Announcement

Collapse
No announcement yet.

TheCroIvPu slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: TheCroIvPu slike

    Originally posted by Dalibor View Post
    Ne mogu dokučiti što ti strši ispod prsiju mišić ili rebra ali užasno izgleda. Moraš poraditi na prsima da ispraviš taj nedostatak ako se može.
    mislim da je seratus anterior
    Originally posted by Bilderčić
    Originally posted by Dehydronator
    sve do grama tjedno je natural
    gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
    48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

    Comment


    • #92
      Re: TheCroIvPu slike

      Sada sam na masi, trudim se prsa poboljšati pošto mi se čini da su mi oni najslaba karika evo slike
      Attached Files
      "Ono što posiješ, to češ i požnjeti"

      Comment


      • #93
        Re: TheCroIvPu slike

        nemas most muscular od prije, al prsa na ovoj slici izgledaju sasvim ok.
        leđa najbolja. ruke mi se cine mozda najslabijim. a trbuh izgleda jako lose :/ -mozda se nevide zbog sala. ugl vazno da imas nesto ispod, tako da nemoj zapostavljat core vjezbe itd. ma vjerujem da znas vec sve
        Originally posted by Bilderčić
        Originally posted by Dehydronator
        sve do grama tjedno je natural
        gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
        48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

        Comment


        • #94
          Re: TheCroIvPu slike

          Originally posted by Archiv3r View Post
          nemas most muscular od prije, al prsa na ovoj slici izgledaju sasvim ok.
          leđa najbolja. ruke mi se cine mozda najslabijim. a trbuh izgleda jako lose :/ -mozda se nevide zbog sala. ugl vazno da imas nesto ispod, tako da nemoj zapostavljat core vjezbe itd. ma vjerujem da znas vec sve
          Zaboravio na tu pozu
          Što se tiče ruku lupam ih dobro, dosta compound vježbi.
          A core vježbe radim i za doljnja leđa i trbušnjake i oblique(trbušnjake sa strane), samo što nikada ne mogu nikada postiči onaj osječaj koji dobijem kod čučnja do otkaza, ali napredujem

          Samo problem je što se para nema (čekam da krenem sa poslom), pa mi je prehrana uglavnom zobene sa mlijekom leče, 3 jaja dnevno (cijela domača) i pola kile posnoga, to je oko 90 g bjelančevina iz životinjskoj podrijekla, i oko 30-40 iz biljnog podrijekla
          ugljikohidrate na brojim ni masti. Neznam zašto(lijen sam), ali mi se neda brojati kalorije koje pojedem.

          Najviše zato što neznam dali ču da radim 15h taj dan ili ču da cijeli dan visim pred kompom?, kako to da reguliram najbolje? koliko calorija potroši 1 h kopanja vinograda, zalamanja loze...?
          "Ono što posiješ, to češ i požnjeti"

          Comment


          • #95
            Re: TheCroIvPu slike

            gledaj, jedan si od onih koji se lako maste, znas i sam da si imao problema s tim prije tako da pripazi na masti a mlijeko izbaci ako mozes. treba bas bit extremni ektic da pijes mlijeko i ne mastis se (po uvijetom da si u suficitu sa ok prehranom)
            Originally posted by Bilderčić
            Originally posted by Dehydronator
            sve do grama tjedno je natural
            gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
            48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

            Comment


            • #96
              Re: TheCroIvPu slike

              Evo videa danas sam radio čučnjeve 55kg x 13 ponavljanja, mogao sm još barem jedno ponavljanje izvuči ali mi je koncentracija pala.

              "Ono što posiješ, to češ i požnjeti"

              Comment


              • #97
                Re: TheCroIvPu slike

                Htio sam pitati u vezi prehrane, dali da brojim i bjelančevine iz biljaka, ili samo iz animalnoga porijekla(meso, jaja, sir). Jer vidim da neki ne broje iz biljaka, ali oni su isto bjelančevine. Neka mi logika kaže iako u biljkama nema bjelančevina svih esencialnih aminokiselina, opet se na kraju te bjelančevine razgrade na aminokiseline i dali su animalnoga ili biljnoga porijekla.

                I u vezi vježbanja recimo leđa, posto mi svaki trening ima 12-14 serija(zavisno od raspoloženja) radim 2 serije mrtvog dizanja, 2 serije zgibova, 2 serije bent over rowsa, 2 serije shrugsa, 3 serije za biceps i jednu za podlakticu. 6-10 ponavljanja za višezglobovne pokrete, i 10-15 za izolaciske.Trenuing mi traje 50-60 min, ako idem brže ne odmorim se dovoljno(ali i namještanje utega neide brže), a ako duže izgubim koncentraciju i forma mi se pokvari. Cilj mi je povečati cjelokupnu snagu ali i povečati mišiče uz to.

                U ovom treningu dali da zamijenim vježbu za biceps recimo da radim 1 vježbu više zgibova uskih da aktiviram biceps i jednu seriju rowsa, a da radim jednu seriju za biceps, nekako mi logičnije da izbacim izolaciske, a da ubacim više-zglobovske vježbe(compount).

                Dali da ubacim drop set serije u sve pokrete, mislim od početka dali je dobro(efikasno) pošto ih radim na kraju(zadnje 3-4 serije)da ne oduzmem od glavnih dizanja, sa sistemom da radim 1. serija 100% težine 2. serija 50% težine i 3. serija 25% težine. Osjeti odličnu pumpu. Dali da to koristim i za galvne pokrete od početka pošto se tada broj serija digne na 36-42, a trening mi produži za samo 10 minuta to mogu preživjeti

                Hvala na pomoči
                "Ono što posiješ, to češ i požnjeti"

                Comment


                • #98
                  Re: TheCroIvPu slike

                  Originally posted by TheCroIvPu View Post
                  Htio sam pitati u vezi prehrane, dali da brojim i bjelančevine iz biljaka,
                  To smo nedavno raspravili:

                  http://www.building-body.com/forum/t...ighlight=vegan
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #99
                    Re: TheCroIvPu slike

                    Originally posted by kelly View Post
                    Hvala, pročitao sam te teme koje se tamo navode, Iako mi još uvjek neke stvari nisu jasne, osnovno sma naučio
                    "Ono što posiješ, to češ i požnjeti"

                    Comment


                    • Re: TheCroIvPu slike



                      Danas radio prsa i probao koliko mogu probao sam i sa 82.5, ali nije išlo, napreduje se i svaki put je bolje
                      "Ono što posiješ, to češ i požnjeti"

                      Comment


                      • Re: TheCroIvPu slike

                        dobro je samo nemoj micati noge...imaj neku konstantu kojom upires nogama o pod
                        Originally posted by Bilderčić
                        Originally posted by Dehydronator
                        sve do grama tjedno je natural
                        gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                        48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                        Comment


                        • Re: TheCroIvPu slike

                          Originally posted by Archiv3r View Post
                          dobro je samo nemoj micati noge...imaj neku konstantu kojom upires nogama o pod
                          Pokušao sam to imati na umu dok sa dizao ali nekako sam zaboravio :-S, pripazit ču na to više drugi put.

                          Imam samo pitanje? dači na klupi kada radim incline press treba biti na 30 ili 45 posto kut, mislim da treba 45 posto ali imam i tu rupu nabenchu pa pitam?
                          "Ono što posiješ, to češ i požnjeti"

                          Comment


                          • Re: TheCroIvPu slike

                            Solidno je ovo, poradi na trapezima, srednjoj glavi ramena i rukama, leđa najjaca skupina
                            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                            Comment


                            • Re: TheCroIvPu slike

                              Originally posted by hardstyle91 View Post
                              Solidno je ovo, poradi na trapezima, srednjoj glavi ramena i rukama, leđa najjaca skupina
                              Hvala, trapez mi je nekako tvrdoglav ali ču pokušati dok budem trenirao u drop setu da radim pa ču vidjeti kako reagira, ruke su mi se od tada popravile, ali uvjek može i bolje, a što se tiče srednjeg ramena što bi trebao da radim za njega za sada radim Dumbbell Side Lateral Raise, dali treba još nešto, koliko sam ja upoznat oni daju punoču ramenima(ako se ne varam) i širinu kompletnoga gornjeg dijela tijela,

                              A što se tiče leđa nekako mi je njih najlakše vježbati

                              Hvala na pomoči
                              "Ono što posiješ, to češ i požnjeti"

                              Comment


                              • Re: TheCroIvPu slike

                                Originally posted by TheCroIvPu View Post
                                Imam samo pitanje? dači na klupi kada radim incline press treba biti na 30 ili 45 posto kut, mislim da treba 45 posto ali imam i tu rupu nabenchu pa pitam?
                                Od 30 - 45 je OK, nemoj se sad zamarati sa par stupnjeva, to je nebitno.
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X