Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moj rad,napredak i cilj...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Moj rad,napredak i cilj...

    Originally posted by neuk View Post
    Necu vise pisati u ovoj temi jer si ljencina koja ne moze ukucati tri stvari u google i rijesiti sve svoje dvojbe, nego pilas forumasae sa osnovim pitanjima. Osim toga, tvoja razina neznanja vrijeđa. Da si poslusao odmah savjet koji si dobio i ne otvarao teme vec citao forum na kojem imas 99% sto te zanima, vec bi pristup forumasa prema tebi bio drugaciji.
    A troler jesi i to jako los. Pitas jel visestruki Mr. Olympia imao sirinu u rukama
    Na forumu ima stotine tema,odgovora,komentara...zar bi trebao 24 sata na dan tražit i kopat po sve i jednoj temi nebi li došao do nečeg šta može biti odgovor na moje neodumice ? Zar nije lakše postavit ovdje temu i vidit na jednom mjestu, na jednoj temi sve
    prjedloge i mišljenja ?

    Na google sam ukucavao naravno, ali nije skoro ništa zapisano o tome koje su vježbe najbolje za dobit određenu širinu u rukama...
    Na forumu evo jedan kaže da je nemoguće dobit šire ruke ako nemaš genetiku, drugi tvrdi da je moguće ali da treba radit na tricepsu : propadanja, uski benč sa bučicama...itd
    - obojicu kad pitaš kažu da su u pravu, i kako ti sad znati šta dalje i koga poslušat kad jedan tvrdi jedno i uvjeren je da je to tako
    drugi tvrdi drugo i vjeruje da je to tako...

    Čekaj zašto bih ja trebao sve znati o body-buildinigu ? Zar se tim bavim cjeli život ?
    ...pa ja tek 1 mjesec radim redovno te neke vježbe za mišiće i logično je da neznam dosta stvari, a ti uopće nisi trebao pisat na ovoj temi ukoliko nemaš dobre namjere,samo oduzimaš vrijeme i meni kad ti odgovaram i sebi kad pišeš to, a nikakve koristi .

    Comment


    • Re: Moj rad,napredak i cilj...

      Originally posted by Adis View Post
      Ubaci slike i ljudi ce ti reci sta da radis,i mozda ce te shvatiti ozbiljno.
      Ovako mogu samo nagadati,i savjetovati ti nesto sto ti odmah kontriras i kazes da nije do toga,nego je do neceg drugog.
      Ma šta ću svoje slike stvaljat ovdje,recimo pogledajte svi ovu sliku http://www.building-body.com/forum/t...eda-s-leđa%29

      ...e takva slična situacija je i sa mojim rukama, kad gledam biceps i triceps sa strane sa boka to izgleda fino već, ali kad iz drugog kuta pogledam sprjeda to je ipak usko, nema širine...ne tražim ja sad neku veliku širinu nego samo da to malo šire bude, odnosno koje vježbe tome mogu doprinjeti ? jedan dečko mi je odgovorio da je triceps ključan za širinu ruke i to je ok savjet, propadanja i to...ali ima li još šta ? pa ne pričam kineski ljudi moji
      Last edited by Hajduk; 29-03-15, 20:05.

      Comment


      • Re: Moj rad,napredak i cilj...

        Originally posted by Hajduk View Post
        Ma šta ću svoje slike stvaljat ovdje,recimo pogledajte svi ovu sliku http://www.building-body.com/forum/t...eda-s-leđa%29

        ...e takva slična situacija je i sa mojim rukama, kad gledam biceps i triceps sa strane sa boka to izgleda fino već, ali kad iz drugog kuta pogledam sprjeda to je ipak usko, nema širine...ne tražim ja sad neku veliku širinu nego samo da to malo šire bude, odnosno koje vježbe tome mogu doprinjeti ? jedan dečko mi je odgovorio da je triceps ključan za širinu ruke i to je ok savjet, propadanja i to...ali ima li još šta ? pa ne pričam kineski ljudi moji
        Jednostavno ti onda fali mase na bicepsu.
        Radi barem 2 razlicite vjebe za biceps da bi pogodio i vanjsku,i unutrasnju glavu bicepsa.

        A ja opet ne kontam sto ce ti biceps (ruke) ako nemas ostatak tijela,ali ajde radi kako hoces.

        Comment


        • Re: Moj rad,napredak i cilj...

          Originally posted by Adis View Post
          Jednostavno ti onda fali mase na bicepsu.
          Radi barem 2 razlicite vjebe za biceps da bi pogodio i vanjsku,i unutrasnju glavu bicepsa.

          A ja opet ne kontam sto ce ti biceps (ruke) ako nemas ostatak tijela,ali ajde radi kako hoces.
          Eto u tome je stvar, ti kažeš da je biceps glavni za šire ruke, drugi lik ovjde kaže da je triceps glavni za širinu, treći tvrdi da je nemoguće dobit bilo kakvu širinu na ruku ako nemaš genetiku...i koga sad da ja poslušam kad jedan kaže jedno,durgi drugo,treći treće...daj se dogovorite, meni treba savjet od nekog tko ima iskustva sa svim tim, tko je jači od mene i tko će mi znati nabolje reći kako doći do onoga šta sad želim, a to su prije svega sad širke ruke...kužiš ?

          Comment


          • Re: Moj rad,napredak i cilj...

            Stvarno si iritantan lik, al odgovorit cu cisto da ne kmecis.

            1. Triceps je znacajno veci od bicepsa, na njega otpada 2/3 nadlaktice, dakle, ako zelis veliku ruku, jednostavno moras forsirat triceps.

            2. Biceps je fini mini. Brachialis je veci i jaci. Ako zelis velik "biceps", cilj je da i brachialis, koji je ispod bicepsa, naraste. Valjda si toliko sposoban da mozes guglat koje su vjezbe za koji misic, i da onda probas i sukladno osjecaju i rezultatima nakon misec dva, po potrebi minjas vjezbe, njihov raspored, rep range i slicno.

            Meni osobno su za triceps scullcrusheri najbolji, posli toga ekstenzija bucicom iznad glave. Za biceps curlsi ravnom sipkom a za brachialis hammer curlsi. Zadovoljan?

            Comment


            • Re: Moj rad,napredak i cilj...

              Originally posted by Maximus1950 View Post
              Meni osobno su za triceps scullcrusheri najbolji, posli toga ekstenzija bucicom iznad glave.
              Da li se to odnosi na skull crushers bucicama ili sipkom? Ja ih radim sipkom i spustam je na celo i to me najbolje pogadja. Sto se tice ekstenzije bucicom iznad glave, nekada sam tako radio ali sada to radim takodjer sipkom (Standing French Press). Da li je bolje raditi sipkom ili bucicom? Ili je to na kraju stvar individualne prirode?

              Ja sam nekada radio ogroman volumen za ruke, a sada sam ostavio cetiri vjezbe za triceps i cetiri za biceps (sve po tri serije) s povecanim tezinama. I to je puno volumena, ali mnogo manje u odnosu na prije. Promjene su vidne.

              Comment


              • Re: Moj rad,napredak i cilj...

                Originally posted by Hajduk View Post
                Ma šta ću svoje slike stvaljat ovdje,recimo pogledajte svi ovu sliku
                toliko govora o tome treningu i izgledu....bas me zanima kako to izgleda....pa molim te stvai koju slike da vidimo....lakse ce biti mozda dati savjet kada se vidi nedostatak
                This is your life and it’s ending one minute at a time

                Comment


                • Re: Moj rad,napredak i cilj...

                  Originally posted by Maximus1950 View Post
                  Stvarno si iritantan lik, al odgovorit cu cisto da ne kmecis.

                  1. Triceps je znacajno veci od bicepsa, na njega otpada 2/3 nadlaktice, dakle, ako zelis veliku ruku, jednostavno moras forsirat triceps.

                  2. Biceps je fini mini. Brachialis je veci i jaci. Ako zelis velik "biceps", cilj je da i brachialis, koji je ispod bicepsa, naraste. Valjda si toliko sposoban da mozes guglat koje su vjezbe za koji misic, i da onda probas i sukladno osjecaju i rezultatima nakon misec dva, po potrebi minjas vjezbe, njihov raspored, rep range i slicno.

                  Meni osobno su za triceps scullcrusheri najbolji, posli toga ekstenzija bucicom iznad glave. Za biceps curlsi ravnom sipkom a za brachialis hammer curlsi. Zadovoljan?


                  1 .triceps scullcrusherm bučicama

                  2 .ekstanzije sa bučicom iznad glave

                  3 .hammer curlsi bučicama naravno

                  ...to ću radit te 3 vježbe + zgibovi uski i široki,sklekovi, pazit na prehranu.
                  ...ravna šipka ništa jer je nemam, nadam se da će mi takav način vježbi pomoć, jer sigurno ne želim da mi ruke sa strane izgledaju dobro, a iz drugog kuta to jest sprjeda kad gledam kao čačkalice .
                  Last edited by Hajduk; 30-03-15, 02:00.

                  Comment


                  • Re: Moj rad,napredak i cilj...

                    Originally posted by dominik11 View Post
                    toliko govora o tome treningu i izgledu....bas me zanima kako to izgleda....pa molim te stvai koju slike da vidimo....lakse ce biti mozda dati savjet kada se vidi nedostatak
                    Toliko govora ?? pretjeruješ...

                    Neću svoje slike ovdje stavljat nepoznatim ljudima, šta mi to treba...pokazao sam sliku onog momka,neznam šta me opet isto pitaš ali evo opet ću http://www.building-body.com/forum/t...eda-s-leđa%29

                    ...pogledaj to,e to je slučaj kao i kod mene,skoro iste ruke kod mene i kod njega, sa strane izgleda dobro ali sprjeda ne baš jer je usko i to moram promjenit .

                    Comment


                    • Re: Moj rad,napredak i cilj...

                      Originally posted by Maximus1950 View Post
                      Stvarno si iritantan lik, al odgovorit cu cisto da ne kmecis.

                      1. Triceps je znacajno veci od bicepsa, na njega otpada 2/3 nadlaktice, dakle, ako zelis veliku ruku, jednostavno moras forsirat triceps.

                      2. Biceps je fini mini. Brachialis je veci i jaci. Ako zelis velik "biceps", cilj je da i brachialis, koji je ispod bicepsa, naraste. Valjda si toliko sposoban da mozes guglat koje su vjezbe za koji misic, i da onda probas i sukladno osjecaju i rezultatima nakon misec dva, po potrebi minjas vjezbe, njihov raspored, rep range i slicno.

                      Meni osobno su za najbolji, posli toga ekstenzija bucicom iznad glave. Za biceps curlsi ravnom sipkom a za brachialis hammer curlsi. Zadovoljan?
                      Samo da još velim za...triceps scullcrusheri...tu vježbu sa bučicama od 20 kg doslovno nemogu napravit niti 2 ponavljanja, mislim da je to čak i dobro jer je to znak da moram udrit po tome .

                      Comment


                      • Re: Moj rad,napredak i cilj...

                        Originally posted by Hajduk View Post
                        Toliko govora ?? pretjeruješ...

                        Neću svoje slike ovdje stavljat nepoznatim ljudima, šta mi to treba...pokazao sam sliku onog momka,neznam šta me opet isto pitaš ali evo opet ću http://www.building-body.com/forum/t...eda-s-leđa%29

                        ...pogledaj to,e to je slučaj kao i kod mene,skoro iste ruke kod mene i kod njega, sa strane izgleda dobro ali sprjeda ne baš jer je usko i to moram promjenit .
                        ne shvacas najosnovnije stvari....osim stimuacije misica za rast trebas mu dati hrane jer u protivom moze treninrat deseteljeima i dalje ne budes imao velike misice....BB i fitness nisau samo vjezba ili prehrana nego su i vjezba i prehrana. talno spominjes vjezbu,a zanemarujes osnovno sto ti treba da ti misici rastu.....eto kao neuk ja cu se klonit tvoje teme ....sretno
                        This is your life and it’s ending one minute at a time

                        Comment


                        • Re: Moj rad,napredak i cilj...

                          Originally posted by dominik11 View Post
                          ne shvacas najosnovnije stvari....osim stimuacije misica za rast trebas mu dati hrane jer u protivom moze treninrat deseteljeima i dalje ne budes imao velike misice....BB i fitness nisau samo vjezba ili prehrana nego su i vjezba i prehrana. talno spominjes vjezbu,a zanemarujes osnovno sto ti treba da ti misici rastu.....eto kao neuk ja cu se klonit tvoje teme ....sretno
                          Znam da mišiću treba dat hrane i dajem...vježba i prehrana logično, baš se zadnjih dana držim prehrane ( piletina i krumpir slatki svaki dan, jaja svaki dan, špinat,šparoge tu i tamo, mljeko,riža bijela, vode dosta pijem, više ribe moram ubacit )

                          Comment


                          • Re: Moj rad,napredak i cilj...

                            Imam osjećaj da želiš ovakav biti.

                            Natty.jpg

                            Comment


                            • Re: Moj rad,napredak i cilj...

                              Originally posted by crazy View Post
                              Imam osjećaj da želiš ovakav biti.

                              [ATTACH=CONFIG]19430[/ATTACH]
                              Ni govora fuj,bljak !

                              Comment


                              • Re: Moj rad,napredak i cilj...

                                Želim biti ovakav

                                cp91279.biography.com/1000509261001/1000509261001_1432214912001_Bio-Biography-Mike-Tyson-SF.jpg

                                http://www.sickchirpse.com/wp-conten...3/11/tyson.jpg



                                media.salon.com/2011/08/how_did_rocky_and_drago_avoid_steroid_testing.jpg


                                static.guim.co.uk/sys-images/Sport/Pix/pictures/2014/10/12/1413070143445/Anthony-Joshua-012.jpg


                                ...mislim na ruke i ramena kod dotičnih boksača,takvo nešto ili približno tome želim postić
                                ...nije da sam miljama daleko od toga ali trebam još radit, osim toga i boks volim, imam i vreću za udarat rukavice i to, to mi je najbolji sport uz nogomet, najmuškiji, uvijek mi je žao šta se nisam sa
                                boksom bavio od djetinjstva,uvijek sam na šakama bio najači i u osnovnoj i u srednjoj nije da su ovi ostali bili manji od mene ili slabići... sad je vjerojatno i kasno kad već imam 21 godinu ili možda nije ?
                                Last edited by Hajduk; 01-04-15, 04:01.

                                Comment

                                Working...
                                X