Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ja želim masu, a uvijek mi je rezultat definicija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: ja želim masu

    kupi radije kompleks uz minerale i druge vitamine u trgovinama zdravom prehranom. U biti imas ovdje u web trgovini asortiman. Bolje nego ovi iz ljekarne, daleko daleko bolje i cjelovitije
    Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

    Comment


    • #62
      Re: ja želim masu

      Originally posted by ajacoub View Post
      u biti si nam dao kljuc svog problema. da bi dobio misicnu masu, prvi i osnovni uvjet su proteini.

      Za osnovno po meni sto sam i sam iskusio i citao i vidio u drugih osnovni suplementi su uz najvaznije prehranu, dodaci: proteini, aminokiseline, vitamini&minerali (sa sto jacim udjelom B vitamina, ali i drugih vita mineral).

      UH pripravke nemas potrebe osim dexa (onaj DM-ov je odlican) i u kompleksnom obliku putem zitarica, povrca...
      jel za b vitamin treba potvrda od lječnika da ga mogu uzet il samo dođem u ljekarnu i kažem da mi treba b vitamin i još me zanima koji je b vitamin najbolji za bodybuilding za nabacit mase B-1,3,12?
      http://img820.imageshack.us/img820/7...uildinglog.jpg

      Uploaded with ImageShack.us

      Comment


      • #63
        Re: ja želim masu

        i kolko košta taj najbolji za bodybuilding (za masu)
        http://img820.imageshack.us/img820/7...uildinglog.jpg

        Uploaded with ImageShack.us

        Comment


        • #64
          Re: ja želim masu

          Originally posted by darios View Post
          jel za b vitamin treba potvrda od lječnika da ga mogu uzet il samo dođem u ljekarnu i kažem da mi treba b vitamin i još me zanima koji je b vitamin najbolji za bodybuilding za nabacit mase B-1,3,12?
          ne treba ti lijecnicka potvrrda
          slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

          Comment


          • #65
            Re: ja želim masu

            Originally posted by darios View Post
            i kolko košta taj najbolji za bodybuilding (za masu)
            imas na web shopu za kupiti pa pogledaj......
            slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

            Comment


            • #66
              Re: ja želim masu

              da u webshop ima, a ako neces prek webshpopa kupi u nekoj trgovini (ovisi gdje zivis) gdje ima suplemenata. Webshop odlicno obrazlaze svaki proizvod kojeg ima po tim trgovinama. Vidis firmu, vidis zatupnika i maloprodaju i kupis.

              Ja osobno uzimam Vitabolic od Biotecha, nije los, 45 kn za mjesec dana a ima fini sastav. Nekad sma koristio od Strenght Systems USA kojeg je zastupao Systems Import, ali oni vise ili ne postoje ili kaj vec, uglavnom ako i budem presao na nekog drugog proizvodjaca ubost cu ga iz asortimana koji je naveden na webshop-u

              Twinlab ima fini asortiman, ali su mi preskupi i nisam zadovoljan sastavima nekih formula proizvoda, a ako treniras BB treba ti jaca doza B kompleksa ali i dobar omjer drugih vitamina i minerala uz prirodno uzimanje putem voca i povrca
              Last edited by ajacoub; 04-02-12, 09:06. Reason: nadopuna
              Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

              Comment


              • #67
                Re: ja želim masu

                Originally posted by ajacoub View Post
                da u webshop ima, a ako neces prek webshpopa kupi u nekoj trgovini (ovisi gdje zivis) gdje ima suplemenata. Webshop odlicno obrazlaze svaki proizvod kojeg ima po tim trgovinama. Vidis firmu, vidis zatupnika i maloprodaju i kupis.

                Ja osobno uzimam Vitabolic od Biotecha, nije los, 45 kn za mjesec dana a ima fini sastav. Nekad sma koristio od Strenght Systems USA kojeg je zastupao Systems Import, ali oni vise ili ne postoje ili kaj vec, uglavnom ako i budem presao na nekog drugog proizvodjaca ubost cu ga iz asortimana koji je naveden na webshop-u

                Twinlab ima fini asortiman, ali su mi preskupi i nisam zadovoljan sastavima nekih formula proizvoda, a ako treniras BB treba ti jaca doza B kompleksa ali i dobar omjer drugih vitamina i minerala uz prirodno uzimanje putem voca i povrca
                jel valja taj vitabolic od biotecha ako je tako jeftin i jel bi sa njim mogo nešto mase izvuč
                http://img820.imageshack.us/img820/7...uildinglog.jpg

                Uploaded with ImageShack.us

                Comment


                • #68
                  Re: ja želim masu

                  masu neces dobiti time, vec proteinima, a ovo ce ti pomoci u sintezi i stosta toga da ti se efektivno razvija, ali i za zdravlje. Imas i druge i skuplje, ali ja sam nekako na Baiotech-ovim vitamin&mineral suplementima vec duze vrijeme i ok mi je
                  Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                  Comment


                  • #69
                    Re: ja želim masu

                    aha ok hvala
                    http://img820.imageshack.us/img820/7...uildinglog.jpg

                    Uploaded with ImageShack.us

                    Comment


                    • #70
                      Re: ja želim masu

                      imas jos jedna izvrsan izvor B kompleksa uz gotovo sve B vitamine kompleksa imas sve aminokiseline i esencijalne osim arginina. Mozes uz vitabolic ubost i pivski, nece skoditi jer sam ja svojedobno koristio 100 gramske B vitamine i nije mi skodilo, a ovo je manje u kombinaciji, ali vidjet ces za par mjeseci sto kvasac radi (uz ovaj vitabolic). Kvasac imas u kapsulama (sto ti preporucujem jer u prahu mozes odbiti zbog okusa) u Encianu (a mislim da ti DM prodaje) za nekih 40-ak kn sto ti je za 30 dana. Dakle ako bi ubo oba suplementa to ti je ukupno manje od 100 kuna mjesecno, a benefiti jako dobri.
                      Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                      Comment


                      • #71
                        Re: ja želim masu

                        znaci taj kvasac u kapsulama i onaj vitabolic i mislis da cu nabacit masu sa ta 2 proizvoda ako hocu onda sam se riješio problema
                        http://img820.imageshack.us/img820/7...uildinglog.jpg

                        Uploaded with ImageShack.us

                        Comment


                        • #72
                          Re: ja želim masu

                          usput kvasac je 25 kn gke neces nabaciti masu s tim pripravcima, ali ce ti pomoci u sintezi proteina i drugih nutrijenata u razvoju mase. Pivski ima odlican profil esencijalnih aminokiselina, pa je po meni odlicna zamnjena ako nemas para za kupnju aminokiselina. Tu si i drugi bitrni nutrijenti. Uglavnom citaj malo o tome. Ali da pomoci ce ti definitivno za ono sto zelis. Samo zapamti osnova su ti proteini da bi izgradio misice.
                          Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                          Comment


                          • #73
                            Re: ja želim masu

                            Originally posted by ajacoub View Post
                            usput kvasac je 25 kn gke neces nabaciti masu s tim pripravcima, ali ce ti pomoci u sintezi proteina i drugih nutrijenata u razvoju mase. Pivski ima odlican profil esencijalnih aminokiselina, pa je po meni odlicna zamnjena ako nemas para za kupnju aminokiselina. Tu si i drugi bitrni nutrijenti. Uglavnom citaj malo o tome. Ali da pomoci ce ti definitivno za ono sto zelis. Samo zapamti osnova su ti proteini da bi izgradio misice.
                            u redu hvala ja bi vec odavno nabavio proteine al stari nesto kenja nije to dobro uništava jetru ...... itd, a ja znam da nije tako
                            http://img820.imageshack.us/img820/7...uildinglog.jpg

                            Uploaded with ImageShack.us

                            Comment


                            • #74
                              Re: ja želim masu

                              Originally posted by darios View Post
                              u redu hvala ja bi vec odavno nabavio proteine al stari nesto kenja nije to dobro uništava jetru ...... itd, a ja znam da nije tako
                              pa od kakve onda hrane zivite, vode ? jako su rijetke namirnice bez proteina u sebi .. okani se bilo kakvih dodataka prehrani dok ne savladas kako se pravilno hraniti jer ces samo potrositi novce bezveze ...

                              Comment


                              • #75
                                Re: ja želim masu

                                Originally posted by darios View Post
                                u redu hvala ja bi vec odavno nabavio proteine al stari nesto kenja nije to dobro uništava jetru ...... itd, a ja znam da nije tako
                                ajd nemoj tako o ocu. Nije upucen u to, a ti mu fino dadni članke na temu proteina i objasni ako mozes. Ako ne, stedi pa si kupi neovisno o njemu jer radis dobru stvar za sebe. Ima negdje na forumu vezano za to, pretrazi, gdje i drugi imaju problema s roditeljima pa kako im pristupiti da ih se proba uvjeriti u to da su proteini i korisni i zdravi
                                Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                                Comment

                                Working...
                                X