Announcement

Collapse
No announcement yet.

Režim prehrane početnika

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Režim prehrane početnika

    Pozdrav!

    Da ne otvorim novu temu.

    Trebam skinuti dosta (previše) sala, a u teretanu ne mogu ići jer ne mogu koristiti većinu sprava (iz zdravstvenih razloga). Sada radim samo aerobni trening sobnom biciklom. Na internetu i na forumu sam pročitao da je preporučen i trening snage kako ne bi došlo do viseće kože. Spadaju li trbušnjaci u tu vrstu treninga pošto se tijelo bori sa vlastitom težinom? Vjerujem da je uteg od 10 KG lakši od mog stomaka. Hvala unaprijed na konkretnim, korisnim odgovorima.

    Comment


    • Re: Režim prehrane početnika

      ja poslije treninga izgaram za hranom , moram sto prije jest , a pijem i sirutku , mislim da je ona dobra ? , sto jos kombinirati u prehrani osim posnog sira , rize , piletine i jaja ?

      Comment


      • Re: Režim prehrane početnika

        Whey protein, tuna, i orašasti plodovi obavezno.

        Comment


        • Re: Režim prehrane početnika

          [QUOTE=Nao Paco;996878]ja poslije treninga izgaram za hranom , moram sto prije jest , a pijem i sirutku , mislim da je ona dobra ? , sto jos kombinirati u prehrani osim posnog sira , rize , piletine i jaja ?[/Q

          sirutka je čisti protein kako nebi bila dobra...kombiniraj krumpir,zobene,sardine,tunu,voće,povrće,mahunarke. .ima namirnica,malo mašti na volju i možeš čuda napravit...živio

          Comment


          • Re: Režim prehrane početnika

            Originally posted by Aldiin View Post
            Whey protein, tuna, i orašasti plodovi obavezno.
            obična sirutka nije dobra zato jel nije fensi jel?pa mu treba mu whey s okusom čokolade da bi bio pravi igrač..

            Comment


            • Re: Režim prehrane početnika

              Ma hrenovke i salame u pwm to je to.

              Comment


              • Re: Režim prehrane početnika

                Originally posted by clockwork orange View Post
                obična sirutka nije dobra zato jel nije fensi jel?pa mu treba mu whey s okusom čokolade da bi bio pravi igrač..
                Sirutka je u izvornom obliku tekućina koja sadrži manje od 1% bjelančevina i preko 93% vode..

                E , sad je pitanje sta ko podrazumjeva pod "sirutkom" u mom mjestu, misli se na to gore navedeno... I navode kako je ljekovito i sta znam kakve jos (po mom misljenju glupost)... Znaci nesto sto ima preko 90% vode u sebi , i neku malu kolicinu:
                kalij, natrij, magnezij, fosfor, željezo, cink, bakar, kobalt, mangan, molibden, vitamini, vrijedni enzimi i aminokiseline
                Je ljekovito i cudnotvorno..

                (Usput u mom mjestu ljudi govore da se od Whey-a napušeš i uglavnom stavljaju ih u istu skupinu kao steroide,hormone itd itd...)

                Po nekoj logici ,necete imat neki velik ucinak ako pijete "sirutku" ,tih 1% proteina je skoro zanemarljivo...

                Sto je druga stvar,whey (koji se dobija od sirutke, u nekoliko stupnjeva obrade , te postaje gotovo cisti protein) ...

                Tako da se te 2 stvari lako pomjesaju,al u biti su vrlo razlicite po kolicini proteina...


                To sto se tice ukusa, kao sto vidim gore navedeno "cokolade" i sl. Neigra neku ulogu, mislim normalno s ukusom whey ima manji udio proteina po mjerici/serviranju, al dodas vise wheya i easy...

                Comment


                • Re: Režim prehrane početnika

                  Originally posted by clockwork orange View Post
                  obična sirutka nije dobra zato jel nije fensi jel?pa mu treba mu whey s okusom čokolade da bi bio pravi igrač..
                  objasni mi sta whey znaci na engleskom....
                  This is your life and it’s ending one minute at a time

                  Comment


                  • Re: Režim prehrane početnika

                    whey je sirutka

                    Comment


                    • Re: Režim prehrane početnika

                      Originally posted by clockwork orange View Post
                      obična sirutka nije dobra zato jel nije fensi jel?pa mu treba mu whey s okusom čokolade da bi bio pravi igrač..


                      od obične sirutke možeš samo proljev dobit

                      Comment


                      • Re: Režim prehrane početnika

                        Originally posted by dominik11 View Post
                        objasni mi sta whey znaci na engleskom....
                        pitanje se odnosilo na pametni komentar clockwork-a.......
                        This is your life and it’s ending one minute at a time

                        Comment


                        • Re: Režim prehrane početnika

                          tebi niko nije ravan kad je pamet u pitanju.....

                          Comment


                          • Re: Režim prehrane početnika

                            [QUOTE=Aldiin;996882]Ma hrenovke i salame u pwm to je to.

                            pa da...ja ako nemam mjericu whey-a za poslije treninga uopće neću nit pomislit da bi treniro,ti aldine??

                            Comment


                            • Re: Režim prehrane početnika

                              Kakav Whey isuseeee, pa to je cista kemija :O :O. ČURKE U PWM OBAVEZNO!!!
                              Wenn schon, denn schon!

                              Comment


                              • Re: Režim prehrane početnika

                                Originally posted by dark_lord View Post
                                Pozdrav!

                                Da ne otvorim novu temu.

                                Trebam skinuti dosta (previše) sala, a u teretanu ne mogu ići jer ne mogu koristiti većinu sprava (iz zdravstvenih razloga). Sada radim samo aerobni trening sobnom biciklom. Na internetu i na forumu sam pročitao da je preporučen i trening snage kako ne bi došlo do viseće kože. Spadaju li trbušnjaci u tu vrstu treninga pošto se tijelo bori sa vlastitom težinom? Vjerujem da je uteg od 10 KG lakši od mog stomaka. Hvala unaprijed na konkretnim, korisnim odgovorima.

                                Već vidim da nikad nećeš smršavit. Imaš taj neradnički, lijeni, aljkavi mentalitet i takvu genetiku, tako da.. ne treba ti se zamarat.

                                sirutka je čisti protein kako nebi bila dobra
                                Sirutka je tekućina koja nastaje sirenjem mlijeka. Dobijemo sir i ono šta ostaje - sirutka. To je većinom voda sa nekim minimalnim udjelom proteina. Prodaje se i osušena sirutka koja također ima neki mizerni postotak proteina te je kao PWM beskorisna.

                                Comment

                                Working...
                                X