Announcement

Collapse
No announcement yet.

Šta poslije treninga?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Šta poslije treninga?

    Originally posted by bilder18 View Post
    Daj nauči quote-at !!! Nisi u pravu i prestani se prepirati
    Evo naučia

    Comment


    • #47
      Re: Šta poslije treninga?

      Originally posted by bilder18 View Post
      Nisi u pravu i prestani se prepirati
      Sva sriča da si ti,aj živia!

      Comment


      • #48
        Re: Šta poslije treninga?

        Originally posted by Arnie1950 View Post
        Evo naučia
        E tako.Još ovo s prepiranjem i supetr. Gle nov si ovdje. Prihvati se čitanja foruma a ne puno pisanja. Ne govorim ovo sad samo tebi nego svima koji su početnici u BB-u.

        Comment


        • #49
          Re: Šta poslije treninga?

          Ja sam razocaran, stvarno jesam...
          Whey nije irelevantna glupost, kao ni ostali suplementi, svaki ima svoju svrhu...
          Razocaran sam jer se " iskusnjare " nisu ukljucile u raspravu...
          Treba biti objektivan, bez obzira jel ti netko frend ili ne...

          Comment


          • #50
            Re: Šta poslije treninga?

            Originally posted by WTF View Post
            Ja sam razocaran, stvarno jesam...
            Whey nije irelevantna glupost, kao ni ostali suplementi, svaki ima svoju svrhu...
            Razocaran sam jer se " iskusnjare " nisu ukljucile u raspravu...
            Treba biti objektivan, bez obzira jel ti netko frend ili ne...
            Svjestan si da je večini njih uključujući i mene već preko glave stalno ponavljati jedno te isto. Znači zidovi u mojoj sobi već znaju što kada treba jesti.

            Comment


            • #51
              Re: Šta poslije treninga?

              Originally posted by bilder18 View Post
              Svjestan si da je večini njih uključujući i mene već preko glave stalno ponavljati jedno te isto. Znači zidovi u mojoj sobi već znaju što kada treba jesti.
              Pa ne pricamo o prehrani, vec u suplementima
              Mozes ih ne uzeti, ali nemozes osporiti njihovu vrijednost u bb-u.

              Comment


              • #52
                Re: Šta poslije treninga?

                Svi koji znaju nešto na ovom forumu i koji su upučeni u bb su otišli s ovog foruma baš zbog tih početnika...al jbg
                Originally posted by Songoku
                najbolji pwm je burek

                Comment


                • #53
                  Re: Šta poslije treninga?

                  Čemu služe forumi nego da se dopisujemo,dijelimo svoja mišljenja itd.. pa makar jedno te isto napišemo 1000 puta.
                  Svaki put nova informacija,uprotivnom forum zamrzne i nema korist od njega
                  "Kao što dobro iskorišten dan donosi ugodan san, tako i dobro proživljen život donosi sretnu
                  smrt"

                  Comment


                  • #54
                    Re: Šta poslije treninga?

                    Originally posted by WTF View Post
                    Pa ne pricamo o prehrani, vec u suplementima
                    Mozes ih ne uzeti, ali nemozes osporiti njihovu vrijednost u bb-u.
                    slažem se Nisam pratio raspravu ali s ovom tvojom rečenicom se slažem
                    Originally posted by david22 View Post
                    Svi koji znaju nešto na ovom forumu i koji su upučeni u bb su otišli s ovog foruma baš zbog tih početnika...al jbg
                    Istina!!!

                    Originally posted by DuMe View Post
                    Čemu služe forumi nego da se dopisujemo,dijelimo svoja mišljenja itd.. pa makar jedno te isto napišemo 1000 puta.
                    Svaki put nova informacija,uprotivnom forum zamrzne i nema korist od njega
                    Kako bi bilo da dođeš na forum o nogometu i da svaki 5 forumaš pita što je offside!!! Jel to normalno? Mi se ovdje družimo,sprdamo i sve to ,ali brate mili osnove svega su napisane.Čitaj čitaj čitaj

                    Comment


                    • #55
                      Re: Šta poslije treninga?

                      whey + glukoza ili ako se ima love vitargo najbolja je stvar za iza treninga i najjednostavnija za konzumirat tu nema daljnje rasprave

                      Comment


                      • #56
                        Re: Šta poslije treninga?

                        wheyu treba pola sata, a unosi se odmah poslije treninga = ukupno pola sata
                        piletini treba dva sata, a unosi se najmanje pola sata-sat poslije treninga = ukupno 2 i pol sata i na vise

                        kome nije jasno, mogu ja dodatno pojasniti

                        Comment


                        • #57
                          Re: Šta poslije treninga?

                          Originally posted by FcB View Post
                          wheyu treba pola sata, a unosi se odmah poslije treninga = ukupno pola sata
                          piletini treba dva sata, a unosi se najmanje pola sata-sat poslije treninga = ukupno 2 i pol sata i na vise

                          kome nije jasno, mogu ja dodatno pojasniti
                          Za nekoga ko se ne bavi profi(pa čak i profijima) nije bitno hoće li se apsorbirati za pola sata ili za sat i pol vjeruj mi !

                          Comment


                          • #58
                            Re: Šta poslije treninga?

                            velika je razlika izmedju pola sata i 2,5 sata i poprilicno je bitna

                            Comment


                            • #59
                              Re: Šta poslije treninga?

                              Originally posted by FcB View Post
                              velika je razlika izmedju pola sata i 2,5 sata i poprilicno je bitna
                              Može neka studija o tome,istraživanje,u najboljem slučaju daj mi reci jesi ti osobno napravio istraživanje i par mjeseci napravio jedno,par mjeseci drugo,a da svi ostali uvjeti budu isti.

                              Ne provociram zanima me !

                              Comment


                              • #60
                                Re: Šta poslije treninga?

                                Ovo je tako jednostavan sport da jednostavniji nemože biti i onda se to komplicira s raznim sitnicima kao što je izvor unosa proteina...držite visoko proteine, puno kvalitetnih uh (500g riže tijesta ili zobenih...) ubacite "zdrave" masti... treba imati i kvalitetan trening...dizati teško i je.at sve po spisku utezima, ne se zamarat sitnicama, stres je ubojica za ovaj sport, ako kortizol skoći ode sve u k.. i tako ponavljati iz godine u godinu...
                                Originally posted by Songoku
                                najbolji pwm je burek

                                Comment

                                Working...
                                X