Announcement

Collapse
No announcement yet.

da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

    Originally posted by WTF View Post
    Slazem se djelomicno, evo ti Marka za primjer, nezaposlen je bio a dogurao je do bine, cinjenica je da onaj tko hoce da moze i da ce se snaci, ali da je idealno nije.
    Previse ljudi trazi izgovore..., ja sam uvjeren 100% da onaj tko bas bas bas bas bas bas zeli, da ce taj to i napraviti unatoc tome jel zaposlen ili ne...
    Btw.. Nista nije idealno.. Jbg..
    točno.. najlakše je sjedit za kompom na netu i kukat kako nemaš para.. ajmo neki prosjek gledat.. ja znam da postoje mnogi ljudi koji praktički nemaju za jest.. ne žalim takve odrasle ljude jer su nesposobni.. evo ja npr sve planiram unaprijed jer trenutno ne radim, studiram, a roditeljima nije na kraju pameti da mi kupuju whey i sl.. svi imamo rodbinu, rođendane itd.. ja imam sreće pa imam dosta rodbine.. dobijem novaca npr za božić.. neko će to potrošit na mobitel, neko na dva vikenda glumljenja frajera u gradu itd.. ja ću za hranu i whey.. i nije mi žao što imam neki stari mob vrednosti 200kn, ima vremena za to.... meni stara da subotom 50kn za grad ja te pare ostavim sastrane i kupim si 5 posnih sireva.. dobijem novaca za rođ.. isplaniram da mi ti novci traju dosta dugo, evo moja ekipa svi idu sad na more, meni nije žao što ću jedini ostat doma, jer mi trenutno bolje te novce uložit u sebe.. ići ću na more na godinu.. neće more pobjeć.. sve je to u glavi.. ako ti nešta JAKO ŽELIŠ načeš načina.. bezobzira na sve.. najlakše je naći izgovor.. moj frend kaže nema tih para za koje bi se ja dizao sat ipo ranije da si skuham hranu za cijeli dan kao ja npr.. to je njegov izbor i ja to poštujem, moj izbor je takav i to mi je najmanji problem..


    champions train..losers complain !!!
    Originally posted by darios
    pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

    Comment


    • #77
      Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

      Originally posted by FcB View Post
      jedeš raznovrsno
      Jesti raznovrsno je samo još jedna glupava idiotska babska priča i sa time ne treba biti opterećen, nego to zaboraviti što prije.
      C vitamin je C vitamin odkud god dolazio, ne moraš jesti sto vrsta voća da bi dobio C vitamin, protein je protein odkud god on dolazio itd...svaki dio svijeta ima svoju prehranu pa su ljudi živi i zdravi.
      Po tebi bi čovjek morao jesti sve namirnice koje postoje na svijetu da bi bio zdrav?
      Čovjek nije ništa drugo nego najinteligentnija životinja, lav cijeli život jede samo meso, krava cijeli život jede samo travu, i gle čuda nisu bolesni...

      Trebali bi svi jesti mango, papaju, jaja od prepelice, gulaš od medvjeda i skakavce i puževe da bi "jeli raznovrsno" i bili zdravi...ma zamisli.
      Last edited by kelly; 01-08-12, 13:04.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #78
        Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

        Originally posted by kelly View Post
        Jesti raznovrsno je samo još jedna glupava idiotska babska priča i sa time ne treba biti opterećen. C vitamin je C vitamin odkud god dolazio, ne moraš jesti sto vrsta voća da bi dobio C vitamin, protein je protein odkud god on dolazio itd...svaki dio svijeta ima svoju prehranu pa su ljudi živi i zdravi.
        Po tebi bi čovjek morao jesti sve namirnice koje postoje na svijetu da bi bio zdrav?
        Čovjek nije ništa drugo nego najinteligentnija životinja, lav cijeli život jede samo meso, krava cijeli život jede samo travu, i gle čuda nisu bolesni...
        Potcrtavam ovaj post - trebali bi ga otprintati na poster i po fitnessima - alergičan sam na izjave "jesti raznovrsno" to valjda kad više nemaju argumenata i gluposti onda ide ovo...

        Svaka čast šerife na postu.

        Comment


        • #79
          Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

          Originally posted by Trace_4 View Post
          točno.. najlakše je sjedit za kompom na netu i kukat kako nemaš para.. ajmo neki prosjek gledat.. ja znam da postoje mnogi ljudi koji praktički nemaju za jest.. ne žalim takve odrasle ljude jer su nesposobni.. evo ja npr sve planiram unaprijed jer trenutno ne radim, studiram, a roditeljima nije na kraju pameti da mi kupuju whey i sl.. svi imamo rodbinu, rođendane itd.. ja imam sreće pa imam dosta rodbine.. dobijem novaca npr za božić.. neko će to potrošit na mobitel, neko na dva vikenda glumljenja frajera u gradu itd.. ja ću za hranu i whey.. i nije mi žao što imam neki stari mob vrednosti 200kn, ima vremena za to.... meni stara da subotom 50kn za grad ja te pare ostavim sastrane i kupim si 5 posnih sireva.. dobijem novaca za rođ.. isplaniram da mi ti novci traju dosta dugo, evo moja ekipa svi idu sad na more, meni nije žao što ću jedini ostat doma, jer mi trenutno bolje te novce uložit u sebe.. ići ću na more na godinu.. neće more pobjeć.. sve je to u glavi.. ako ti nešta JAKO ŽELIŠ načeš načina.. bezobzira na sve.. najlakše je naći izgovor.. moj frend kaže nema tih para za koje bi se ja dizao sat ipo ranije da si skuham hranu za cijeli dan kao ja npr.. to je njegov izbor i ja to poštujem, moj izbor je takav i to mi je najmanji problem..


          champions train..losers complain !!!

          Nadovezat ću se na post, potpuno si u pravu recimo ja sam zadnja dva mjeseca bio u uredu i proizvodnji fitness sprava većinu puta od 7-15h pa od 16-22 ili čak 1h... ne sve dane ugl. dva puta tjedno sam otišao u svoj gym u 22h i odradio kliav trening... sve vrijeme bio sam na ketogeničkoj dijeti, završio ogroman posao od 30 sprava, a radilo se i vikendima i izdefinirao sam odnosno skinuo doslovno 21kg tijekom ta 2 mjeseca... Nije da se ne može...

          Comment


          • #80
            Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

            Originally posted by kelly View Post
            Jesti raznovrsno je samo još jedna glupava idiotska babska priča i sa time ne treba biti opterećen, nego to zaboraviti što prije.
            C vitamin je C vitamin odkud god dolazio, ne moraš jesti sto vrsta voća da bi dobio C vitamin, protein je protein odkud god on dolazio itd...svaki dio svijeta ima svoju prehranu pa su ljudi živi i zdravi.
            Po tebi bi čovjek morao jesti sve namirnice koje postoje na svijetu da bi bio zdrav?
            Čovjek nije ništa drugo nego najinteligentnija životinja, lav cijeli život jede samo meso, krava cijeli život jede samo travu, i gle čuda nisu bolesni...

            Trebali bi svi jesti jaja od prepelice, gulaš od medvjeda i skakavce i puževe da bi "jeli raznovrsno" i bili zdravi...
            nema veze, sad ce tebi stricek FCB objasniti neke stvari:
            nitko nije tvrdio da tijelo raspoznaje izvor - protein je protein, iz bilo kojeg izvora, isto kao i vitamin C, i sve ostalo
            ali ako se ne jede raznovrsno, nece se unijeti u tijelo svi potrebni vitamini, minerali itd.
            mozda ti uneses vitamin C svojom prehranom, ali neces neki drugi koji ti je takodjer potreban, nego ces svaki dan unositi taj isti vitamin C, a zenamarivati ostale, koji su takodjer bitni

            i odakle ti to da su ljudi zivi i zdravi "iako imaju svoju prehranu", pa non stop se dogadjaju bolesti zbog ujednačene prehrane
            koliko kineza ima zdravstvenih problema zbog previse rize?

            i super mi je to usporedjivanje sa zivotinjama... jesi li znao da se morski pas ne moze razboliti od niti jedne poznate bolesti? povuci paralelu sa usporedjivanjem ljudi i zivotinja

            Comment


            • #81
              Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

              Originally posted by FcB View Post
              ali ako se ne jede raznovrsno, nece se unijeti u tijelo svi potrebni vitamini, minerali itd.
              S tobom stvarno nema smisla raspravljati, ovdje završavam svoju raspravu sa tobom.

              Sportaši se defkaju sa dvije namirnice npr: whey i raženi kruh pa su opet među najzdravijim ljudima uopće. Tu prehranu kad nadopuniš sa multiVM i sa ribljim uljem unio si apsolutno sve što naš organizam treba.
              Nijedan čovjek na kugli zemaljskoj ne jede raznovrsno niti je to moguće pa su ljudi živi i zdravi, pročitaj još jednom moj post gore.
              Last edited by kelly; 01-08-12, 13:17.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #82
                Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                Originally posted by kelly View Post
                S tobom stvarno nema smisla raspravljati, ovdje završavam svoju raspravu sa tobom.

                Nijedan čovjek na kugli zemaljskoj ne jede raznovrsno niti je to moguće pa su ljudi živi i zdravi, pročitaj još jednom moj post gore.
                pa zar raznovrsno znaci sve?
                odkad sam ja gledao u rjecnik to nisu sinonimi

                raznoliko znaci saroliko, a ne sve

                Comment


                • #83
                  Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                  Originally posted by FcB View Post
                  pa non stop se dogadjaju bolesti zbog ujednačene prehrane
                  koliko kineza ima zdravstvenih problema zbog previse rize?a
                  Upravo sam dobio kompletan nalaz krvi i mokrace, zamisli, cista petica... doca kaze da sam kao s velebita odvaljen, kao čelik.
                  ( izgleda da mi je prehrana na nivou zar ne? )
                  Ajmo o raznovrsnoj prehrani....

                  - piletina na grill tavi s rizom kao prilogom
                  - teletina s krumpirima pecena u vrecici bez ulja u pecnici
                  - 300g svinjetine + cvjetača s krumpirom + maslinovo ulje
                  - Paštašuta s mljevenim junecim mesom
                  - Rižoto od piletine
                  - Ramstek s đuveđ rižom kao prilogom + zelena salata na maslinovom ulju

                  itd ....itd ....

                  Pa koji je vama kur ac, sto je ovdje jednolicno? Jedem kao kralj! I da, imam za ramstek JER SAM UŠTEDIO ZA NJEGA!
                  Pusti izgovori...opravdavanje vlastitog neuspjeha, nista vise...

                  Comment


                  • #84
                    Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                    I ja sam nedavno vadio krv i mokraću, nalazi savršeni. A ne jedem "raznovrsno"...
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #85
                      Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                      Originally posted by FcB View Post
                      marku kapa do poda, ali on je iznimka
                      Zasto ti nebi bio ta iznimka, ili ja? Samo jer ne zelis... nije Marko svemoguci Bog kojemu je poklonjeno to sto ima, vec je covjek podnosio ogromnu žrtvu da bi ostvario zadani cilj! To mozemo i mi, jer i Marko je covjek kao i ja i ti zar ne?
                      Marko je iznimka, ja zelim biti iznimka, jel mogu? mogu! zasto? jer to hocu i zelim!

                      Comment


                      • #86
                        Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                        Imam i ja sve petice na vadjenu krvi
                        a imamo bih i da sam pusio

                        od cimerice caca pusio i bio pijan svaki dan, u zivotu nije bio bolestan, dok se nije srusio i umro
                        sve dodje na naplatu prije ili kasnije

                        Comment


                        • #87
                          Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                          Originally posted by WTF View Post
                          Upravo sam dobio kompletan nalaz krvi i mokrace, zamisli, cista petica... doca kaze da sam kao s velebita odvaljen, kao čelik.
                          ( izgleda da mi je prehrana na nivou zar ne? )
                          Ajmo o raznovrsnoj prehrani....

                          - piletina na grill tavi s rizom kao prilogom
                          - teletina s krumpirima pecena u vrecici bez ulja u pecnici
                          - 300g svinjetine + cvjetača s krumpirom + maslinovo ulje
                          - Paštašuta s mljevenim junecim mesom
                          - Rižoto od piletine
                          - Ramstek s đuveđ rižom kao prilogom + zelena salata na maslinovom ulju

                          itd ....itd ....

                          Pa koji je vama kur ac, sto je ovdje jednolicno? Jedem kao kralj! I da, imam za ramstek JER SAM UŠTEDIO ZA NJEGA!
                          Pusti izgovori...opravdavanje vlastitog neuspjeha, nista vise...
                          meni se dosati ponavljati jedno te isto
                          rucak ti je razliciti, ali ostalih pet obroka u danu ti je indenticno (dorucak, obrok prije spavanja itd.)

                          i meni ne trebaju izgovori, ja sam super zadovoljan sa svojim izgledom, ne bi bio na ovom forumu da sam jedan od onih koji cijele dane igraju igrice i leže na kauču

                          Comment


                          • #88
                            Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                            Originally posted by FcB View Post
                            meni se dosati ponavljati jedno te isto
                            rucak ti je razliciti, ali ostalih pet obroka u danu ti je indenticno (dorucak, obrok prije spavanja itd.)

                            i meni ne trebaju izgovori, ja sam super zadovoljan sa svojim izgledom, ne bi bio na ovom forumu da sam jedan od onih koji cijele dane igraju igrice i leže na kauču
                            Bi ... ima ljudi koji koriste forum za lijecenje vlastitog neuspjeha i komplekse...

                            Dok nisam jeo po bb receptima dorucak mi je i onda uvijek bio isti... burek za dorucak....
                            I tu se opet varaš... i dorucak mi je raznovrstan A vecera mi je isto raznovrsna kao i rucak, obrok prije spavanja mi je kazein tako da se fino osladim prije nego legnem
                            Mozes i posni jesti prije spavanja, praviti pudinge od njega na razne nacine

                            http://www.building-body.com/forum/t...-moja-prehrana - to je tvoja prehrana zar ne? Ili neistinu pišeš?

                            Comment


                            • #89
                              Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                              mamo malo pa mudrijaš neki... taman kad su nestale teme "skinuo bi špet a da pritom dobijem mišiće"
                              Znoj štedi krv

                              Comment


                              • #90
                                Re: da ne povjeruješ..još jedno žensko biće..

                                Originally posted by WTF View Post
                                Bi ... ima ljudi koji koriste forum za lijecenje vlastitog neuspjeha i komplekse...

                                Dok nisam jeo po bb receptima dorucak mi je i onda uvijek bio isti... burek za dorucak....
                                I tu se opet varaš... i dorucak mi je raznovrstan A vecera mi je isto raznovrsna kao i rucak, obrok prije spavanja mi je kazein tako da se fino osladim prije nego legnem
                                Mozes i posni jesti prije spavanja, praviti pudinge od njega na razne nacine

                                http://www.building-body.com/forum/t...-moja-prehrana - to je tvoja prehrana zar ne? Ili neistinu pišeš?

                                a dobro, ja uglavnom nisam jedan od takvih
                                i, samo da se ogradim, vrlo sam zadovoljan svojim rezultatima i izgledom, nisam jedan od onih isfrustriranih koji traži način da popljuju druge
                                samo mi je smijesno da pokusavate odbiti povjerovati/priznati jednu takvu ocitu stvar kao sto je jednolicna prehrana u BB
                                kupio sam si ja iz istog razloga vitamine, kao sto ih pije i kelly, kao sto ih pijes vjerojatno i ti. zasto onda to pijemo ako imamo dobru raznovrsnu prehranu?

                                da, to je moja prehrana sa definicije, i vrlo je raznolika prehrana (za jednu definiciju): sve vrste povrća, piletina, puretina, sve vrste riba, različito povrće (ispravak: povrće) itd.
                                sad sam na masi pa je i prehrana drugačija (+ crveno meso) ali u suštini to je to
                                Last edited by FcB; 01-08-12, 13:56.

                                Comment

                                Working...
                                X