Announcement

Collapse
No announcement yet.

TheCroIvPu slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TheCroIvPu slike

    Narihtaj si kut da čim manje osjetiš rame.
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • Re: TheCroIvPu slike

      Evo slike nakon treninga leđa, Imam osječaj da su mi ruke bolje i dobro reagiraju na sadašnji režim vježbanja,samo malo tvrdoglavi trapez se neda ali i to se riješava

      080220122192.jpg
      "Ono što posiješ, to češ i požnjeti"

      Comment


      • Re: TheCroIvPu slike

        Želio sam pitati, malo sam zbunjem oko prehrane?

        Sada sam počeo da radim prosiječno 8 sati u vinogradu(posao nije naporan negdje kao malo brže hodanje) te oko 1h vožnje bicoklom(srednje opterečenje oko 10-15km/h) do posla i nazad kuči.

        Za sada sam jeo po osječaju, ali sam odlučio da malo to poboljšam, tj. da si točno odredim što ču jesti i kada(malo mogu i više ali u principu ču se držati) do sada nisam to radio jer sam jedan dan radim, a drugi ne pa mi se neda izračunavati dali sam pojeo dosta ili nisam. Odlučio sam da jedem po 2500 kalorija dnevno, pa da vidim kako če da se razvijam, ako bude trebalo više ili manje pa ču to prilagoditi.

        Ono što me je zanimalo, ako budem jeo svaki dan 2500 kalorija, a recimo jedan dan mi je trebalo 3000, a drugi 2000, itd, dali če se na kraju sve to izjednačiti ili bi trebao da svaki dan izračunavam za njega, jer ni sam neznam koliko ču ni kako teško raditi?

        Hvala na pomoči
        "Ono što posiješ, to češ i požnjeti"

        Comment


        • Re: TheCroIvPu slike

          2500 kalorija,pa koliko si prije unosio,,kolika kilaža i visina,toliko ja unosim i to mi je ono pod normalno!

          Comment


          • Re: TheCroIvPu slike

            Originally posted by T.A.T.A. View Post
            2500 kalorija,pa koliko si prije unosio,,kolika kilaža i visina,toliko ja unosim i to mi je ono pod normalno!
            Imam 78 kg, 170 cm, oko 15% bf, i sada sada sam na masi, i malo sam se previše zamastio, te da malo uskladim hranu.
            "Ono što posiješ, to češ i požnjeti"

            Comment


            • Re: TheCroIvPu slike

              leđa najbolja,dobra transformacija,dosta si sala otopija,poradi još malo na trbuhu

              Comment


              • Re: TheCroIvPu slike

                Originally posted by stbiker View Post
                leđa najbolja,dobra transformacija,dosta si sala otopija,poradi još malo na trbuhu
                Hvala, trudim se da sve uskladim, nadam se da če se i taj problematičan stomak da sredim
                "Ono što posiješ, to češ i požnjeti"

                Comment


                • Re: TheCroIvPu slike

                  Dobar si !! samo nastavi i budi uporan )

                  Comment


                  • Re: TheCroIvPu slike

                    brijem da su ti noge najjaci adut..super
                    Pocivao u miru Bozjem

                    22.12.1984 - 20.12.2012

                    __________________________________________________ ___________________________

                    mentor: Sasa Draskovic

                    Comment


                    • Re: TheCroIvPu slike

                      Ja bi na tvom mjestu tražio nekog da stane iza i pripazi kod bencha, jer nije baš sigurno s povećim težinama sam tak dizat...

                      Inače, napredak solidan, samo naprijed ^^

                      Comment


                      • Re: TheCroIvPu slike

                        Originally posted by Looknice View Post
                        Ja bi na tvom mjestu tražio nekog da stane iza i pripazi kod bencha, jer nije baš sigurno s povećim težinama sam tak dizat...

                        Inače, napredak solidan, samo naprijed ^^
                        Imam kavez, te šipke koje me štite, veoma korisno za čučnjeve(bez njih nebi mogao do maxa)

                        Pokušao sam sa nekim da vježbam, ali nije išlo ;-(
                        "Ono što posiješ, to češ i požnjeti"

                        Comment


                        • Re: TheCroIvPu slike

                          Jučer nakon treninga, čini mi se da sam dobio nalo na širini leđa napram prošlog puta, ili sam samo stanjio struk
                          Te PWM, pošto nemem para da si kupim whey pojedem 200g domačg bijelog kruha, 100g pilečih prsa i 150 g domačeg ajvara
                          K800_290320122283.JPG
                          K800_290320122285.JPG
                          K800_290320122286.JPG
                          K800_200320122278.JPG
                          K800_290320122282.JPG
                          K800_290320122284.JPG
                          "Ono što posiješ, to češ i požnjeti"

                          Comment

                          Working...
                          X