Announcement

Collapse
No announcement yet.

da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

    Originally posted by kelly View Post
    Kila riže u Konzumu 5,49 kuna.
    ohohooo....

    Za sve koji kukaju da nemaju novaca za otici na... recimo masu:

    200 g riže = 1 kn i 8 lipa
    250g piletine = 10 kn
    2x pomidor = 2 kn
    0.5 dl maslinovog ulja = 2.5 kn


    = 15 kuna i 58 lipa vrhunski obrok .....

    2x velika kava s mlijekom = aprox. 18 kn


    pa eto... tko voli neka izvoli....

    Comment


    • #62
      Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

      Da ali nemože se tako to baš zbrajati,složio bi se s tobom sa prvim dio teksta s drugim ne (govorim o onom tvom podužem)
      Neću sada uzimati ovaj tvoj primjer ali nije to baš tako,nemožeš doći u trgovinu i uzeti 200g,moraš iskeširati puno veću sumu novca jer nedaju takva mala pakovanja,pa uzmeš kilu ovoga kilu onoga i ceh bude poveći,da to ti je za duže vrijeme ali jbg nemogu baš svi u tom trenutku iskeširati xy novca.To je bar moje mišljenje!

      Comment


      • #63
        Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

        Originally posted by T.A.T.A. View Post
        Da ali nemože se tako to baš zbrajati,složio bi se s tobom sa prvim dio teksta s drugim ne (govorim o onom tvom podužem)
        Neću sada uzimati ovaj tvoj primjer ali nije to baš tako,nemožeš doći u trgovinu i uzeti 200g,moraš iskeširati puno veću sumu novca jer nedaju takva mala pakovanja,pa uzmeš kilu ovoga kilu onoga i ceh bude poveći,da to ti je za duže vrijeme ali jbg nemogu baš svi u tom trenutku iskeširati xy novca.To je bar moje mišljenje!
        slazem se s tobom i to je potpuno razumljivo... MEĐUTIM... ako si primjetio ja sam masu planirao mjesec dana unaprijed, sto znaci da sam kao onaj miš iz videa ( vidi pod funny videos) skupljao i stedio odricanjima, i sad kad je doslo vrijeme sam imao lovu za sve to kupiti... kuzis?
        ne moora nitko ici na masu odmah danas, mozes 01.09 ali do tada šteeeeednjica

        Comment


        • #64
          Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

          E tako već da.

          Comment


          • #65
            Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

            Originally posted by Trace_4 View Post
            ako ti svaki dan zadovoljiš makro i mikro nutrijente, bilo to iz istih ili "raznovrsnih" namirnica... identično je.. tijelo ne raspoznaje ako si ti uneo vitamin c iz jagoda ili limuna, raspoznaje samo količinu unesenih nutrijenata.. to što neko nema volje malo upotrijebit maštu pa si od tih jednoličnih namirnica napravit "raznolike", njegova stvar.. i ne govorim ovdje o nekim dodatnim troškovima.. i bb prehrana nije skupa, već se pričalo o tome.. to što neki ljudi nisu spremni odreći se nekih stvari radi nekih zacrtanih ciljeva to mene bk, njihova stvar..

            velika većina (čitaj: nitko) ne zadovoljava te makro i mikro nutrijente
            zato i polovica foruma pije vitamine, multivitamine i ostale,
            a ova druga polovica ne pije te tablete i praškove, ne zato jer ima uravnoteženu prehranu, nego zato jer ni ne znaju da imaju neuravnoteženu prehranu

            i btw. samo budala može tvrditi da BB prehrana nije skupa
            eto moji doma naprave 3kg graha, uzmu kilu kurha i namaza i imaju za cijeli tjedan
            jedu tri puta dnevno i to je to

            Comment


            • #66
              Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

              http://www.building-body.com/forum/t...ight=jeftinija
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #67
                Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                Originally posted by WTF View Post
                Potpisujem cijeli tekst, za boldano dajem +10

                Ajmo ovako, svima vam je sve skupo, skupe su zobene, skupa je teletina, skup je whey, kazein, bcaa... bla bla bla
                A nije skupo kad sjednes u kafic i u 20 min spič kaš 50-60 kuna? Nije skupo što pušiš? (tko puši na njega se odnosi) , nije skupo bezrazložno raditi đireve autom? Kupovanje markirane odjece? Kladionica? ....
                Onaj tko želi od svoga tijela napraviti posao, taj ce od iznosa kojim je zivio prije teretane zivjeti jednako i u režimu treninga i prehrane, jer ce se isti taj odreci puno drugih stvari da bi dosao do zadanog cilja. Činjenica je da su ljudi lijeni, da si ne posvecuju pažnju...
                Ja da ne treniram morao bi jesti zar ne? recimo minimalno 50 kuna dnevno? A sad na masi ( ukoliko budem kupovao sve najjeftinije moguce) trositi cu recimo 70 kuna? Nema problema! Ne idem u kafić i eto viška love potrebnog za jelo...
                To što svi kukaju nemam para to je samo jadna izlika... ništa više. Pa što sam ja bogataš? Zar izgledam tako? To što se ja odricem tonu stvari koje moji vršnjaci rade nitko ne spominje? Najlakse reci: ti imas para... Imam jer ne glumim đeka vanka vec kuca-posao-trening... I imam dovoljno, tj osigiram si dovoljno...
                Dalje, prehrana mi je raznovrsna da uzivam u mogucnošću izbora svaki dan, a k tome zdravo.
                Pitanje je samo tko je koliko spreman posvetiti to vremena sebi, jer tko hoce taj i moze...
                Ja ne priznajem ljude koji nece na masu jer nemaju para, to je čisto mazanje očiju! Zobene u lidla su 5 kuna pola kile...
                Dorucak: 100g zobenih + mjerica wheya + 2-3 kuhana jaja = 10-12 kn - a svi marendamo zar ne? Nemoj jesti burek nego ovo...
                Rucak: 200g rize cca 5 kuna , 200-300g npr piletine je 12 kuna, malo salate na masl.ulju = cca 20 kuna ( prosjecan rucak kosta 40-50 kuna) ... pa tko tu koga je.be? To što se covjek ne zeli snaci to je samo lazna isprika njegove demotivacije da napravi nesto od sebe....

                Toliko o tome... jasno se da iscitati iz postova vecine ljudi tko zeli i tko radi na tome, a tko glumata mangu po forumu a kuci sjedi za kompićem bez da je utega vidio....
                ne sjedam po kafićima, nikada i nisam, ne pušim, nikada i nisam, ne kupujem brendiranu odjeću, a rijetko kupujem ustvari ikakvu odjecu (tek kad me cura natjera), ne radim đireve autom, ne kladim se itd., fala bogu, mi doma imamo dobru financijsku situaciju i imamo dovoljno novaca, ali se ja ne zatvaram u svoj svijet i zavaravam se kakvo je stanje
                teretana je prakticki cjelodnevni "posao" i rijetko tko si moze to priustiti
                vecini sa foruma je to prije hobi nego "posao", eventualno je nekima (onima koji su malo bolje posložili stvari) "posao u fušu"

                i lijepo to izgleda kad stavis dorucak 10kn, rucak 50kn, izgleda super, samo je problem sto mi BB imamo 3 rucka i par takvih dorucaka..

                Comment


                • #68
                  Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                  da, da
                  procitao sam ja to sve
                  ali vecina mijenja ne-BB prehranu sa pizzama, burecima, ramstecima itd., a ne-BB prehrana podrazumijeva i zdravu prehranu, bez mesa i sa 3 obroka na dan

                  Comment


                  • #69
                    Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                    Originally posted by FcB View Post
                    ne sjedam po kafićima, nikada i nisam, ne pušim, nikada i nisam, ne kupujem brendiranu odjeću, a rijetko kupujem ustvari ikakvu odjecu (tek kad me cura natjera), ne radim đireve autom, ne kladim se itd., fala bogu, mi doma imamo dobru financijsku situaciju i imamo dovoljno novaca, ali se ja ne zatvaram u svoj svijet i zavaravam se kakvo je stanje
                    teretana je prakticki cjelodnevni "posao" i rijetko tko si moze to priustiti
                    vecini sa foruma je to prije hobi nego "posao", eventualno je nekima (onima koji su malo bolje posložili stvari) "posao u fušu"

                    i lijepo to izgleda kad stavis dorucak 10kn, rucak 50kn, izgleda super, samo je problem sto mi BB imamo 3 rucka i par takvih dorucaka..
                    Zanimljivo je kako ne radis nista od navedenog a k tome se ne zatvaras u svoj svijet. gle ja sam naveo par primjera, mogao sam sigurno navesti i neke stvari koje ti radis. Moj post je bio samo primjer za ljude koji nemaju idiličnu financijsku situaciju kao ti doma, dao sam im primjer sa se MORAJU odreci nekih stvari da bi dobili visak love potreban za trening+prehrana...
                    BB prehrana je malo skuplja od prehrane koju konzumiraju ljudi koji ne treniraju, upravo zato se moramo odreci nekih stvari da bi dobili taj visak potreban za hranu...

                    Comment


                    • #70
                      Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                      ajmo se naci na sredini: ja se slazem da u danasnje vrijeme mnogi kukaju da nemaju novaca, a troše na gluparije (cigareta, pića, đirevi, brendovi itd.),
                      a ti se slažeš da je situacije daleko od idealne i da si mnogi ne mogu priuštiti ovaj "posao" jer nemaju dovoljno novaca ni vremena da budu 100% u BB-u

                      Comment


                      • #71
                        Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                        Originally posted by FcB View Post
                        ajmo se naci na sredini: ja se slazem da u danasnje vrijeme mnogi kukaju da nemaju novaca, a troše na gluparije (cigareta, pića, đirevi, brendovi itd.),
                        a ti se slažeš da je situacije daleko od idealne i da si mnogi ne mogu priuštiti ovaj "posao" jer nemaju dovoljno novaca ni vremena da budu 100% u BB-u
                        Slazem se djelomicno, evo ti Marka za primjer, nezaposlen je bio a dogurao je do bine, cinjenica je da onaj tko hoce da moze i da ce se snaci, ali da je idealno nije.
                        Previse ljudi trazi izgovore..., ja sam uvjeren 100% da onaj tko bas bas bas bas bas bas zeli, da ce taj to i napraviti unatoc tome jel zaposlen ili ne...
                        Btw.. Nista nije idealno.. Jbg..

                        Comment


                        • #72
                          Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                          Originally posted by FcB View Post
                          ne sjedam po kafićima, nikada i nisam, ne pušim, nikada i nisam, ne kupujem brendiranu odjeću, a rijetko kupujem ustvari ikakvu odjecu (tek kad me cura natjera), ne radim đireve autom, ne kladim se itd., fala bogu, mi doma imamo dobru financijsku situaciju i imamo dovoljno novaca, ali se ja ne zatvaram u svoj svijet i zavaravam se kakvo je stanje
                          teretana je prakticki cjelodnevni "posao" i rijetko tko si moze to priustiti
                          vecini sa foruma je to prije hobi nego "posao", eventualno je nekima (onima koji su malo bolje posložili stvari) "posao u fušu"

                          i lijepo to izgleda kad stavis dorucak 10kn, rucak 50kn, izgleda super, samo je problem sto mi BB imamo 3 rucka i par takvih dorucaka..
                          ha čujte, nitko nas ne tjera na to.

                          mogu reći da mene jeftinije dođe sređena prehrana nego *****rije. a otkad sam u programu nisam pojeo 2 ista obroka zaredom. a niti sljedeći dan.

                          Konkretno, prije sam uzimao 15-20 dkg npr dimceka ili purećeg deluxa jer mi se nije dalo spremat obrok. cijena im je od 50-75/ kg

                          sad uzmem kilu piletine s kosti po 25 kn i potrošim 20 minuta na spremanje hrane i čišćenje poslje.

                          Kao i kod svega ostalog u životu, pitanje je samo organizacije i određivanja prioriteta. A kreativnosti neki očigledno nemaju i tu nema pomoći.
                          Last edited by kingpin; 01-08-12, 12:15.
                          Znoj štedi krv

                          Comment


                          • #73
                            Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                            Originally posted by kingpin View Post

                            mogu reći da mene jeftinije dođe sređena prehrana nego *****rije. a otkad sam u programu nisam pojeo 2 ista obroka zaredom. a niti sljedeći dan.
                            može primjer takvih obroka za dva dana?
                            Simplify.

                            There are no shortcuts to any place worth going.

                            ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                            HARDER.


                            Comment


                            • #74
                              Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                              Originally posted by kingpin View Post
                              ha čujte, nitko nas ne tjera na to.

                              mogu reći da mene jeftinije dođe sređena prehrana nego *****rije. a otkad sam u programu nisam pojeo 2 ista obroka zaredom. a niti sljedeći dan.

                              Konkretno, prije sam uzimao 15-20 dkg npr dimceka ili purećeg deluxa jer mi se nije dalo spremat obrok. cijena im je od 50-75/ kg

                              sad uzmem kilu piletine s kosti po 25 kn i potrošim 20 minuta na spremanje hrane i čišćenje poslje.

                              Kao i kod svega ostalog u životu, pitanje je samo organizacije i određivanja prioriteta. A kreativnosti neki očigledno nemaju i tu nema pomoći.
                              neki biseri očito ne shvaćaju, pa im treba nacrtati
                              nema veze, nismo svi rodjeni pametni

                              spremio ti piletinu na dvadeset načlina, to je svejedno piletina
                              kupio ti dimceke, deluxeve, pileća prsa itd. to je svejedno piletina (plus konzervansi)
                              dakle, po tvojem postu: jedeš raznovrsno koliko i kokoš u kavezu
                              ako ti nešto nije jasno samo pitaj, meni nije problem objasniti

                              Comment


                              • #75
                                Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                                Originally posted by WTF View Post
                                Slazem se djelomicno, evo ti Marka za primjer, nezaposlen je bio a dogurao je do bine, cinjenica je da onaj tko hoce da moze i da ce se snaci, ali da je idealno nije.
                                Previse ljudi trazi izgovore..., ja sam uvjeren 100% da onaj tko bas bas bas bas bas bas zeli, da ce taj to i napraviti unatoc tome jel zaposlen ili ne...
                                Btw.. Nista nije idealno.. Jbg..
                                marku kapa do poda, ali on je iznimka
                                a onaj tko "bas bas bas bas bas bas nesto zeli", taj si moze priustiti prakticki sve, a kako ne teretanu i ono sto ide uz nju

                                Comment

                                Working...
                                X