Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ja želim masu, a uvijek mi je rezultat definicija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: ja želim masu

    Originally posted by Newbie View Post
    pa od kakve onda hrane zivite, vode ? jako su rijetke namirnice bez proteina u sebi .. okani se bilo kakvih dodataka prehrani dok ne savladas kako se pravilno hraniti jer ces samo potrositi novce bezveze ...
    moram i ja ovo potvrditi. Bilo bi stvarno dobro da sve to prvo dobro apsolviras pa tek onda krenes na dodatke. Do tad kako budes proucavao osnove prehrane koristi prirodne izvore iz hrane. Piceka i ribu sigurno jedete, kao i druga mesa i povrce. Dakle literaturu u ruke, surfaj ovaj portal sve imas kao i one linkove na knjige.
    Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

    Comment


    • #77
      Re: ja želim masu

      evo pa citaj (imas jos sa strane linkova na slicne sadrzaje)

      http://www.building-body.com/nutri_savjeti.html
      Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

      Comment


      • #78
        Re: ja želim masu

        Originally posted by darios View Post
        u redu hvala ja bi vec odavno nabavio proteine al stari nesto kenja nije to dobro uništava jetru ...... itd, a ja znam da nije tako
        Heh mene tata od samog pocetka podrzava sa bodybuildingom i suplementima
        Ma ima dosta clanaka o proteinima ovoj stranici pa mu pokazi da su korisni a ne stetni. Nema misica bez proteina.
        Originally posted by Rocky""
        Da to sam dosta cuo da se ubacuje meso
        Znaci valja jesti cajna,prsut,sunka i ostala mesa
        Jedem ih al ne bas cesto
        Hvala ona odgovoru

        Comment


        • #79
          Re: ja želim masu

          ma vec sam ja njemu objasnjavo da toga svega ima u hrani al kad cu to uzimat da cu izvuc vise proteina nego sto se moze izvuc u jednom normalnom obroku al nemogu ja njemu objasnit nista mora bit kako on kaze il nikako meni nije problem lova ja bi vec svojom lovom kupio sve to al veli mi to ti je štetno samo ti vježbaj i jedi nemoj ništa koristit??? kako ču onda napredovat onda bi moro svaki dan 20 jaja pojest a i sami znate da jaja su dobra ne samo jaja neg i riba i to al nemože čovjek svaki dan isto jest zgadi mu se nakon nekog vremena ostaje mi još jedno da proučim prehranu kako ste rekli u kojoj ima najiše proteina
          http://img820.imageshack.us/img820/7...uildinglog.jpg

          Uploaded with ImageShack.us

          Comment


          • #80
            Re: ja želim masu

            a kud se zuris, ocito si jako mlad. Polako uci o prehrani, vjezbaj, jedi normalnu hranu i postavi se na nacin da radije biras zdravije ako majka nesto kuha ili pocni sam kuhati. POstavi se pozitivno, nemoj se prepirati jer stvaras jos veci otpor. Kazem ima vremena, nemoj samo zuriti s time. Netko je na forumu postavio neke članke za neke decke da pokazu roditeljima. Potrazi relevantne izvore tako da mozes argumentirati, poput Pliva zdravlje, OktalPharma (oni imaju članke o benefitima proteina)
            Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

            Comment


            • #81
              Re: ja želim masu

              Originally posted by darios View Post
              ma vec sam ja njemu objasnjavo da toga svega ima u hrani al kad cu to uzimat da cu izvuc vise proteina nego sto se moze izvuc u jednom normalnom obroku al nemogu ja njemu objasnit nista mora bit kako on kaze il nikako meni nije problem lova ja bi vec svojom lovom kupio sve to al veli mi to ti je štetno samo ti vježbaj i jedi nemoj ništa koristit??? kako ču onda napredovat onda bi moro svaki dan 20 jaja pojest a i sami znate da jaja su dobra ne samo jaja neg i riba i to al nemože čovjek svaki dan isto jest zgadi mu se nakon nekog vremena ostaje mi još jedno da proučim prehranu kako ste rekli u kojoj ima najiše proteina
              proučavaj tablice sastojaka u namirnicama, tako mozes birati
              Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

              Comment


              • #82
                Re: ja želim masu

                a jedno to još i mogu gledat koja je hrana najbolja dok ne nabavim proteine
                http://img820.imageshack.us/img820/7...uildinglog.jpg

                Uploaded with ImageShack.us

                Comment


                • #83
                  Re: ja želim masu

                  upravo tako, mozes jako puno napraviti samo hranom, a dobro bi bilo da uzmes one vitamine pa da samo pivski kvasac u kapsulama, njega imas i u DM-u i u ljekarnama tako da ti ne bi trebali raditi probleme, odnosno ako ti roditelji misle da bi i nesto tipa Vitabolic bilo lose.

                  Bilo bi zgodno da napravis jednu mudru taktiku. Majka ili otac ako budete isli ili odete u ljekarnu, pa fino tada iskoritis i pitas farmaceutkinju o proteinima, vjeruj mi odmah ce dati pozitivno misljenje, a tad ti roditelji mogu cuti od strucne osobe sto su proteini, tako da razmisli o tome
                  Last edited by ajacoub; 05-02-12, 19:24. Reason: nadopuna
                  Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                  Comment


                  • #84
                    Re: ja želim masu

                    Originally posted by ajacoub View Post
                    upravo tako, mozes jako puno napraviti samo hranom, a dobro bi bilo da uzmes one vitamine pa da samo pivski kvasac u kapsulama, njega imas i u DM-u i u ljekarnama tako da ti ne bi trebali raditi probleme, odnosno ako ti roditelji misle da bi i nesto tipa Vitabolic bilo lose.

                    Bilo bi zgodno da napravis jednu mudru taktiku. Majka ili otac ako budete isli ili odete u ljekarnu, pa fino tada iskoritis i pitas farmaceutkinju o proteinima, vjeruj mi odmah ce dati pozitivno misljenje, a tad ti roditelji mogu cuti od strucne osobe sto su proteini, tako da razmisli o tome
                    haha hvala na savjetu i to cu morat probat moram ih nekako nagovorit na te proteine ja mislim da su zabrijali da je to nesto ko steroidi pa da ce imat neke nuspojave zato sto se moze kupit u prahu i tabletama a oni bas ne vjeruju tim tableticama i prahu njima ti je sve to čudno ako nije u hrani,mljeku i šta ja znam ma uglavnom kad na ljeto napravim sobu na katu ja kupim proteine stavim negdje gore di ga nemogu nač i pucam se sa njima a da ni neznaju samo mi može koristit a i da mi ga nađu samo bi kenjali i niš više
                    http://img820.imageshack.us/img820/7...uildinglog.jpg

                    Uploaded with ImageShack.us

                    Comment


                    • #85
                      Re: ja želim masu

                      Originally posted by darios View Post
                      haha hvala na savjetu i to cu morat probat moram ih nekako nagovorit na te proteine ja mislim da su zabrijali da je to nesto ko steroidi pa da ce imat neke nuspojave zato sto se moze kupit u prahu i tabletama a oni bas ne vjeruju tim tableticama i prahu njima ti je sve to čudno ako nije u hrani,mljeku i šta ja znam ma uglavnom kad na ljeto napravim sobu na katu ja kupim proteine stavim negdje gore di ga nemogu nač i pucam se sa njima a da ni neznaju samo mi može koristit a i da mi ga nađu samo bi kenjali i niš više
                      Od cega prave puding ? Šlag ? Ako prave domaci kruh koriste pecivo ? Nije to sto je u prahu, nego sto su se naslusali glupih idiota koji lupaju ko maksim po diviziji.

                      Comment


                      • #86
                        Re: ja želim masu

                        Originally posted by bullx View Post
                        Od cega prave puding ? Šlag ? Ako prave domaci kruh koriste pecivo ? Nije to sto je u prahu, nego sto su se naslusali glupih idiota koji lupaju ko maksim po diviziji.
                        ma naslušali su se da nije dobro za jetru ovo ono itd pa se zato boje da nebi oštetio jetru s tim pripravcima i šta je znam šta sve ne
                        http://img820.imageshack.us/img820/7...uildinglog.jpg

                        Uploaded with ImageShack.us

                        Comment


                        • #87
                          Re: ja želim masu

                          stavi neke slike
                          "What the mind believes the body achieves."

                          Comment


                          • #88
                            Re: ja želim masu

                            Originally posted by bot1950 View Post
                            stavi neke slike
                            stavit ču prvo moram skužit kak
                            http://img820.imageshack.us/img820/7...uildinglog.jpg

                            Uploaded with ImageShack.us

                            Comment


                            • #89
                              Re: ja želim masu

                              imaš u ovon prozoru di pišeš treću ikonu s desna, to ti je za slike
                              "What the mind believes the body achieves."

                              Comment


                              • #90
                                Re: ja želim masu

                                sad sam skužio al imam problem kaže da su svike pre vekike da je limit 1024-1024 a da su moje veče kak smanjit slike ak se može
                                http://img820.imageshack.us/img820/7...uildinglog.jpg

                                Uploaded with ImageShack.us

                                Comment

                                Working...
                                X