Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

    Originally posted by ScuderiaBull View Post
    Ima nekoliko faktora koji igraju ulogu kod akni.
    Neki od kojih su:

    Hormoni,
    Higijena,
    Prehrana (masno, slano, prženo itd...)

    Tako da, nije kod svih, ali kod mnogo ljudi hrana igra VRLO veliku ulogu!
    Vjeruj mi, ovo ne govorim jer sam pročitao u 24 sata i sl.

    EDIT:
    Dinoo,
    probaj puknut koju omega3 kapsulu prije spavanja. Ona je meni znala fakat smiriti situaciju dok sam imao problema.
    To nigdje nije dokazano, nego sam sam otkrio, na vlastitoj koži..i stvarno je pomoglo (barem meni)
    Hormoni i higijena su bitni. Nema to veze s prehranom.
    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
    ----------------------------------------------------------------
    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

    Comment


    • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

      Originally posted by Premium.Better View Post
      Hormoni i higijena su bitni. Nema to veze s prehranom.
      pa rad hormonalnih zlijezda je usko povezan sa ishranom...
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

        Ja mogu iz svog slučaja reći da je to povezano s hranom.
        Sjećam se prije koju godinu kad sam često jeo gluposti poput raznih grickalica, čokolada i sl. non-stop bi mi se negdje pojavila neka bubuljica.
        Otkad sam uveo "zdraviju" prehranu njih više nema.
        Za praznike sam se opustio i lice je ponovno sa bubuljicama!
        Sad se opet hranim "zdravije" i nove bubuljice se ne pojavljuju, a ovi tragovi će otići nakon nekog vremena jer ću nastaviti sa ovom hranom.

        Comment


        • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

          Originally posted by seage View Post
          Neda mi se pojedinacno quotati tebe (WTF) i kingpin-a , ali u nekoliko stvari se ne slazem sa vama. Cemu forsiranja toliko zobenih ako ste zagovornici jedenja "ne-rafinirane" hrane , a zobene spadaju u potpuno suprotnu skupinu , posto nemamo u Hrvatskoj mogucnost kupovanja organic zobenih kao sto je u Americi slucaj , pa sa time vasa tvrdnja da bolje jesti cokolino nego zob djelomicno pada u vodu.(isticem djelomicno).Kao i za neciju izjavu da prekomjerna kolicina rafiniranog secera izaziva dijabetes , sto je krivo , jer secer nije glavni krivac za istu bolest , vec tu ulogu djelomice igra i manjak kretanja opcenito populacije.

          Opet ne znam kako funkcionira sve to u praksi posto jos u zivotu nisam imao pravu defku , vec ju planiram zapoceti 4. mjeseca ove godine i nadam se da cu je zavrsiti uspjesno

          Slazem se s vama u vecini slucajeva , ali u nekim postovima djelomicno ne , tako da ne smatrate ovo kao napad na vas osobno posto nemam protiv nikog nista ,vec smo tu da raspravljamo kao ljudi i ucimo jedni od drugih
          kako nemaš ništa protiv? pa nazvao si nas bro-ovima
          šalim se malo, naravno da nema nitko ništa protiv nikoga, zato i jesmo tu da raspravljamo...

          ovo za zobene sam i ja čuo ali uzimam s dozom rezerve. Vjerujem da su pune aditiva ali jednostavno po meni nema boljeg za brz i relativno kvalitetan doručak.
          Čak sam se raspitivao gdje bi se nabavila netretirana zob ali mi se činilo prekomplicirano i odustao sam.

          šta se tiće rasprave, oko defke sa visokim UH iz šećera i ostalog. Ne kažem da se ne može odraditi, vjerovatno može, ali ovu rasprava bi imala više smisla da smo svi uspješno odradili par vrsta defke pa da sada iznosimo iskustva.

          Ovako se sve svodi na teorije i mišljenja, osim kod WTF-a koji ima i slike za podkrijepiti svoje teorije
          Znoj štedi krv

          Comment


          • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

            jel ima u lidlu za kupit zobenih?

            Comment


            • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

              Originally posted by Koštica View Post
              jel ima u lidlu za kupit zobenih?
              Dućan je s prehranom, znači ima...

              Comment


              • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                Originally posted by Koštica View Post
                jel ima u lidlu za kupit zobenih?
                Ima, pola kile 4.99 ( tamno plave) predobre...

                Comment


                • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                  hvala, te plave sam bas i planirao uzeti..

                  Comment


                  • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                    Zoblje me napuhne ko tuljana, al zato palenta i griz dobro šmekaju.
                    Originally posted by Songoku
                    najbolji pwm je burek

                    Comment


                    • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                      a dal moze ici kakao?
                      inace ih jedem bez icega pa me zanima kak bi ovo islo

                      Comment


                      • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                        Može kakao, odlična namirnica.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                          Jel zna netko kako se tocno zovu one zobene sa aromom cokolade?
                          Htio bih njih probat, vjerojatno imaju bolji okus..

                          Znam jedino da su u prozirnom pakovanju..

                          Comment


                          • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                            moze neka ideja za kalorijsku bombu u obliku zobenih pahuljica?

                            par uvjeta:
                            mala kolicina tj 30-40g zobenih
                            jos 50ak g "dodataka" u obliku neke krute namirnice (mljevene....recimo orasari)
                            i par zlica meda, secera...
                            = tako da sve skupa stane u malo vecu salicu

                            dakle, trazim ideju je za "slatki" obrok... totalno nebitna raspodjela makrosa

                            zanima me sto se slaze s kojim orasastim plodom...koji zacini... itd...
                            sto bi islo sa pistacijom? bademima... hm... indijskim orasima....

                            ajde, ko ce natuc najvise kcal

                            (ja sam uspio 35g zobenih, 60g oraha, i 30g meda) oko 550+ kcal
                            Black leather, knee-hole pants

                            Comment


                            • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                              mozda putra dodati.... cokolade.... neznam... mozda nekako skombinirati okus "kinder cokolade"

                              skuhat ih na mlijeku a ne na vodi... hmm
                              Black leather, knee-hole pants

                              Comment


                              • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                                Originally posted by Weedeemer View Post
                                moze neka ideja za kalorijsku bombu u obliku zobenih pahuljica?

                                par uvjeta:
                                mala kolicina tj 30-40g zobenih
                                jos 50ak g "dodataka" u obliku neke krute namirnice (mljevene....recimo orasari)
                                i par zlica meda, secera...
                                = tako da sve skupa stane u malo vecu salicu

                                dakle, trazim ideju je za "slatki" obrok... totalno nebitna raspodjela makrosa

                                zanima me sto se slaze s kojim orasastim plodom...koji zacini... itd...
                                sto bi islo sa pistacijom? bademima... hm... indijskim orasima....

                                ajde, ko ce natuc najvise kcal

                                (ja sam uspio 35g zobenih, 60g oraha, i 30g meda) oko 550+ kcal
                                i sve to stavi u 100 ml suncokretovog ulja i eto te na 1450...




                                cuj nebitna raspodjela makrosa ? c c c
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X