Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ja želim masu, a uvijek mi je rezultat definicija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ja želim masu

    Originally posted by katastrofa View Post
    Jao ja neidem na nikakvuredukciju,ja imam 170 cm i 45kg,i hitno mi treba i mesa i mišića,tako da ja uz sve ovo bar 2 putatj,jedem i pizze i hamburgere da bi održala i ovo malo kila
    Kako ti preživljavaš,pa ti si hodajući kostur.Obavezno 7 čak i više ako možeš obroka u danu,jedi kvalitetno,vježbaj i jediii...
    Majko mila pa to je blizu anoreksije!

    Comment


    • Re: ja želim masu

      Ja sam imao 43 kg na 174 i kad sam dosao u teretanu ljudi su se cudili Samo jaka volja, 6-7 kvalitetnih obroka i kvalitetan san i bice sve super. Sretno ti i nemoj posustati
      I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

      Comment


      • Re: ja želim masu

        Originally posted by Convict1988 View Post
        Hvala na motivaciji ja sam bas kao sto si ti opisao u prvom dijelu texta, ko stapic, nisam mogao da jedem al eo sad nakon 2 mjeseca pocinje se apetit polako otvarat
        ide tio, ima tu i genetike, ali jaka motivacija uz ispravno vjezbanje, prehranu i spavanje radi cuda
        Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

        Comment


        • Re: ja želim masu

          A moj jelovnik,sta bi ttebalo dodat jos da bi se pomakla s ove mrtve tocke,jer nakon mj.dana ipak je trebalo bit pomaka.

          Comment


          • Re: ja želim masu

            ako unatc tolikom unosu nemas jednostavno pomaka na vagi, mozda je za tebe rjesenje gainer, jer ces s njime pomaknuti 100% vagu. Svi ce reci radije whey i glukoza, ali koliko sam shvatio tebi trebaju kile, a s gainerom se one brzo nakupe uz naravno hranu.

            Vrlo vjerojatno trebas tunirati i plan rehrane na vise kaloricnu, pa makar dobila i masti, ali njih mozes poslije i topiti.

            iako gaineri nisu jeftini, mozda da probas s njima. ja sam imao dobre rezultate s N-Large od Prolaba ali ima i drugih proizvodjaca (vidi samo da nadjes onaj koji nema previse secera a ima i neke faktore rasta tipa Prolab, Aminostar, Dymatize i drugi kvalitetniji brendovi). Tebi ocito treba velika kolicina kalorija, a kako ih unatoc prakticki prezderavanju ne dobivas dovoljno da bi pomakla vagu, ubaci gainer, pa vidi bude li pomaka

            to je moj savjet s kojim se drugi ne trebaju sloziti, ali ja bih tako probao (jer sam osobno pocinjao kao proziran s 61 ili 63 kg na 178 cm a onda uspio)
            Last edited by ajacoub; 16-02-12, 12:04.
            Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

            Comment


            • Re: ja želim masu

              podebljati ugljikohidrate pogotovo kvalitetne smanjti unos secera to jest jednostavnih ulgjikohidrata smanjiti unos laktoznih proizvoda jer mogu djelovati ko laksativ na probavu to jest ubrzati je do te mjere da se hrana ne iskoristi na adekvatan nacin
              Last edited by kelly; 16-02-12, 15:25.
              TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
              Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

              Comment


              • Re: ja želim masu

                Evo mene opet, kupila sam mass gainer od xtreme-a, u uputi piše da se uzimaju 3 mjerice dnevno (to je 597 kal),sad se meni to čini malko previše pošto ja nisam neki profesionalac u tome i zato jer sam pročitala negdje da taj gainer sadrži jako puno kreatina,pa sam jučer prije treninga popila 1 mjericu i 1 nakon. Sad mi vi recite dal je dobro tako,il da ne fantaziram i pijem po uputstvo ?

                Comment


                • Re: ja želim masu

                  Originally posted by katastrofa View Post
                  Evo mene opet, kupila sam mass gainer od xtreme-a, u uputi piše da se uzimaju 3 mjerice dnevno (to je 597 kal),sad se meni to čini malko previše pošto ja nisam neki profesionalac u tome i zato jer sam pročitala negdje da taj gainer sadrži jako puno kreatina,pa sam jučer prije treninga popila 1 mjericu i 1 nakon. Sad mi vi recite dal je dobro tako,il da ne fantaziram i pijem po uputstvo ?
                  Rađe samo nakon treninga. Ako ne možeš skupiti kalorije iz hrane (što je uvijek bolja opcija) onda možeš i mjericu uz zobene za doručak.
                  Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                  Comment


                  • Re: ja želim masu

                    A koliko, 3 mjerice ili 2 kako sam počela?

                    Comment


                    • Re: ja želim masu

                      Originally posted by katastrofa View Post
                      A koliko, 3 mjerice ili 2 kako sam počela?
                      1 mjerica uz doručak i 1 mjerica nakon treninga. No, naglašavam, trebala bi dati prednost hrani.
                      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                      Comment


                      • Re: ja želim masu

                        Dajem,stvarno puno jedem,neznam jesi li vidio moje postove iznad(još sam i pojačala prehranu) ali otkad sam prije god i pol smršavila oko 10 kila (od stresa, nisam imala apetita itd.),sav mi se metabolaizam izmjenio i ništa se ne prima,baš nikakva vrsta hrane(ni junk ni zdravo ni nikako)

                        Comment


                        • Re: ja želim masu

                          s dizanjem kila treba imat strpljenja i ne se gristi i razbijat glavu.druga stvar je da se ne ravnaš previše po vagi jer ona ne pokazuje prve pomake.uza svu tu hranu ubaci i gainer i trebalo bi biti rezultata.samo budi strpljiva i pridržavaj se svega a ne nakon par dana:joj ništa mi se ne hvata!jer što se više živciraš,to ćeš manje rezultata vidjet i na koncu to će dovesti do odustajanja od svega.

                          Comment


                          • Re: ja želim masu

                            Imaš pravo,valjda nisam neki fenomen

                            Comment


                            • Re: ja želim masu

                              Originally posted by darios View Post
                              a što sve spada pod osnovne i izolacijske vježbe
                              zali boze te 4 godine, bolje da si radio nesto pametnije.... uzas covjece sta se sve pusta u teretane boze dragi trebalo bi svima dat1 trening da viidis sta znaju i koliko ih to interesira, i cim mi prvi trening sjedne na scotovu klupu il neku sajlicu za tricu mars van jbt pas, citajjjjj jako puno, pricaj s ljudim u teretani ako te neko ima volje savjetovat uz tvoje neznanje.
                              Dont drink, dont smoke just eat and work

                              Comment


                              • Re: ja želim masu

                                Originally posted by dabek777 View Post
                                zali boze te 4 godine, bolje da si radio nesto pametnije.... uzas covjece sta se sve pusta u teretane boze dragi trebalo bi svima dat1 trening da viidis sta znaju i koliko ih to interesira, i cim mi prvi trening sjedne na scotovu klupu il neku sajlicu za tricu mars van jbt pas, citajjjjj jako puno, pricaj s ljudim u teretani ako te neko ima volje savjetovat uz tvoje neznanje.
                                jesi ti čorav il da? neidem u teretanu nemožeš se samo tako ubacit u temu i počet kenjak ako nisi od početka čito daj malo čitaj i pazi šta pišeš!
                                http://img820.imageshack.us/img820/7...uildinglog.jpg

                                Uploaded with ImageShack.us

                                Comment

                                Working...
                                X