Announcement

Collapse
No announcement yet.

da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

    Originally posted by T.A.T.A. View Post
    Negdje sam čitao da natren treba izbjegavati u širokom luku,zbog sastava koji sadrži,nemogu točno sad preciziratii o čemu se radi jer kavu ne pijem ali sječam se da sam naletio na takav članak.
    Istina, to sam i ja čitala..u biti natren sadrži aspartam, vjerojatno ste čuli za to..to je čisti otrov..jedino je stevija prirodna, iako meni ima malo čudan okus, a 300 puta je slađa od šećera..moj savjet vam je da ako već ne možete koristiti steviju ili med, nemojte ništa, a pogotovo ne natren..
    Simplify.

    There are no shortcuts to any place worth going.

    ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
    HARDER.


    Comment


    • #17
      Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

      Originally posted by gavranka View Post
      Baš me zanima kako će me moji prijatelji gledati kad u kakao ne budem stavljala šećer..kad sam prešla sa dva šećera na jedan bili su u čudu, a što će sad tek biti ...kako se vi ostali nosite sa okolinom? ja sam još na faksu, pa je tu malo drukčije, ali vjerojatno i vama se čude na poslu..?
      Moji se već naviknuli na moje promjene,a ovi na poslu dok vide da pijem Whey kažu opet pije jupola,looool.
      Originally posted by Mir7a
      koji je sad ovaj i tko mu je ugradio te ploče u trbuh

      Comment


      • #18
        Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

        Originally posted by gavranka View Post
        Baš me zanima kako će me moji prijatelji gledati kad u kakao ne budem stavljala šećer..kad sam prešla sa dva šećera na jedan bili su u čudu, a što će sad tek biti ...kako se vi ostali nosite sa okolinom? ja sam još na faksu, pa je tu malo drukčije, ali vjerojatno i vama se čude na poslu..?
        Pa gle... ja se ne nosim s okolinom, oni se nose samnom.. tj pokusavaju

        Comment


        • #19
          Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

          Originally posted by gavranka View Post
          Istina, to sam i ja čitala..u biti natren sadrži aspartam, vjerojatno ste čuli za to..to je čisti otrov..jedino je stevija prirodna, iako meni ima malo čudan okus, a 300 puta je slađa od šećera..moj savjet vam je da ako već ne možete koristiti steviju ili med, nemojte ništa, a pogotovo ne natren..
          Joj draga moja jako puno proizvoda sadrži aspartam, i ti ih svejedno konzumiraš redovno. I whey sadrži aspartam pa ga svi pijemo itd...
          Nemojte praviti od muhe slona.

          "Aspartam, Aspertame ili Nutra Sweet se nalazi u preko 6000 proizvoda, u: kolama, gaziranim pićima, žvakaćim gumama, sladoledima, voćnim sokovima, dijetnim proizvodima, želatinama, slatkišima, pudinzima i kolačima, bombonima, čokoladama, jogurtima, sokovima od povrća i instant juhama, prehrambenim proizvodima specijaliziranima za dijabetičare, proizvodima „bez šećera“, kalodontima i vodicama za ispiranje usta, vitaminskim dražejama, pastilama protiv kašlja i različitim sirupima itd."
          Last edited by kelly; 31-07-12, 00:29.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #20
            Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

            Originally posted by kelly View Post
            Joj draga moja jako puno proizvoda sadrži aspartam, i ti ih svejedno konzumiraš redovno. I whey sadrži aspartam pa ga svi pijemo itd...
            Nemojte praviti od muhe slona.

            "Aspartam, Aspertame ili Nutra Sweet se nalazi u preko 6000 proizvoda, u: kolama, gaziranim pićima, žvakaćim gumama, sladoledima, voćnim sokovima, dijetnim proizvodima, želatinama, slatkišima, pudinzima i kolačima, bombonima, čokoladama, jogurtima, sokovima od povrća i instant juhama, prehrambenim proizvodima specijaliziranima za dijabetičare, proizvodima „bez šećera“, kalodontima i vodicama za ispiranje usta, vitaminskim dražejama, pastilama protiv kašlja i različitim sirupima itd."
            od ovoliko nabrojanog ja sam to sveo na minimum: kalodont i ponekad cokolada
            i ovaj kaladont je pun stetnih fluorida ali eto kad moras prati zube nema druge
            isto tako pojačivači ukusa ne prolaze kod mene (koji sadrze mononatrijev glutaminat)

            Comment


            • #21
              Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

              ja vec godinama pijem sve sto sadrzi aspartam i nije mi nista, svi nalazi uredni, doduse, ja samo trazit ono sto sadrzi aspartam, da ima cisti asdpartam u prahu kupio bi ga i popio, nego...to su sve gluposti u proizvodima gdje se nalazi apsartam, on je u izuzetno malim kolicinama i nemoze nastetit tijelu, a sto se tice gaziranih pica, cola zero, pa prije ces umrijet od dijabetesa s obicnom kolom, nego od malo aspartama u Zero

              Comment


              • #22
                Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                90% ljudi nije nikad ni culo za aspartam, strah u kosti nizašto...

                Comment


                • #23
                  Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                  Originally posted by adnanm View Post
                  od ovoliko nabrojanog ja sam to sveo na minimum: kalodont i ponekad cokolada
                  i ovaj kaladont je pun stetnih fluorida ali eto kad moras prati zube nema druge
                  isto tako pojačivači ukusa ne prolaze kod mene (koji sadrze mononatrijev glutaminat)

                  također...ni ja donedavno nisam znala gdje ga ima, a kad sam saznala od tada ne koristim 99 % proizvoda sa kelly-ijevog popisa...no, dobro, svak ima pravo na svoje mišljenje, mislim da je glupo raspravljati o tome jel štetan ili nije kad još uvijek nije provedeno adekvatno istraživanje..a zašto je to tako, e to bi se ja dobro zapitala...toliko o tome
                  Simplify.

                  There are no shortcuts to any place worth going.

                  ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                  HARDER.


                  Comment


                  • #24
                    Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                    Originally posted by gavranka View Post
                    također...ni ja donedavno nisam znala gdje ga ima, a kad sam saznala od tada ne koristim 99 % proizvoda sa kelly-ijevog popisa...no, dobro, svak ima pravo na svoje mišljenje, mislim da je glupo raspravljati o tome jel štetan ili nije kad još uvijek nije provedeno adekvatno istraživanje..a zašto je to tako, e to bi se ja dobro zapitala...toliko o tome
                    Ma jeste on štetan, ali su to tako mizerne količine da nemaš brige. Pa puno više se otruješ od ispušnih plinova automobila koje svaki dan udišemo nego od dvije tablete natrena.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #25
                      Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                      Interesantno je kad pogledas kako si živio prije nego si upao u kotao ovog sporta i njegovog režima. Do nazad godinu dana sam pio coca-colu onako iz boce od litre, mazao paštete, jeo kobasice, kuhao hrenovke, jeo junk vise nego normalnu hranu, kavu pio s 2 šećera, gutao slatko kao da vodu pijem... Naprosto katastrofalno...
                      I onda pitaj Boga kako upadneš u ovo sve, čitaš svaki dan o svemu, ne valja ovo ne valja ono... izbacis sva sranja i hraniš se vrhunski zdravo, skoro pa 99% zdravo jedeš, ne dozvoljavaš prostora ni najmanjoj greškici da se potkrade, i onda nakon takve promjene da se zamaram o količini aspartama iz 4 natrena koja ubacim u 2 kave dnevno?
                      Mislim da ne treba pretjerivati, kako rece čika kelly, pa više šteti sam zrak vanka od auta i motora, dim cigareta u kafićima (pušim) ,itd..itd...
                      Postoje neke granice koje ne treba prelaziti, nema sanse da još i steviju nosim sa sobom okolo u slucaju da sjednem na kavu...

                      Comment


                      • #26
                        Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                        nije to 99% zdravo,
                        to je jednolična prehrana, a to je nezdravo
                        najveći minus BB prehrane

                        Comment


                        • #27
                          Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                          Originally posted by FcB View Post
                          nije to 99% zdravo,
                          to je jednolična prehrana, a to je nezdravo
                          najveći minus BB prehrane
                          O čemu ti pričaš, ako je ovo jednolična prehrana onda sam ja Bruce Lee:

                          http://www.building-body.com/forum/t...kelly-prehrana

                          čim ne jedeš sranja za tebe je to jednolično?
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #28
                            Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                            Originally posted by FcB View Post
                            nije to 99% zdravo,
                            to je jednolična prehrana, a to je nezdravo
                            najveći minus BB prehrane
                            ovisi dragi, kolko si kreativan... u spremanju

                            Comment


                            • #29
                              Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                              Originally posted by FcB View Post
                              nije to 99% zdravo,
                              to je jednolična prehrana, a to je nezdravo
                              najveći minus BB prehrane
                              hahahahahahahahahahaa....
                              jednolicna prehrana je da svaki dan jedeš isto.. bas bas isto...
                              a ja kolega, tj nisi mi po nicemu kolega, jedem punoooo puno toga raznovrsnog, a zamisli ZDRAVOG!
                              Da najveci minus... uhhh...... nema te, nema te i nema, ali kad se logiras onda tako lupneš ili bacis suvisan komentar da je to jedino nezdravo sto dozivim u danu...

                              Comment


                              • #30
                                Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                                Originally posted by WTF View Post
                                Postoje neke granice koje ne treba prelaziti, nema sanse da još i steviju nosim sa sobom okolo u slucaju da sjednem na kavu...
                                a jesi me nasmija s ovim...samo da znaš stevija je vrlo praktična, ima kupiti onu u tabletama, baš zgodno za poniti
                                Simplify.

                                There are no shortcuts to any place worth going.

                                ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                                HARDER.


                                Comment

                                Working...
                                X