Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moj rad,napredak i cilj...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Moj rad,napredak i cilj...

    Originally posted by Sky View Post
    da se može napredovati s bučicama od 20 kg onda nitko nebi išao u teretanu.nema mase bez mase utega,logično.najbolji proteini su ovi iz hrane,a ovi drugi su sporedna stvar.napiši za početak svoju prehranu i malo pročitaj forum.sve što te zanima je stoput napisano.
    Opseg nadlaktice u napetom stanju mi je 42 cm, u opuštenom stanju oko 38 cm...jeli to ok ?
    Btw negdje sam pročitao da je Mike Tyson imao ospeg nadlaktice 40 cm...meni izgleda da on ima veći opseg, zna li se kako ostali poznati stoje sa obujom ruku ? recimo Kličko ? naš Mirko Filipović ? Stallone ? Arny ?

    Comment


    • Re: Moj rad,napredak i cilj...

      A za jake ruke radi zgibove,propadanja,bench,millitary i dvije tri serija triceps ekstenzija i biceps pregiba.. Nikakva filozofija.
      Budi u suficitu,potrudi se da unosis dovoljno makronutrijenata i voila.
      E da,zaboravio sam i strpljenje...osim ako Su ti tata i đedo prije imali velike ruke,i tvoje ce buknut relativno brzo ako se pridrzavas gore navedenog. Znaci ima tu i genetike. Netko nema bas izrazen triceps i unatoc velikom bicepsu ruka mu i dalje izgleda nekako nepotpunjeno. Zasto?Zato sto triceps cini 2/3 nadlaktice i on je zasluzan vise za taj jaki i puni izgled ruke. Isto tako netko ima slabiji biceps dok mu je triceps strasan i odmah mu ruka izgleda "nabijenije" i ljepse.
      Mada se treningom moze sve postici,samo treba strpljenja
      Opseg ruke ti nije los,ima tu jos mjesta za napredak... Boks je strasan sport,meni isto super nesto i također imam vrecu doma
      A sto se Tysona tice,em mi je najbolji i najdrazi borac ikad,em strasno izgleda.
      "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

      "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

      Comment


      • Re: Moj rad,napredak i cilj...

        Originally posted by George St-Pierre View Post
        A za jake ruke radi zgibove,propadanja,bench,millitary i dvije tri serija triceps ekstenzija i biceps pregiba.. Nikakva filozofija.
        Budi u suficitu,potrudi se da unosis dovoljno makronutrijenata i voila.
        E da,zaboravio sam i strpljenje...osim ako Su ti tata i đedo prije imali velike ruke,i tvoje ce buknut relativno brzo ako se pridrzavas gore navedenog. Znaci ima tu i genetike. Netko nema bas izrazen triceps i unatoc velikom bicepsu ruka mu i dalje izgleda nekako nepotpunjeno. Zasto?Zato sto triceps cini 2/3 nadlaktice i on je zasluzan vise za taj jaki i puni izgled ruke. Isto tako netko ima slabiji biceps dok mu je triceps strasan i odmah mu ruka izgleda "nabijenije" i ljepse.
        Mada se treningom moze sve postici,samo treba strpljenja
        Opseg ruke ti nije los,ima tu jos mjesta za napredak... Boks je strasan sport,meni isto super nesto i također imam vrecu doma
        A sto se Tysona tice,em mi je najbolji i najdrazi borac ikad,em strasno izgleda.
        Opseg je kao šta sam rekao 42 cm u napetom stanju, ja isto mislim da nije loše ali da može čak i malo bolje, kad bi došao do 45 cm opsega bilo bi super .

        Tyson je izgledao kao zvjer, meni i dalje ne ide u glavu onih 40 cm opsega njegovih nadlaktica
        pročitao sam to na jednom forumu,po tome ispada da ja imam veće ruke od jednog Tysona hahahahha...

        sports.mearsonlineauctions.com/ItemImages/000067/64651a_lg.jpeg

        Meni to izgleda barem 45 cm, šta ti misliš ?

        Boks je najteži sport,uz nogomet i košarku i najpopularniji na svijetu...meni je isto drag pogotovo odkad se pojavio naš Filip Hrgović kažu budući heawyweight champion of the world .

        Comment


        • Re: Moj rad,napredak i cilj...

          Ma pusti tvrdnje na internetu,mogu bit tocne a i ne moraju...
          A uzmimo u obzir da je Tyson za teskasa bio nizak i imao je kratke ruke,zato je i izgledao nabijenije od drugih
          A i ja mislim da je debelo preko 40cm njegov opseg bicepsa... A biceps mu je stvarno heben,bas ima onaj bilderski "peak"
          Samo iskreno da ti kazem,boks mi se ne gleda uopce dns pokraj mma,jer kad vidim onog klitschka kako boksa,zgadi mi se sve.
          Za mene nikakav boksac,a na vrhu je jer nema konkurencije... Eh to Tysonov zlatno vrijeme. Ne znam ima li dana kad ne udem na youtube i ne gledam snimke od Tysona,Marciana,Alija,Dempseya,Foremana i ostale
          "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

          "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

          Comment


          • Re: Moj rad,napredak i cilj...

            Originally posted by George St-Pierre View Post
            Ma pusti tvrdnje na internetu,mogu bit tocne a i ne moraju...
            A uzmimo u obzir da je Tyson za teskasa bio nizak i imao je kratke ruke,zato je i izgledao nabijenije od drugih
            A i ja mislim da je debelo preko 40cm njegov opseg bicepsa... A biceps mu je stvarno heben,bas ima onaj bilderski "peak"
            Samo iskreno da ti kazem,boks mi se ne gleda uopce dns pokraj mma,jer kad vidim onog klitschka kako boksa,zgadi mi se sve.
            Za mene nikakav boksac,a na vrhu je jer nema konkurencije... Eh to Tysonov zlatno vrijeme. Ne znam ima li dana kad ne udem na youtube i ne gledam snimke od Tysona,Marciana,Alija,Dempseya,Foremana i ostale
            Tyson je imao 180 cm i 100 kg...Kličko je dosadan slažem se, ali još malo i on odlazi, ima tu dosta boraca koji ga mogu skinut Wilder i Joshua prije svih, naš Hrgović kad ode u profesionalce, Joseph Parker...itd
            Mislim da se boks vraća na svoje...

            Comment


            • Re: Moj rad,napredak i cilj...

              Originally posted by George St-Pierre View Post
              Ma pusti tvrdnje na internetu,mogu bit tocne a i ne moraju...
              A uzmimo u obzir da je Tyson za teskasa bio nizak i imao je kratke ruke,zato je i izgledao nabijenije od drugih
              A i ja mislim da je debelo preko 40cm njegov opseg bicepsa... A biceps mu je stvarno heben,bas ima onaj bilderski "peak"
              Samo iskreno da ti kazem,boks mi se ne gleda uopce dns pokraj mma,jer kad vidim onog klitschka kako boksa,zgadi mi se sve.
              Za mene nikakav boksac,a na vrhu je jer nema konkurencije... Eh to Tysonov zlatno vrijeme. Ne znam ima li dana kad ne udem na youtube i ne gledam snimke od Tysona,Marciana,Alija,Dempseya,Foremana i ostale
              Koliki je tebi ospeg ruke na tvojih 90 kg ?

              Comment


              • Re: Moj rad,napredak i cilj...

                Imam sad oko 85,posto mrsavim malo...
                A opseg nikad nisam mjerio,moram nabaviti onaj fleksibilni metar pa cu izmjeriti..i mene bas zanima
                A sto se boksa tice,volio bih da dode na ono staro. A vise od svega bi volio da neko skine Klicka,bas bi mi bilo drago
                "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                Comment


                • Re: Moj rad,napredak i cilj...

                  Originally posted by George St-Pierre View Post
                  Imam sad oko 85,posto mrsavim malo...
                  A opseg nikad nisam mjerio,moram nabaviti onaj fleksibilni metar pa cu izmjeriti..i mene bas zanima
                  A sto se boksa tice,volio bih da dode na ono staro. A vise od svega bi volio da neko skine Klicka,bas bi mi bilo drago
                  Šta je sa širinom ramena ? meni je širina 51 cm, jeli to ok ?
                  ...čitao sam da je prosječna širina kod muškaraca 44 cm, kolika je tebi ?

                  Comment


                  • Re: Moj rad,napredak i cilj...

                    Triceps je dakle najbitniji za šta širu nadlakticu, on se sastoji od 3 glave : Medijalne,duge i lanteralne...
                    - ono šta me zanima dali su sve 3 glave jednako bitne za širu nadlakticu ?
                    ...moj je dojam da je lanetarna najbitnija, medijalna je najmanja...itd

                    Comment


                    • Re: Moj rad,napredak i cilj...

                      Sve tri glave rade ekstenziju, koja će ti bit veća zavisi od genetike.

                      Comment


                      • Re: Moj rad,napredak i cilj...

                        Originally posted by Hajduk View Post
                        Triceps je dakle najbitniji za šta širu nadlakticu, on se sastoji od 3 glave : Medijalne,duge i lanteralne...
                        - ono šta me zanima dali su sve 3 glave jednako bitne za širu nadlakticu ?
                        ...moj je dojam da je lanetarna najbitnija, medijalna je najmanja...itd
                        Da mi je znati gdje si ti cuo ili procitao lanteralno. Kaze se lateralno.

                        Comment


                        • Re: Moj rad,napredak i cilj...

                          Originally posted by Argentum View Post
                          Da mi je znati gdje si ti cuo ili procitao lanteralno. Kaze se lateralno.
                          Verovatno je čitao neku znanstvenu stundiju...
                          Pivo za masu, rakija za defku...

                          Comment


                          • Re: Moj rad,napredak i cilj...

                            Originally posted by Dača View Post
                            Verovatno je čitao neku znanstvenu stundiju...
                            Singurno je to u pintanju.

                            Comment


                            • Re: Moj rad,napredak i cilj...

                              Clean y press...čitao sam da je to vježba koja utječe na sve mišiće od glave do pete, jeli to stvarno tako ?
                              Koliko zapravo utječe na tricepse ( oni su mi sad prioritet ) ? koliko na ramena,bicepse,prsa ?


                              - može se izvodit i bučicama i šipkom

                              Comment

                              Working...
                              X