Announcement

Collapse
No announcement yet.

da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

    Originally posted by Godzilla View Post
    @WTF, pazi, uzasno je lako kad imas love Ja sam video da si ti negde napisao kolko ti kesa ide za prehranu i spulemenaciju, pa to je brdo love.
    To što je on napisao 4-5 tisuća za masu mjesečno je po meni ludo,uopće ne treba toliko potrošiti,ali opet on zna najbolje!

    Comment


    • #47
      Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

      Originally posted by T.A.T.A. View Post
      To što je on napisao 4-5 tisuća za masu mjesečno je po meni ludo,uopće ne treba toliko potrošiti,ali opet on zna najbolje!
      u pravu si.
      to sam napisao misleci da ce tako biti ali ispada da ce masa biti jeftinija od defke
      Po nekoj malo grubljoj kalkulaciji ispada me 70-80 kn dnevno masa, sto je od 2100 kn do 2400 kn mjesecno, ukljucujuci suplemente.
      Masa: manje mesa više riže
      defka: manje riže više mesa

      Zna se sto je skuplje

      P.S ovo je u slucaju najjeftinijeg mesa, padne li biftek ili ramstek.. onda me eto na 4000 kn za sec...
      Last edited by WTF; 31-07-12, 17:12.

      Comment


      • #48
        Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

        Originally posted by FcB View Post
        pa naravno da moze biti raznovrsna i u BB okvirima, ali, ajmo biti realni, nikada nece biti
        zasto?
        pa tko ce stalno mijenjati i kupovati razlicito? odakle ti novaca za danas jedno, sutra drugo?
        i ja bih kupovao ramsteke, bifteke i slično, ali ostajemo na piletini i oslicu jer su najjeftiniji, a BB treba unijeti pola kile ili vise mesa dnevno
        odakle novaca?

        isto tako, odakle ti vremena za nove recepte
        suhas rizu svako jutro pola kile i deres po danu, tko ima volje za egzoticnu pripremu jela? dobizdilo bi svakomu prvi dan nakon trećeg, četvrtog obroka
        isto tako,
        Ali ne kužim gdje si našao poveznicu sa teretanom i jednoličnom prehranom?
        Znači ljudi koji ne idu uteretanu ne jedu jednolično, oni imaju novaca i nisu lijeni spremati raznovrsno?

        Originally posted by T.A.T.A. View Post
        Sa sranjima se ne defka slažem se,ali sječam se da ja pruga napisao da on većinu proteina što unese tokom mase je iz junka,a opet raste.
        Ne znam šta je on rekao, ali ti misliš da ćeš i ti rasti od junka? Nemoj se mjeriti sa natjecateljima.
        Po tome ako jedeš kao Roni bit ćeš kao Roni? Aj malo razmisli...
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #49
          Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

          dečki (i starija gospoda) , malo ste skrenuli sa teme..radije kad ste me već upoznali pročitajte i moj program treninga pa mi dajte još neki savjet..

          P.S.
          WTF, ovo se ne odnosi na tebe
          Simplify.

          There are no shortcuts to any place worth going.

          ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
          HARDER.


          Comment


          • #50
            Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

            Originally posted by kelly View Post
            Ne znam šta je on rekao, ali ti misliš da ćeš i ti rasti od junka? Nemoj se mjeriti sa natjecateljima.
            Po tome ako jedeš kao Roni bit ćeš kao Roni? Aj malo razmisli...
            A i ti nađeš usporedbu,a ko je reko da ja nemam natjecateljske ambicije jel to odma me svrstava u drugu kategoriju?
            Od svake hrane se može rasti samo je pitanje koliko!

            Comment


            • #51
              Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

              Originally posted by T.A.T.A. View Post
              A i ti nađeš usporedbu,a ko je reko da ja nemam natjecateljske ambicije jel to odma me svrstava u drugu kategoriju?
              Od svake hrane se može rasti samo je pitanje koliko!
              A pitanje je i koliko ćeš se usaliti pri tom rastu, Pruga je ektić, jedan endo ne bi baš tako rastao sa istom prehranom.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #52
                Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                i ja sam ektić upravo tako pitanje je koliko će se neko usaliti,ali da se ne može rasti od junka,može.

                Comment


                • #53
                  Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                  Originally posted by kelly View Post
                  Ali ne kužim gdje si našao poveznicu sa teretanom i jednoličnom prehranom?
                  Znači ljudi koji ne idu uteretanu ne jedu jednolično, oni imaju novaca i nisu lijeni spremati raznovrsno?
                  pa činjenica je da su teretana i jednolična prehrana visoko korelirani, a ja nigdje nisam spominjao prehranu ljudi koji ne idu u teretanu

                  Comment


                  • #54
                    Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                    Originally posted by FcB View Post
                    pa činjenica je da su teretana i jednolična prehrana visoko korelirani, a ja nigdje nisam spominjao prehranu ljudi koji ne idu u teretanu
                    ako ti svaki dan zadovoljiš makro i mikro nutrijente, bilo to iz istih ili "raznovrsnih" namirnica... identično je.. tijelo ne raspoznaje ako si ti uneo vitamin c iz jagoda ili limuna, raspoznaje samo količinu unesenih nutrijenata.. to što neko nema volje malo upotrijebit maštu pa si od tih jednoličnih namirnica napravit "raznolike", njegova stvar.. i ne govorim ovdje o nekim dodatnim troškovima.. i bb prehrana nije skupa, već se pričalo o tome.. to što neki ljudi nisu spremni odreći se nekih stvari radi nekih zacrtanih ciljeva to mene bk, njihova stvar..
                    Originally posted by darios
                    pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                    Comment


                    • #55
                      Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                      Originally posted by Trace_4 View Post
                      ako ti svaki dan zadovoljiš makro i mikro nutrijente, bilo to iz istih ili "raznovrsnih" namirnica... identično je.. tijelo ne raspoznaje ako si ti uneo vitamin c iz jagoda ili limuna, raspoznaje samo količinu unesenih nutrijenata.. to što neko nema volje malo upotrijebit maštu pa si od tih jednoličnih namirnica napravit "raznolike", njegova stvar.. i ne govorim ovdje o nekim dodatnim troškovima.. i bb prehrana nije skupa, već se pričalo o tome.. to što neki ljudi nisu spremni odreći se nekih stvari radi nekih zacrtanih ciljeva to mene bk, njihova stvar..
                      Potpisujem cijeli tekst, za boldano dajem +10

                      Ajmo ovako, svima vam je sve skupo, skupe su zobene, skupa je teletina, skup je whey, kazein, bcaa... bla bla bla
                      A nije skupo kad sjednes u kafic i u 20 min spič kaš 50-60 kuna? Nije skupo što pušiš? (tko puši na njega se odnosi) , nije skupo bezrazložno raditi đireve autom? Kupovanje markirane odjece? Kladionica? ....
                      Onaj tko želi od svoga tijela napraviti posao, taj ce od iznosa kojim je zivio prije teretane zivjeti jednako i u režimu treninga i prehrane, jer ce se isti taj odreci puno drugih stvari da bi dosao do zadanog cilja. Činjenica je da su ljudi lijeni, da si ne posvecuju pažnju...
                      Ja da ne treniram morao bi jesti zar ne? recimo minimalno 50 kuna dnevno? A sad na masi ( ukoliko budem kupovao sve najjeftinije moguce) trositi cu recimo 70 kuna? Nema problema! Ne idem u kafić i eto viška love potrebnog za jelo...
                      To što svi kukaju nemam para to je samo jadna izlika... ništa više. Pa što sam ja bogataš? Zar izgledam tako? To što se ja odricem tonu stvari koje moji vršnjaci rade nitko ne spominje? Najlakse reci: ti imas para... Imam jer ne glumim đeka vanka vec kuca-posao-trening... I imam dovoljno, tj osigiram si dovoljno...
                      Dalje, prehrana mi je raznovrsna da uzivam u mogucnošću izbora svaki dan, a k tome zdravo.
                      Pitanje je samo tko je koliko spreman posvetiti to vremena sebi, jer tko hoce taj i moze...
                      Ja ne priznajem ljude koji nece na masu jer nemaju para, to je čisto mazanje očiju! Zobene u lidla su 5 kuna pola kile...
                      Dorucak: 100g zobenih + mjerica wheya + 2-3 kuhana jaja = 10-12 kn - a svi marendamo zar ne? Nemoj jesti burek nego ovo...
                      Rucak: 200g rize cca 5 kuna , 200-300g npr piletine je 12 kuna, malo salate na masl.ulju = cca 20 kuna ( prosjecan rucak kosta 40-50 kuna) ... pa tko tu koga je.be? To što se covjek ne zeli snaci to je samo lazna isprika njegove demotivacije da napravi nesto od sebe....

                      Toliko o tome... jasno se da iscitati iz postova vecine ljudi tko zeli i tko radi na tome, a tko glumata mangu po forumu a kuci sjedi za kompićem bez da je utega vidio....

                      Comment


                      • #56
                        Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                        Ovo je odličan odgovor i tekst

                        Comment


                        • #57
                          Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                          Originally posted by T.A.T.A. View Post
                          i ja sam ektić upravo tako pitanje je koliko će se neko usaliti,ali da se ne može rasti od junka,može.
                          +1000000000000000000000000
                          slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                          Comment


                          • #58
                            Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                            @WTF - da, da i da!

                            Kad sam bila na 3.godini faksa i malo se više posvetila ciljevima, svi moji su za vrijeme pauze išli na kavu, ja u teretanu, išli na ručke i kupovali senviče po pekarama, ja sam si uzimala od doma i svi su mi se naravno smijali što izvodim ili išla u menzu (a pošto sam bila na privatnom faksu to je isto bilo fuj većini), tako da sam i sama provela veći dio dana, izlaske sam svodila na max 2 cuge u večeri od svog budžeta (ajde žensko sam, pa za još koju dođu sponzori i plate ), od odjeće kupila sam si jedne trapke, 2 majice i još nešto sitnog, sve sam imala od prošlih godina i bilo mi je bed nekad gledat sve curke kao su uvijek u nečem novom i ovakvom onakvom;

                            No, kad se na kraju sve zbroji, sada zarađujem od svih tih ljudi koji su mi se smijali da što to izvodim jer sada i oni žele izgledati ovako. I uvijek se može izdvojiti dovoljno, samo je potrebno promijeniti pogled na neke stvari u životu i odabrati prioritete. Ničega se nije potrebno odreći u potpunosti, samo svesti na razumnu mjeru. A ima i dovoljno primjera koji su uspjeli, tako da što se više posvetite tome da tražite pozitivno, a ne negativno i zašto nije moguće napraviti nešto u cijeloj priči, imate više šanse uspjeti.

                            "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                            Comment


                            • #59
                              Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                              Kila riže u Konzumu 5,49 kuna.
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • #60
                                Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                                oho,snizili su cijenu!
                                I da se složim sa wtf,žrtva se mora podnjeti,ako hoćeš neke stvari nećeš ići na neke druge stvari jer sve podređuješ cilju!

                                Comment

                                Working...
                                X