Announcement

Collapse
No announcement yet.

da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

    Originally posted by gavranka View Post
    a jesi me nasmija s ovim...samo da znaš stevija je vrlo praktična, ima kupiti onu u tabletama, baš zgodno za poniti
    pa jednom sam cak i krenuo u akciju nabavljana stevije, malo cackao po ebayu i sl.. ali onda sam si rekao da necu radi fakin 4 natrenčića jos i tu obavezu natovarivati na leđa. I ovako sam izdeb iliziran sa svime...

    Comment


    • #32
      Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

      Originally posted by WTF View Post
      pa jednom sam cak i krenuo u akciju nabavljana stevije, malo cackao po ebayu i sl.. ali onda sam si rekao da necu radi fakin 4 natrenčića jos i tu obavezu natovarivati na leđa. I ovako sam izdeb iliziran sa svime...
      ma slažem se..ja sam se samo malo zafrkavala..kao što si i sam rekao kad pogledaš kako većina ljudi živi za takve stvari se ne trebamo brinuti..baš sam jučer čitala kako neka ženska već 10 godina jede samo pomfrit sa sirom..što kažete na to..
      Simplify.

      There are no shortcuts to any place worth going.

      ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
      HARDER.


      Comment


      • #33
        Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

        Originally posted by gavranka View Post
        ma slažem se..ja sam se samo malo zafrkavala..kao što si i sam rekao kad pogledaš kako većina ljudi živi za takve stvari se ne trebamo brinuti..baš sam jučer čitala kako neka ženska već 10 godina jede samo pomfrit sa sirom..što kažete na to..
        Pomfrit je otrov:

        http://www.building-body.com/Zasto-v...i-pomfrit.html

        http://www.building-body.com/Pomfrit...emikalija.html
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #34
          Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

          Originally posted by gavranka View Post
          ma slažem se..ja sam se samo malo zafrkavala..kao što si i sam rekao kad pogledaš kako većina ljudi živi za takve stvari se ne trebamo brinuti..baš sam jučer čitala kako neka ženska već 10 godina jede samo pomfrit sa sirom..što kažete na to..
          Mislim
          Da je cak bio i slucaj sa curom koja je jela samo pizzu jer je imala fobiju od isprobavanja novih okusa o.O
          GO HARD OR GO HOME !!!

          Comment


          • #35
            Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

            Originally posted by WTF View Post
            hahahahahahahahahahaa....
            jednolicna prehrana je da svaki dan jedeš isto.. bas bas isto...
            a ja kolega, tj nisi mi po nicemu kolega, jedem punoooo puno toga raznovrsnog, a zamisli ZDRAVOG!
            Da najveci minus... uhhh...... nema te, nema te i nema, ali kad se logiras onda tako lupneš ili bacis suvisan komentar da je to jedino nezdravo sto dozivim u danu...

            naravno da je jednolično, što jedeš za doručak, večeru i međuobroke?
            vrtiš tri vrste povrća i tri vrste voća i to je to
            ostalo sve jednako
            to što kombiniraš shuhana i pečena jaja ne vrijedi, isto vrijedi za rižu i krumpir

            Comment


            • #36
              Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

              Originally posted by kelly View Post
              O čemu ti pričaš, ako je ovo jednolična prehrana onda sam ja Bruce Lee:

              http://www.building-body.com/forum/t...kelly-prehrana

              čim ne jedeš sranja za tebe je to jednolično?
              što si odmah skočio?
              znaš kako se kaže: istina boli,
              ali možeš ti napisati što hoćeš, ali 5 od 7 obroka u danu su ti jednaka, kao i svim BB-ima
              na papiru to izgleda vrlo šareno, ali svi znamo kako to ide u stvarnosti
              odeš u konzum i kupiš tunjevinu, odeš u lidl i kupiš posni sir, nakupuješ jaja sa tržnice i dereš

              Comment


              • #37
                Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                Originally posted by FcB View Post
                ali svi znamo kako to ide u stvarnosti
                odeš u konzum i kupiš tunjevinu, odeš u lidl i kupiš posni sir, nakupuješ jaja sa tržnice i dereš
                cisti dokaz da ne treniras i ne radis ista kako treba..zalosno si to napisao....
                A činjenica je da tebe boli neznanje.....

                Comment


                • #38
                  Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                  dobar odgovor,
                  ako ti je IQ ostao kod kuce, naravno
                  na razini onoga: a ti si glup i noge ti smrde

                  Comment


                  • #39
                    Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                    neznam, nekako ste mi svi za rekreativce previše oprezni i sl., ja jedem dosta sranja al uvije pazim na kalorije na kraju dana i ja sretan

                    Comment


                    • #40
                      Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                      Originally posted by FcB View Post
                      dobar odgovor
                      Znam da je, jer si u krivu... prehrana itekako moze biti raznovrsna a opet zdrava i opet u BB okvirima, sve sto treba je malo otvoriti okice, posni ne jedem, tunu ne jedem, jaja ne jedem... eto sve sam ti rekao... to sto se neki zatucano drze takvih okvira to je njihov problem, znanje je skupo, neznanje jos skuplje
                      Sad odoh nanati

                      Comment


                      • #41
                        Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                        Originally posted by Živojin Mirić View Post
                        neznam, nekako ste mi svi za rekreativce previše oprezni i sl., ja jedem dosta sranja al uvije pazim na kalorije na kraju dana i ja sretan
                        Nije kalorija samo kalorija, od sranja se ne raste niti se sa sranjima možeš defkati.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #42
                          Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                          @WTF, pazi, uzasno je lako kad imas love Ja sam video da si ti negde napisao kolko ti kesa ide za prehranu i spulemenaciju, pa to je brdo love.

                          Comment


                          • #43
                            Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                            sve u redu, znam i ja to, nisam mislio svaki obrok, al si priuštim dosat toga, recimo sad ću ubit carsko s posnim...dobar tek

                            Comment


                            • #44
                              Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                              Originally posted by WTF View Post
                              Znam da je, jer si u krivu... prehrana itekako moze biti raznovrsna a opet zdrava i opet u BB okvirima, sve sto treba je malo otvoriti okice, posni ne jedem, tunu ne jedem, jaja ne jedem... eto sve sam ti rekao... to sto se neki zatucano drze takvih okvira to je njihov problem, znanje je skupo, neznanje jos skuplje
                              Sad odoh nanati
                              pa naravno da moze biti raznovrsna i u BB okvirima, ali, ajmo biti realni, nikada nece biti
                              zasto?
                              pa tko ce stalno mijenjati i kupovati razlicito? odakle ti novaca za danas jedno, sutra drugo?
                              i ja bih kupovao ramsteke, bifteke i slično, ali ostajemo na piletini i oslicu jer su najjeftiniji, a BB treba unijeti pola kile ili vise mesa dnevno
                              odakle novaca?

                              isto tako, odakle ti vremena za nove recepte
                              suhas rizu svako jutro pola kile i deres po danu, tko ima volje za egzoticnu pripremu jela? dobizdilo bi svakomu prvi dan nakon trećeg, četvrtog obroka
                              isto tako,

                              Comment


                              • #45
                                Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                                Originally posted by kelly View Post
                                Nije kalorija samo kalorija, od sranja se ne raste niti se sa sranjima možeš defkati.
                                Sa sranjima se ne defka slažem se,ali sječam se da ja pruga napisao da on većinu proteina što unese tokom mase je iz junka,a opet raste.

                                Comment

                                Working...
                                X