Announcement

Collapse
No announcement yet.

Šta poslije treninga?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Šta poslije treninga?

    Potraži malo po netu koliko je whey zaista brzi izvor P kao što se tvrdi. Mo'š misliti, jedan od najraširenijih mitova.
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #32
      Re: Šta poslije treninga?

      Svatko neka radi kako hoće, ali dok ja pišem tu, svakako ću dati sve od seba da se početnicima prenesu bitne informacije i da se ne opterečuju irelevantnim glupostima poput wheya i ostalih suplemenata, kao i time da'l su pojeli doručak odmah nakon buđenja ili 5 minuta kasnije. Jer onda će takvi ljudi samo dalje širiti te informacije i imamo začarani krug i ljude koji će se bedirati jer nemaju lovu za whey ili im je jedan obrok u danu čuspajz jer tako kuha mama.
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • #33
        Re: Šta poslije treninga?

        Originally posted by PatrickStar View Post
        da se ne opterečuju irelevantnim glupostima poput wheya i ostalih suplemenata
        Protein je protein, bio whey ili posni, ali opet razlika je u apsorpciji....
        ''Nakon što tijelo primi whey, počinje njegova rapidna apsorpcija, čime postaje idealan izbor hrane poslije treninga, ne samo zbog jednostavne konzumacije i lake probave, već i zbog sinergijskog učinka po pitanju anabolizma, odnosno izgradnje novog mišićnog tkiva.''
        Stvarno ne zelim ulaziti u dublje prepirke, ali izjaviti za whey i ostale suplemente da su irelevantne gluposti, hmmmmm....
        Svatko ima svoje misljenje i treba ga postivati, ja postujem tvoje iako se ne slazem, jer osobno smatram da je whey+dex najidealniji obrok poslije treninga...

        Comment


        • #34
          Re: Šta poslije treninga?

          Bravo Patrcik, sve si reko. Ja poslije treninga jedem piletinu i neke uh uz to ( riža, palenta, njoki, kruh) otkako sam u ovom svijetu...whey kupio samo jednom i više neželim davat pare za to, kupim si bolje prave krute hrane
          Originally posted by Songoku
          najbolji pwm je burek

          Comment


          • #35
            Re: Šta poslije treninga?

            Originally posted by PatrickStar View Post
            Svatko neka radi kako hoće, ali dok ja pišem tu, svakako ću dati sve od seba da se početnicima prenesu bitne informacije i da se ne opterečuju irelevantnim glupostima poput wheya i ostalih suplemenata, kao i time da'l su pojeli doručak odmah nakon buđenja ili 5 minuta kasnije. Jer onda će takvi ljudi samo dalje širiti te informacije i imamo začarani krug i ljude koji će se bedirati jer nemaju lovu za whey ili im je jedan obrok u danu čuspajz jer tako kuha mama.
            Potpuno se slažem sa ttobom ja već duže vrime ne pijen whey al mi je prehrana sredena i mogu ti reč da nema nikakve razlike popija ti whey odma posli treninga ili izia piletinu i rižu po ure uru posli viruj mi,whey ka brzoopuštajući protein je ali nije baš da je must have posli treninga bar po meni sad neka svi rade sta hoće.

            Comment


            • #36
              Re: Šta poslije treninga?

              Puno toga o wheyu je plasirano od strane korporacija koje plačaju istraživanja u svoju korist i zatim to plasiraju da zarade na tome triba počet razmišljat svojom glavom i gleat sta je najbolje za tebe a ne sta ti oni kazu da je najbolje.

              Comment


              • #37
                Re: Šta poslije treninga?

                tocno, neka svatko radi kako ga je volja, ja znam kako cu ja... whey+dex u pwm i onda kasnije rize, piletine i posnog...
                sad odjednom svi mrzite whey i pljujete po njemu kao da je nešto loše
                whey+dex je NAJBOLJI ZA PWM, a nista ostalo nije loše, dapače... ali opet je on najbolji
                A vi koji ga ne uzimate izuzev Patricka za kojeg vjerujem da ima u detalj složeno sve, da mi je znati koliko P dnevno unosite..
                Pojedete dvi fete piletine za rucak i fetu za veceru i mislite da ste se nakrcali proteina...ahaaaaaa...

                Comment


                • #38
                  Re: Šta poslije treninga?

                  Originally posted by PatrickStar View Post
                  Svatko neka radi kako hoće, ali dok ja pišem tu, svakako ću dati sve od seba da se početnicima prenesu bitne informacije i da se ne opterečuju irelevantnim glupostima poput wheya i ostalih suplemenata, kao i time da'l su pojeli doručak odmah nakon buđenja ili 5 minuta kasnije. Jer onda će takvi ljudi samo dalje širiti te informacije i imamo začarani krug i ljude koji će se bedirati jer nemaju lovu za whey ili im je jedan obrok u danu čuspajz jer tako kuha mama.

                  Patrick, sokiras me, majke mi...
                  Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                  Comment


                  • #39
                    Re: Šta poslije treninga?

                    Originally posted by Arnie1950 View Post
                    Puno toga o wheyu je plasirano od strane korporacija koje plačaju istraživanja u svoju korist i zatim to plasiraju da zarade na tome triba počet razmišljat svojom glavom i gleat sta je najbolje za tebe a ne sta ti oni kazu da je najbolje.
                    .........................

                    Originally posted by Arnie1950 View Post
                    Evo iman 183/81 23god. cilj mi je masa pa ako možete prokomentirajte da li valja išta treba li minjat i tako, sugestije su dobrodošle.
                    Treniram 3 puta tjedno sa utezima + 2 cardio.



                    0900: 100g. zobene i 5 jaja(4 bjeljanka i 1 cilo), vitamin c, jabuka
                    1100: 200g. posni, 2 žlice maslinova ulja( nekad ovdi ide i raženi 125g. kad nema treninga)
                    1330: 250g. piletina, 100g. riže ili 125g. tjestenine, neko povrče
                    1430-1530: trening
                    1540: whey + 50-60g. dekstroze
                    1700: 150g. tuna u salamuri, raženi kruh 150g.
                    1930/2000: 250g. piletine 100g. riže, salata + maslinovo ulje
                    2300: 200/250g. posni, 2 žlice maslinova ulja ili bajami

                    Također svaki dan uzimam i magnezij te omegu 3.
                    Unaprijed hvala.

                    a koga ti lažeš sinko?

                    Comment


                    • #40
                      Re: Šta poslije treninga?

                      Originally posted by david22 View Post
                      Bravo Patrcik, sve si reko. Ja poslije treninga jedem piletinu i neke uh uz to ( riža, palenta, njoki, kruh) otkako sam u ovom svijetu...whey kupio samo jednom i više neželim davat pare za to, kupim si bolje prave krute hrane
                      Krivo si upucen
                      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                      ----------------------------------------------------------------
                      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                      Comment


                      • #41
                        Re: Šta poslije treninga?

                        Originally posted by Premium.Better View Post
                        Krivo si upucen
                        ???????????????

                        Comment


                        • #42
                          Re: Šta poslije treninga?

                          pocetnik sam u body-buildingu,ako mi ikad bude nesto nejasno pitacu tebe(WTF) ili momka po imenu bilder 18,CAREVI STE,molim vas da mi preporucite proteine za pocetak...
                          Last edited by yuri bojka; 14-05-12, 17:19.

                          Comment


                          • #43
                            Re: Šta poslije treninga?

                            [QUOTE=WTF;905518].........................








                            A sinko ne lažen nikoga ka prva stvarovo sam napisa prije jedno 7 miseci odonda do danas se sinko puno prominilo puno naučilo itd. ka drugo ja tebe niti sam napa niti sam te išta ispravlja ili govoria ti radi ovo ono a ti mene napadas bez razloga al dobro na tvoju dušu nebi raspravlja i baš iz ovog razloga ne pišem puno na forumu nego više čitam i učim(obrazujem se).Još jedna stvar ako misliš da meni nije posložena prehrana varaš se al dobro to je druga priča,eto ja te toplo pozdravljam i želim ti svu srećua

                            Comment


                            • #44
                              Re: Šta poslije treninga?

                              Daj nauči quote-at !!! Nisi u pravu i prestani se prepirati

                              Comment


                              • #45
                                Re: Šta poslije treninga?

                                Originally posted by Premium.Better View Post
                                Krivo si upucen
                                Dobri čovjeće, uputi me na pravi put.
                                Originally posted by Songoku
                                najbolji pwm je burek

                                Comment

                                Working...
                                X