjek oko jedan ipo sat, sa azgrijavanjem i rastezanjem. imam dosta obaveza koje su važnije od vježbanja, i tu se nebira

                        Sadašnji trening mi je 3 puta tjedno(trudim se da bude redovito), po 1.10-1.30h to je sve što mogu da dam.

                        Jer ako budem više vježbao manje če biti vremena na spremanje hrane.
                        "Ono što posiješ, to češ i požnjeti"

                        Comment


                        • #72
                          Re: TheCroIvPu slike

                          Originally posted by damko View Post
                          ja bih izbacio ravnio bench i kao pocetak ubacio kosi....pa koso razvlacenje bucicama....pa onda sve ostalo....
                          Ako bih te mogao zamoliti da mi razjasniš zašto?
                          "Ono što posiješ, to češ i požnjeti"

                          Comment


                          • #73
                            Re: TheCroIvPu slike

                            ja bih izbacio ravnio bench i kao pocetak ubacio kosi....pa koso razvlacenje bucicama....pa onda sve ostalo..
                            slazem se, ovo je jako dobar plan, i netreba se fokusirat na to da sto vise se izbaci na bench kao sto vecina radi, treba pogodit misic koji se trenira(prsa) , a ne tamo ramena da otkazuju i sl.
                            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                            Comment


                            • #74
                              Re: TheCroIvPu slike

                              Originally posted by TheCroIvPu View Post
                              Do sada sam radio 6, probat ču sa 8 tj od svake po 2. serije, problem je uvjek da nemam vremena, a ovo nekako odvučem, trening mi treje uvjek oko jedan ipo sat, sa azgrijavanjem i rastezanjem. imam dosta obaveza koje su važnije od vježbanja, i tu se nebira

                              Sadašnji trening mi je 3 puta tjedno(trudim se da bude redovito), po 1.10-1.30h to je sve što mogu da dam.

                              Jer ako budem više vježbao manje če biti vremena na spremanje hrane.
                              Probaj onda ne vježbati ruke direktno, nego što pokupe ovako. Rađe više pažnje prsima, leđima i ramenima, nego bicu i tricu.
                              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                              Comment


                              • #75
                                Re: TheCroIvPu slike

                                jos malo i promovirat ces rippetoa patrik

                                Comment

                                Working...
                                X