Announcement

Collapse
No announcement yet.

želim izgubiti 15-20 kg u naredna 3 mjeseca!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: želim izgubiti 15-20 kg u naredna 3 mjeseca! S.O.S.

    pa normalno da bi , samo se drzi plana prehrane i treninga ako imas i rezultati nece izostat, otvori forum sa slikama i stavljaj slike svakih mjesec dana kako bi pratili napredak, bit ce ti lakse kad ce ti drugi govoriti kako napredujes i opcenito kad cujes necija misljenja... sto se tice one slike gore, ne izgleda mi tako strasno kao sto sam zamisljao, bez brige riješit ćeš ti to

    Comment


    • #47
      Re: želim izgubiti 15-20 kg u naredna 3 mjeseca! S.O.S.

      ajme super kad nije tako strašno m aaaa meni je to sve strašno jer nikako ne mogu prihvatit da sam sama sebi napucala 20+kg nepotrebno i glupo.
      za sad imam plan disciplinirat se što se prehrane tiče i to je stupilo na snagu već danas,(uspješno odrađeno) kroz narednih tjedan iii 2 tjedna dana uz puno hodanja . da mi to bude kao neki uvod u pravi program prehrane i vježbi. ako je to ok??
      evo danas sam doručkovala krišku integralnog kruha s posnim sirom, popila kavu s natrenom, ručala pureći filet bez ulja i krompir salatu(malenna porcija- jedan filet i 4 ploške krompira) , i za večeru popila light jogurt (2dcl ). nastojala sam sve jesti u malenim količinama,al sam se i dalje zadržala na 3 obroka ,tako da ću sutra i na dalje nastojat imat 4-5 jnanjih obroka u danu.

      Comment


      • #48
        Re: želim izgubiti 15-20 kg u naredna 3 mjeseca! S.O.S.

        nikakve nagle promjene, za pocetak izbacis junk i tako drzis 1-2 tjedna clean prehranu, neovisno o suficitu ili deficitu, samo da je poptuno clean. mozes i pocet lagani kardio.
        nakon ta 2 tjedna pocinjes sa rezanjen kalorija i povecavanjen kardia.
        svaka 2-4 tjedna mozes pojest cheat meal da sokiras organizam malo.

        Comment


        • #49
          Re: želim izgubiti 15-20 kg u naredna 3 mjeseca! S.O.S.

          a kad da počnem s aerobnim?? cilj je doći do recimo izgleda koji ima teta na mom avataru ...

          Comment


          • #50
            Re: želim izgubiti 15-20 kg u naredna 3 mjeseca! S.O.S.

            mozes odmah, setas di stignes i ubacis recimo 2h ciljanog kardia tjedno za pocetak (+ ovo setanje) + clean prehrana. onda kad uvatis disciplinu tj. naviknes se na pravilnu prehranu kreces sa rezanjen kalorija i povecavanjen kardia.

            Comment


            • #51
              Re: želim izgubiti 15-20 kg u naredna 3 mjeseca! S.O.S.

              ok,zapisujem,pamtim

              Comment


              • #52
                Re: želim izgubiti 15-20 kg u naredna 3 mjeseca! S.O.S.

                Originally posted by FEARiTseLF View Post
                nikakve nagle promjene, za pocetak izbacis junk i tako drzis 1-2 tjedna clean prehranu, neovisno o suficitu ili deficitu, samo da je poptuno clean. mozes i pocet lagani kardio.
                nakon ta 2 tjedna pocinjes sa rezanjen kalorija i povecavanjen kardia.
                svaka 2-4 tjedna mozes pojest cheat meal da sokiras organizam malo.
                Prvo treba dizati aktivnosti koliko god je moguće, pa tek onda ići na rezanje kalorija.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #53
                  Re: želim izgubiti 15-20 kg u naredna 3 mjeseca! S.O.S.

                  pa na to san i mislia ->

                  mozes odmah, setas di stignes i ubacis recimo 2h ciljanog kardia tjedno za pocetak (+ ovo setanje) + clean prehrana. onda kad uvatis disciplinu tj. naviknes se na pravilnu prehranu kreces sa rezanjen kalorija i povecavanjen kardia.
                  nego malo glupasto zvuci u gornjen postu.


                  iako, zasto?
                  defka se moze radit i samin deficiton, bez kardia. istina da to ostavlja manje prostora za hranu ali nije nista manje efikasno, deficit je deficit.
                  Last edited by FEARiTseLF; 02-11-11, 01:47.

                  Comment


                  • #54
                    Re: želim izgubiti 15-20 kg u naredna 3 mjeseca! S.O.S.

                    Originally posted by FEARiTseLF View Post


                    defka se moze radit i samin deficiton, bez kardia. istina da to ostavlja manje prostora za hranu ali nije nista manje efikasno, deficit je deficit.
                    Naravno da se može,ali to je početnicima jako teško jel prehrana nije na nivou kojem bi trebala biti.

                    Comment


                    • #55
                      Re: želim izgubiti 15-20 kg u naredna 3 mjeseca! S.O.S.

                      premalo jedeš... ne igraj se hranom jer u žene zna imat gadne posljedice.
                      Jedi umjereno, normalno i više se kreći. Nemoj si branit hranu koju si do sad jela jer šokiraš organizam. Shvatila si da si se nepotrebno prežderavala, ok, sad krećeš ZDRAVOM PREHRANOM, a to ne znači jest 500kalorija na dan!
                      S aerobnim vježbama možeš počet kad želiš, moj savjet ti je svaki dan pola sata ciljanog aerobnog: bicikla, brzo hodanje, rolanje itd. nek ti to uđe u naviku.
                      Navečer izbjegavaj ugljikohidrate, škrobnu hranu, odnosno gledaj jesti jaja, tunu, posni, puretinu, salate.
                      Ako treniram navečer, jedem ugljikohidrate obavezno, npr.rižu ili krumpir.
                      Kako god okreneš, smršaviš čim počneš razmišljat o obrocima i razumno ih raspoređivat tokom dana.
                      To enjoy freedom we have to control ourselves

                      Comment


                      • #56
                        Re: želim izgubiti 15-20 kg u naredna 3 mjeseca! S.O.S.

                        Originally posted by FEARiTseLF View Post
                        defka se moze radit i samin deficiton, bez kardia. istina da to ostavlja manje prostora za hranu ali nije nista manje efikasno, deficit je deficit.
                        Može ali ti ostavlja jako malo prostora, tako da za naturalca je to gotovo nemoguća misija, osim ako ne misliš izgubiti i puno mišića.

                        Smanjiš unos hrane za 700-1000 kalorija i već si na bazalnom, za dva tjedna tijelo ti se navikne na taj deficit i gdje si onda. Ići ćeš ispod bazalnog? Ja ne bih.
                        Last edited by kelly; 02-11-11, 16:05.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #57
                          Re: želim izgubiti 15-20 kg u naredna 3 mjeseca! S.O.S.

                          Comment


                          • #58
                            Re: želim izgubiti 15-20 kg u naredna 3 mjeseca! S.O.S.

                            evo danas sam ubacila pola sata rolanja i do sad sam već pojela 3 obroka,do kraja dana ću još 2 ali bez škroba i u ugljikohidrata.

                            Comment


                            • #59
                              Re: želim izgubiti 15-20 kg u naredna 3 mjeseca! S.O.S.

                              Originally posted by kelly View Post
                              Može ali ti ostavlja jako malo prostora, tako da za naturalca je to gotovo nemoguća misija, osim ako ne misliš izgubiti i puno mišića.

                              Smanjiš unos hrane za 700-1000 kalorija i već si na bazalnom, za dva tjedna tijelo ti se navikne na taj deficit i gdje si onda. Ići ćeš ispod bazalnog? Ja ne bih.
                              ma slazen se, ja joj isto preporucan kardio.

                              Comment


                              • #60
                                Re: želim izgubiti 15-20 kg u naredna 3 mjeseca! S.O.S.

                                jedi povrče jer ono ubrzava metabolizam, i uvedi si neko voće tokom dana recimo jabuka ili kruška, prije treninga banane
                                Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                                Comment

                                Working...
                                X