Announcement

Collapse
No announcement yet.

Režim prehrane početnika

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Režim prehrane početnika

    Hvala ti na odgovoru! Djeluje vrlo poticajno. Bolje i takav odgovor nego nijedan.

    Ima li tko drugi nešto sadržajnije za reći?

    Comment


    • Re: Režim prehrane početnika

      Imam ja pitanje. O kojim se to zdrvstvenim problemima radi da ne mozes na sprave? Ako nije tajna reci obzirom da te na forumu nitko ne poznaje.
      Originally posted by madmax22
      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
      Originally posted by jocker77
      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
      Originally posted by Hajduk
      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

      Comment


      • Re: Režim prehrane početnika

        Originally posted by clockwork orange View Post
        tebi niko nije ravan kad je pamet u pitanju.....
        kad ne bi pisao gluposti ne bi bilo potreb da ti se sa glupim komentarima odgovori
        This is your life and it’s ending one minute at a time

        Comment


        • Re: Režim prehrane početnika

          [QUOTE=clockwork orange;996899]
          Originally posted by Aldiin View Post
          Ma hrenovke i salame u pwm to je to.

          pa da...ja ako nemam mjericu whey-a za poslije treninga uopće neću nit pomislit da bi treniro,ti aldine??
          Ma naravno drug, bez wheya i ne mislim na trening uopšte, batalim to bajo ne raste se, ALPHA I OMEGA.

          Comment


          • Re: Režim prehrane početnika

            Originally posted by dark_lord View Post
            Hvala ti na odgovoru! Djeluje vrlo poticajno. Bolje i takav odgovor nego nijedan.

            Ima li tko drugi nešto sadržajnije za reći?
            Šta bi ti da ti u jednom postu objasnim cilu filozofiju skidanja masnog tkiva? To se uči godinama!!! Nema prečaca, nema jednog savjeta, nema jednog recepta. Nije ni približno jednostavno koliko misliš.
            Za smršavit je dovoljno da ne jedeš ili da jedeš skroz malo. A za skinit salo, sačuvat zdravlje i mišiće, to je nauka, bre!!! I bez anaerobnog treninga zaboravi!!!! Treba iz korijena promijenit način života i mentalni sklop,, triba uključit mozak, mislit, učit... a ti taj kapacitet ne posjeduješ. Susrea sam tisuće poput tebe.

            Comment


            • Re: Režim prehrane početnika

              Originally posted by Kahn View Post
              Šta bi ti da ti u jednom postu objasnim cilu filozofiju skidanja masnog tkiva? To se uči godinama!!! Nema prečaca, nema jednog savjeta, nema jednog recepta. Nije ni približno jednostavno koliko misliš.
              Za smršavit je dovoljno da ne jedeš ili da jedeš skroz malo. A za skinit salo, sačuvat zdravlje i mišiće, to je nauka, bre!!! I bez anaerobnog treninga zaboravi!!!! Treba iz korijena promijenit način života i mentalni sklop,, triba uključit mozak, mislit, učit... a ti taj kapacitet ne posjeduješ. Susrea sam tisuće poput tebe.
              Pretpostavlaš da poznaješ na tisuće poput mene, a ja ti mogu reći sa 101% sigurnosti da nije tako. Jer mene ne poznaješ. Našao sam već prehrambeni plan da budem u deficitu, čitam na ovom i stranim forumima o fat lossu, čitam Čorakovu knjigu... Ne možeš a priori tvrditi da nemam volje za učenjem i trudom, jer i ja mogu pretpostaviti da ti osuđuješ ljude, a da ih nisi dovoljno upoznao. Ali ja nisam takav. Nema smisla da trošiš svoje dragocjeno vrijeme za objašnjavanje cijele nauke meni, pitao sam ljude dobre volje za početak. Drago mi je što si se ti prvi od 7 milijardi ljudi što si se rodio pametan. NHF

              Comment


              • Re: Režim prehrane početnika

                Originally posted by dark_lord View Post
                Pretpostavlaš da poznaješ na tisuće poput mene, a ja ti mogu reći sa 101% sigurnosti da nije tako. Jer mene ne poznaješ. Našao sam već prehrambeni plan da budem u deficitu, čitam na ovom i stranim forumima o fat lossu, čitam Čorakovu knjigu... Ne možeš a priori tvrditi da nemam volje za učenjem i trudom, jer i ja mogu pretpostaviti da ti osuđuješ ljude, a da ih nisi dovoljno upoznao. Ali ja nisam takav. Nema smisla da trošiš svoje dragocjeno vrijeme za objašnjavanje cijele nauke meni, pitao sam ljude dobre volje za početak. Drago mi je što si se ti prvi od 7 milijardi ljudi što si se rodio pametan. NHF

                Vidim ja kako čitaš kad si tako olako izjavia da ne možeš koristit ni jednu jedinu spravu, vježbu zbog ''zdravstvenih razloga''. A trčat i radit trbušnjake možeš? Ajde reci koji su to zdravstveni razlozi.

                Comment


                • Re: Režim prehrane početnika

                  tu ti je pokriveno dosta osnova o prehrani, pogledaj sve djelove:



                  o kakavim se zdrastvenim problemima radi? obavezno odgovori
                  Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                  progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                  kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                  Youtube:

                  Primjer treninga snage/hipertrofije
                  Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                  Sve o prehrani
                  Sve o treningu

                  Comment


                  • Re: Režim prehrane početnika

                    hvala ! puno nastojat cu jer mi je bitnoda dobijem na masi

                    Comment


                    • Re: Režim prehrane početnika

                      Blago rečeno, NE mogu trčati i bio sam oslobođen tjelesnog i zdravstvenog odgoja tokom svog obrazovanja.
                      Ako nekog zanima više, javite mi PMom, ne bih sad osobne detalje javno.
                      Ne čitam o spravama, već o prehrani, koja mi je do sada bila bazirana na UH.
                      Last edited by dark_lord; 12-02-15, 11:24.

                      Comment


                      • Re: Režim prehrane početnika

                        PMaj me sta ti je tocno..
                        Imo sam dva dobra frenda koji su bili oslobodrni tjelesnog i samo sjedili sa strane..jedan pretil drugi nesto s astmom cini mi se...ugl bezveze...mogli su tih 2x 45 min setat po igralistu..ovaj pretili bi smrsavio a ovaj...a bolje ista nego nista..
                        Ugl pisi mi..siguran sam da su doktori/ roditelji i tvoj slab karakter od tebe napravili *****a ..
                        Netreva te dirat osobno ovo sto sam reko..
                        I prehhrana se treba bazirat na Uh ako govorimo o kolicini makrosa..
                        Npr 150 proteina 80 masti i 400 uh...
                        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                        Youtube:

                        Primjer treninga snage/hipertrofije
                        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                        Sve o prehrani
                        Sve o treningu

                        Comment


                        • Re: Režim prehrane početnika

                          Mislio sam na previše ugljikohidrata i šećera. :/

                          Comment


                          • Re: Režim prehrane početnika

                            Nista ti nece biti od puno secera...samo od puno kalorija
                            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                            Youtube:

                            Primjer treninga snage/hipertrofije
                            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                            Sve o prehrani
                            Sve o treningu

                            Comment


                            • Re: Režim prehrane početnika

                              Za svaki pocetak oko prehrane treba jedan period od par tjedana minimum svaki dan sve sto stavis u usta prvo bacit na vagu(40 kn ebay).
                              Dakle npr radis si rizu..izvazes je...bacis kuhat..ulje dodas tocno jednu zlicu...znaci ne napamet uljevat...onda meso isto prvo na vagu onda kuhat...
                              Kruh slamu sir isto....
                              Sve vrijedosti unosis npr u myfitnesspal.com gdje ce ti on sumirati kalorije i makronutrijente...
                              Prije svega preko izracuna bazalnog metabolizma i dnevne potrosnje odaberes kolicinu kalorija od kojih ces krenut...npr svaki dan 2500 kcal..pa ako zapne defka nakon tjedan dva spustis za sto kcal ili povecavas aktivnost...uvijek je bolje krenut od sto veceg broja kalorija!
                              U pocetku je problem npr sto nemos rucat sa starcima...pojma nemas kolko je paste u tvom tanjuru..kolko je ulja islo tebi..kolko mljevenog npr itd...al prvi period se to mora izdrzat dok ne pocnes vagat ocima!
                              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                              Youtube:

                              Primjer treninga snage/hipertrofije
                              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                              Sve o prehrani
                              Sve o treningu

                              Comment


                              • Re: Režim prehrane početnika

                                I tu se moze malo snaci...npr onaj ko radi rucak izmjeri ukupno rize koliko je...stavi tocno kroz zlicu ulja...npr dvije...
                                I onda kad je gotova ti si tocno cetvrtinu odvojis i poslije unosis npr u myfintesspal npr 300 g / 4...itd
                                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                                Youtube:

                                Primjer treninga snage/hipertrofije
                                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                                Sve o prehrani
                                Sve o treningu

                                Comment

                                Working...
                                X