Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ja želim masu, a uvijek mi je rezultat definicija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Ja želim masu, a uvijek mi je rezultat definicija

    Originally posted by remode View Post
    alkohol smeta prirodnoj izgradnji testosterona(anabolizam) cak i do 48h poslje posljednjeg pica. sad popio ti pivo ili se nalio nije isto ali alkohol i BB neidu skupa...

    sto se tice duhana neke studije pokazuju da je poguban koliko i alkohol,a sad vi kako hocete...logicno zakljucite da ljudi koju prestanu pusit vecinom dobiju nekoliko kila. i to ne jer se prebace na grickalice vec je tako. moj tata cjeli zivot jede jednako i nakon 33god je presto pusit i dobio 10tak kila...

    osobno znam decka koji koristi Snos i raste...a kad je presto narasto je jos vise...a duhan i snos nisu isto...od volje vam
    vrlo lijepo receno,jer je dosta pusaca a malo alkoholicara pa svi brane duhan,ustvari i jedno i drugo usporava

    Comment


    • Re: Ja želim masu, a uvijek mi je rezultat definicija

      ovisi od osobe do osobe.i ja sam prestao pušit i nastavio jednako jesti,a težina mi je ista.što se tiče alkohola neznam za vas ostale,ali teško mu je uvijek odoljeti,naročito u ljetnim danima.kakav bi to izlazak bio da se malo ne rasturiš?bar svaki drugi vikend..

      Comment


      • Re: Ja želim masu, a uvijek mi je rezultat definicija

        Originally posted by Šjor Bepo View Post
        ovisi od osobe do osobe.i ja sam prestao pušit i nastavio jednako jesti,a težina mi je ista.što se tiče alkohola neznam za vas ostale,ali teško mu je uvijek odoljeti,naročito u ljetnim danima.kakav bi to izlazak bio da se malo ne rasturiš?bar svaki drugi vikend..
        meni je gust napit se preko zime

        Comment


        • Re: Ja želim masu, a uvijek mi je rezultat definicija

          Originally posted by Šjor Bepo View Post
          ovisi od osobe do osobe.i ja sam prestao pušit i nastavio jednako jesti,a težina mi je ista.što se tiče alkohola neznam za vas ostale,ali teško mu je uvijek odoljeti,naročito u ljetnim danima.kakav bi to izlazak bio da se malo ne rasturiš?bar svaki drugi vikend..
          nisam se posteno napio vise od 3 godine, a zadnji put sam za novu pio J. Walker...cuga mi nije gust nikako
          Pocivao u miru Bozjem

          22.12.1984 - 20.12.2012

          __________________________________________________ ___________________________

          mentor: Sasa Draskovic

          Comment


          • Re: Ja želim masu, a uvijek mi je rezultat definicija

            blago tebi..znači uspiješ se dobro zabavit vani i bez cuge?

            Comment


            • Re: Ja želim masu, a uvijek mi je rezultat definicija

              Da,ovdi neizlazim puno jer je takva drzava a kad dodem dole ljeti bez beda budem "cist"...jednostavno sam se odviko od cuge i neide mi nikako...eto bas prije tje dana otvorio coronu trazila mi sr,potego gut i prolio u sudoper...veceras cu mozda casicu jack danielsa uz film,mozda
              Pocivao u miru Bozjem

              22.12.1984 - 20.12.2012

              __________________________________________________ ___________________________

              mentor: Sasa Draskovic

              Comment


              • Re: Ja želim masu, a uvijek mi je rezultat definicija

                naravno sve je stvar navike..

                Comment

                Working...
                X