Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moj rad,napredak i cilj...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Moj rad,napredak i cilj...

    Evo ga dobili smo i video

    Comment


    • #77
      Re: Moj rad,napredak i cilj...

      Originally posted by TajmM View Post
      Evo ga dobili smo i video

      Nekakva vrsta nabacaja hahah.Boze sta ovaj ego radi to je nes nevjerovatno!!
      Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

      Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

      Comment


      • #78
        Re: Moj rad,napredak i cilj...

        Originally posted by dominik11 View Post
        pa zar sam nisi rekao sta ti je cilj???? no za to sto zelis je dosta....rekao si da imas napredka sa ovim sta radis i onda najbolje radi tako i dalje....nema tu nikakvih problema.....ako si happy sa sobom kud ces bolje
        Zadovoljan sam, jer prije godinu dana sam imao slabije ruke,manji biceps i triceps...sad se vidi rast,ne extra veliki rast ali nije loše, to se može zvati napredkom ali nisam siguran dali su bučice 20 kg ,zgibovi,sklekovi,neki protein dobri...dovoljna garancija da ću do ljeta dobit još 4-5 kg, može i 3 kg ajde hahaha ...zato mislim kupit šipku i utege barem od 50 kg možda i više,neznam koliku ću težinu uopće moći podignut s obzirom da bi mi to prvi puta bilo da radim dizanja sa šipkom od toliko kg .

        Comment


        • #79
          Re: Moj rad,napredak i cilj...

          Originally posted by neuk View Post
          Zasto ne spustas do kraja? Zgibove isto radis do pola?
          Zgibove radim kako treba, a sa bučicama nekad radim ponavljanja tako da stojeći bučicu spuštem ispod pojasa do blizine koljena i tako mogu napravit 30-ak ponavljanja maksimalno , nekad radim tako da je spuštem samo do bokova...tako mogu i 40-ak...kako kad

          Comment


          • #80
            Re: Moj rad,napredak i cilj...

            Originally posted by dominik11 View Post
            pa zar sam nisi rekao sta ti je cilj???? no za to sto zelis je dosta....rekao si da imas napredka sa ovim sta radis i onda najbolje radi tako i dalje....nema tu nikakvih problema.....ako si happy sa sobom kud ces bolje
            Mogao bi i počet pazit na prehranu, dosad mi se to činilo kao gnjavaža ali ako će biti napredka zašto ne istprit malo zdraviju prehranu

            - špinat,blitva,kupus,grah...može li od tih i sličnih namirnica biti rasta mišićne mase ukoliko bi ih jeo svaki dan i u solidnim količinama ?

            - jaja kuhana,krumpir...? svaki dan ?!? može li biti rezultata ?

            - kakve vrsti mesa mogu doprinjeti napredku ?

            - mljeko, sir,riba,bademi...?

            - od jednog momka sam čuo da pijem puno vode da je i to dobro za mišiće
            Last edited by Hajduk; 27-03-15, 03:28.

            Comment


            • #81
              Re: Moj rad,napredak i cilj...

              Originally posted by dominik11 View Post
              pa zar sam nisi rekao sta ti je cilj???? no za to sto zelis je dosta....rekao si da imas napredka sa ovim sta radis i onda najbolje radi tako i dalje....nema tu nikakvih problema.....ako si happy sa sobom kud ces bolje
              Ovakvu bi prehranu u buduće mogao imat : jaja,špinat,riba,piletina,puretina, smeđa riža,bademi,mljeko po mogućnosti sojino, piti vode oko 3 litre dnevno...i to bi bilo ok, zanima me dali takva prehrana više doprinosi rastu mišića od kupljenih proteina...itd ? Dali su Whey proteini uopće potrebni ako bi imao takvu prehranu ?

              Comment


              • #82
                Re: Moj rad,napredak i cilj...

                Originally posted by Hajduk View Post
                Ovakvu bi prehranu u buduće mogao imat : jaja,špinat,riba,piletina,puretina, smeđa riža,bademi,mljeko po mogućnosti sojino, piti vode oko 3 litre dnevno...i to bi bilo ok, zanima me dali takva prehrana više doprinosi rastu mišića od kupljenih proteina...itd ? Dali su Whey proteini uopće potrebni ako bi imao takvu prehranu ?
                ajde ovako pogledaj moju temu......dominik11-slike...imas sliku kako sam izgleao prije malo vise od godinu dana i onda kako sam izgledao prije oko 2 i pola mj i kako izgledam sada.....mislim da ces tu moci viidjet odgovor
                This is your life and it’s ending one minute at a time

                Comment


                • #83
                  Re: Moj rad,napredak i cilj...

                  Originally posted by Hajduk View Post
                  Zgibove radim kako treba, a sa bučicama nekad radim ponavljanja tako da stojeći bučicu spuštem ispod pojasa do blizine koljena i tako mogu napravit 30-ak ponavljanja maksimalno , nekad radim tako da je spuštem samo do bokova...tako mogu i 40-ak...kako kad
                  Zasto ne spustas uteg do kraja?
                  Originally posted by madmax22
                  da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                  Originally posted by jocker77
                  Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                  Originally posted by Hajduk
                  isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                  Comment


                  • #84
                    Re: Moj rad,napredak i cilj...

                    Originally posted by Hajduk View Post
                    Mogao bi i počet pazit na prehranu, dosad mi se to činilo kao gnjavaža ali ako će biti napredka zašto ne istprit malo zdraviju prehranu

                    - špinat,blitva,kupus,grah...može li od tih i sličnih namirnica biti rasta mišićne mase ukoliko bi ih jeo svaki dan i u solidnim količinama ?

                    - jaja kuhana,krumpir...? svaki dan ?!? može li biti rezultata ?

                    - kakve vrsti mesa mogu doprinjeti napredku ?

                    - mljeko, sir,riba,bademi...?

                    - od jednog momka sam čuo da pijem puno vode da je i to dobro za mišiće
                    sve su namirnice u redu šta si nabrojo ali ova podjela šta si napiso nema veze s vezom...nauči šta su makronutrijenti,šta su mikronutrijenti...nauči šta su proteini,šta su ugljikohidrati,šta su masti...da bi rasto moraš unest dovoljan broj kalorija,moraš imat odgovarajući omjer p uh i m u prehrani...moraš pit dovoljno vode to ti mora bit ko dobar dan bez obzira na mišiće...a neznam kakav odgovor očekuješ na ovo '' kakve vrsti mesa mogu doprinjeti napredku ?''...i kad postaviš pitanje tipa ''jel mogu dobit 5 kila mišića do ljeta ako radim to i to?'' svima je jasno kolko je sati...
                    Last edited by clockwork orange; 27-03-15, 16:29.

                    Comment


                    • #85
                      Re: Moj rad,napredak i cilj...

                      Originally posted by neuk View Post
                      Zasto ne spustas uteg do kraja?
                      zato jel mu je pretežak,baš se pitam koja je to forma...

                      Comment


                      • #86
                        Re: Moj rad,napredak i cilj...

                        Originally posted by emperor View Post
                        Problemi sa koljenima ili ima genecki jake

                        Poslano sa mog Micromax A310 koristeći Tapatalk
                        hahhaahahahaha
                        Originally posted by Sky View Post
                        hahaha u redu bajo moj vjerujemo ti znači ovaj lik je mamina maza za tebe,jedva desetak puta digao a vježba skoro 3 godine https://www.youtube.com/watch?v=J59oX1GgErs ako ti dižeš 40 puta to može značit samo jedno:nisi nečural
                        Originally posted by alexxx View Post
                        Nekakva vrsta nabacaja hahah.Boze sta ovaj ego radi to je nes nevjerovatno!!

                        Poslano sa mog D2303 koristeći Tapatalk

                        Comment


                        • #87
                          Re: Moj rad,napredak i cilj...

                          Originally posted by dominik11 View Post
                          ajde ovako pogledaj moju temu......dominik11-slike...imas sliku kako sam izgleao prije malo vise od godinu dana i onda kako sam izgledao prije oko 2 i pola mj i kako izgledam sada.....mislim da ces tu moci viidjet odgovor
                          Inače mišići ruke ( bicepsi i tricepsi ) su mi sad onako dužii i visočiji, ali izgledaju nekako usko...kako postić širi biceps ?
                          ...znam da se biceps sastoji od unutarnje glave i vanjske,zgibovi sa uskim hvatom više pogađaju vanjsku glavu, a zgibovi sa širokim hvatom više unutarnju glavu, sad dali je unutarnja glava ta koja najviše utječe na širinu bicepsa ? koje vježbe sa bučicama su dobre za dobit šire ruke ?

                          Comment


                          • #88
                            Re: Moj rad,napredak i cilj...

                            Originally posted by Hajduk View Post
                            Inače mišići ruke ( bicepsi i tricepsi ) su mi sad onako dužii i visočiji, ali izgledaju nekako usko...kako postić širi biceps ?
                            ...znam da se biceps sastoji od unutarnje glave i vanjske,zgibovi sa uskim hvatom više pogađaju vanjsku glavu, a zgibovi sa širokim hvatom više unutarnju glavu, sad dali je unutarnja glava ta koja najviše utječe na širinu bicepsa ? koje vježbe sa bučicama su dobre za dobit šire ruke ?
                            stvarno ne znam.....
                            This is your life and it’s ending one minute at a time

                            Comment


                            • #89
                              Re: Moj rad,napredak i cilj...

                              Originally posted by Hajduk View Post
                              Inače mišići ruke ( bicepsi i tricepsi ) su mi sad onako dužii i visočiji, ali izgledaju nekako usko...kako postić širi biceps ?
                              ...znam da se biceps sastoji od unutarnje glave i vanjske,zgibovi sa uskim hvatom više pogađaju vanjsku glavu, a zgibovi sa širokim hvatom više unutarnju glavu, sad dali je unutarnja glava ta koja najviše utječe na širinu bicepsa ? koje vježbe sa bučicama su dobre za dobit šire ruke ?
                              Triceps bajo moj

                              Comment


                              • #90
                                Re: Moj rad,napredak i cilj...

                                Sudeci po tvojoj prici i dizanju teske bucice enormni broj puta tvoj biceps bi trebao biti trostruko veci od testisa svih pripadnika IFBB-a zajedno, tako da ti bas i ne mogu dati objektivan odgovor.

                                Comment

                                Working...
                                X